Moja Oferta dla Was

Ponieważ nie każdy umie się odnaleźć na nowej wersji mojej strony, przygotowałam tutaj coś w rodzaju mapy strony z linkami, które doprowadzą w wybrane miejsca. Proponuję moim Klientom, Czytelnikom i Sympatykom ciekawe szkolenia, konsultacje, horoskopy, zmianę numerologiczną, przekazy Reiki, odczyty z Kronik Akaszy. Niektórzy szukają właśnie tego – analizy dla siebie, wsparcia w jakiejś skomplikowanej sytuacji albo inspirującego szkolenia. Jeśli ktoś nie zauważył rozwijanego u góry głównej strony menu, to tutaj znajdzie linki do rozmaitych moich propozycji. Zebrałam je w jednym miejscu z króciutkim opisem. Na odpowiedniej stronie z usługą można znaleźć więcej informacji. Każda rzecz jest opisana bardzo szczegółowo.  

To, co proponuję to nie tylko szkolenia, horoskopy i zabiegi Reiki. Na mojej stronie jest prawie 600 artykułów. W chwili, kiedy piszę te słowa, aplikacja pokazuje 594 teksty. Mówię tutaj tylko o esejach, nie liczę opisów usług czy książek. Uważam, że to sporo i oczywiście całym sercem zapraszam do czytania. Artykuły są podzielone na tematy, ale jest ich zwyczajnie dużo, więc warto przejrzeć, bo można znaleźć tam coś interesującego dla siebie. Prowadzę bloga od 2000 roku, zdążyłam sporo napisać. Dzisiaj cieszę się, że aż tyle treści mogę tutaj zaproponować. Często powtarzam, że czytanie nic nie kosztuje, za to rozwija nas i wzbogaca wewnętrznie. Moja strona powstała po to, by nieść inspirację. Oczywiście jest to też moja wizytówka i reklama mojej pracy, ale publikacje są przecież dostępne bezpłatnie dla każdego. To moja cegiełka dla Wszechświata. Dzielę się tym, co uznałam za wartościowe. Wszystkie artykuły można znaleźć tutaj.

Podpowiem też, że na dole każdej strony są odnośniki do wszystkiego. Zarówno w wersji na komórkę, jak i w tej na laptopa – na samym dole są linki do szkoleń, do horoskopów i medytacji, do książek, ale także do poszczególnych działów tematycznych artykułów. Na dole strony tych tematów jest więcej niż na stronie głównej bloga. Ponadto na pasku na samej górze jest wyszukiwarka. Można wpisać słowa kluczowe, by odnaleźć temat i artykuł, który kiedyś czytaliście, a teraz nie możecie go odszukać. Albo sprawdzić, czy jest u mnie na stronie coś, co Was akurat teraz interesuje.

 1. Szkolenia

***Proponuję Wam przede wszystkim szkolenia z pięknej uzdrawiającej metody Reiki Usui. Z Reiki pracuję ponad 30 lat. Inicjację na pierwszy stopień otrzymałam w roku 1992. Swoje doświadczenia opisałam w książce „Czas na Reiki”. Proponuję inicjacje na wszystkie trzy stopnie. Każdy z moich uczniów otrzymuje także dostęp do materiałów gratisowych.

***Od niedawna inicjuję także w inne modalności Reiki, takie jak: Gold Reiki, Money Reiki, Angel Reiki, Imara Reiki.

***Numerologia to moja pasja od lat. Skończyłam kilka szkoleń u różnych nauczycieli. Pracuję w systemie Gladys Lobos od 1997 roku. Wykonuję też numerologiczne harmonizacje i uczę tej ciekawej metody na swoich kursach.

***Zgodnie z najważniejszą ideą tej strony uczę także zasad Prosperity. Można zapisać się do mnie na kurs podstawowy lub instruktorski.

***Praca z Aniołami i Archaniołami jest jedną z najważniejszych ścieżek w moim życiu. Przygotowałam szkolenie z tej ciekawej tematyki, na którym uczę także interpretacji kart anielskich.

***Proponuję rozmaite wykłady w wersji audio, których można sobie słuchać w dogodnym dla siebie czasie. Uczę na nich o Prospericie, o związkach, o Kartach Aniołów, o radzeniu sobie z rozmaitymi problemami.

***Wśród moich propozycji znajdują się także ciekawe szkolenia on-line, które opracowałam wspólnie z Grażyną Adamską. Zawierają wykłady oraz mnóstwo ćwiczeń, medytacji i praktycznych technik do wykorzystania.

2. Horoskopy i Analizy

***Jak wspomniałam wcześniej – proponuję numerologiczną harmonizację portretu oraz oczywiście sam portret także. Portret jest dość konkretny, niezbyt długi i opisany pod kątem ewentualnej zmiany numerologicznej. Może być także w wersji poszerzonej o Kryształową Numerologię.

***Proponuję unikalny Horoskop Karmiczny, który jest moja autorską metodą odkrywania planu duszy na aktualne wcielenie. Jest to horoskop astrologiczny, wymaga więc znajomości swojej godziny urodzenia.

***W mojej ofercie znajdują się też rozmaite horoskopy i analizy anielskie opracowane na bazie rozmaitych rozkładów anielskich kart.

***Mogę też wykonać krótki, indywidualny odczyt z Kronik Akaszy. Nie przeprowadzam obecnie pełnych sesji z odpowiedziami na pytania, ponieważ nie mam teraz sprzyjających temu warunków.

3. Zabiegi energetyczne

***W mojej ofercie znajdują się zarówno przekazy Reiki na odległość, jak i rozmaite formy oczyszczania energetycznego. 

***Proponuję oczyszczanie energetyczne z Archaniołami, które jest wyjątkowo cudownym doznaniem. A także oczyszczanie linii rodowych. Ogólnie metody te mogą okazać się pomocne wtedy, kiedy wydaje się nam, że utknęliśmy w jakimś punkcie bez możliwości wyjścia. Wszystkie procesy wykonuję w Kronikach Akaszy.

4. Medytacje

***To jedna z najpiękniejszych rzeczy, jakie udało mi się przygotować. Zestawy medytacyjne z Archaniołami są unikalne, ponieważ prowadzą do energetycznego spotkania z Archaniołami, a w efekcie do pięknego procesu uzdrawiania. Jestem niezwykle dumna z tego, że mogę pośredniczyć w tych cudownych spotkaniach poprzez prowadzoną medytację.

5. Książki

***Cały czas piszę książki, których głównym motywem jest radość życia i umiejętność poukładania go w taki sposób, aby było szczęśliwe. Piszę o Prospericie, o Reiki, o samoakceptacji, o mocy drzew. Obecne przygotowuję książki o związkach, o Aniołach i Kryształowej Numerologii. Mam nadzieję, że niebawem je ukończę i będą dostępne dla Czytelników.

6. Artykuły

***Cały czas piszę rozmaite artykuły na różne tematy. Ogólnie piszę, aby inspirować i zachęcać do pozytywnego myślenia, ale wyłapuję różne ciekawostki i czasem pokazuję też życie takim, jakie ono jest. Zachęcam do przemyśleń. Uważam, że wszyscy potrzebujemy czasem refleksji nad istnieniem tym, co przynosi nam w darze. Wśród artykułów znajdują się też robione systematycznie odczyty z Kronik Akaszy z przekazami dla wszystkich.  Zapraszam do czytania. 

I jeszcze jeden PRZEWODNIK dla Was. Jeśli nie wiecie, co wybrać, co w danej sytuacji byłoby najbardziej skuteczne – oto moja podpowiedź.

PRZEWODNIK

0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu