Książki

Zapraszam do zakupu i czytania moich książek. Pisanie to moja wielka pasja. Każda książka powstaje z mojej ogromnej radości i zachwytu życiem. Ale też z fascynacji tymi różnymi rozwojowymi tematami, którymi się zajmuję. Ponieważ urodziłam się pod znakiem Bliźniąt, jestem dość wszechstronna, interesuje mnie wiele rozmaitych dziedzin duchowego wzrastania. Piszę głównie poradniki dotyczące szczęśliwego życia, pracy z Reiki czy z Nieinwazyjną Analizą Osobowości, ale wydałam też pełną emocji obyczajową powieść beletrystyczną i tomik wierszy o miłości. Myślę, że w tej powieści odnajdziecie kawałek życia z jego zaskakującymi zwrotami, ale możecie też dostrzec tam kilka pozytywnych podpowiedzi i nadzieję na to, że z każdego impasu da się znaleźć dobre wyjście. Niektórzy uważają, że życie nie jest tak proste jak książki, a ja twierdzę inaczej – w życiu dzieje się o wiele więcej i o wiele ciekawiej. Mamy też zawsze opcje znalezienia dla siebie pozytywnej ścieżki.

Wszystkie moje książki są dostępne zarówno w formie papierowej jak i elektronicznej. Wersja cyfrowa jest do kupienia w sklepie, wersję papierową proszę zamawiać przez maila lub formularz ze względu na zróżnicowane koszty wysyłki. Książki wysyłam paczkomatem. 

UWAGA! NIE WYSYŁAM KSIĄŻEK ZA GRANICĘ!

Wszystkie moje książki są także dostępne w Wydawnictwie Ridero oraz w innych internetowych księgarniach. Staram się, aby była możliwość kupienia ich na Allegro. Ponadto przypominam, że moje książki można czytać na LEGIMI !

Sposób na szczęśliwe życie

To wiedza o pozytywnym myśleniu i prawie przyciągania, czyli Prosperita w wersji książkowej. Obowiązkowy podręcznik z rozwijania prosperującej świadomości.

Czas na Reiki

Książka o pięknej, duchowej ścieżce uzdrawiania energetycznego. Dla praktyków i nauczycieli oraz dla zainteresowanych metodą, którzy chcą czegoś się dowiedzieć.

Droga do zdrowia

Każda choroba ma swoje podłoże w nieuzdrowionych emocjach. Rozpoznanie takiego wzorca i uwolnienie go pomaga odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie.

Samoakceptacja

Akceptacja siebie to podstawa szczęśliwego i spełnionego życia. To fundament, na którym budujemy spełnienie, sukces i pełne miłości relacje.

Dłonie pełne radości

Nasze dłonie mogą być pełne problemów albo pełne radości. To zawsze nasza decyzja, ponieważ mamy moc tworzenia swoich myśli i kierowania swoimi działaniami.

Psychologia ubioru

Podręcznik do Nieinwazyjnej Analizy Osobowości. Metody, dzięki której rozpoznajemy człowieka - jego myśli, lęki i pragnienia - na podstawie zewnętrznego wyglądu

Magia Drzew

Książka ta powstała z miłości do drzew i z zachwytu ich piękną energią, która tak cudownie wspiera i ożywia każdego, kto odważy się otworzyć na magiczną moc natury.

Zakłamanie

To beletrystyczna opowieść o miłości, zdradzie, przyjaźni, zaufaniu, wybaczaniu, o rozmaitych ludzkich rozterkach. Dla każdego, kto lubi historie pełne emocji.

Szepty Serca

Tomik poezji miłosnej, po kobiecemu zmysłowej i delikatnej. Liryczna perełka na miłosne spotkania i na samotne wieczory. Dla każdego, kto kiedykolwiek kochał.

0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu