Książki

Zakłamanie

Książka w wersji elektronicznej jest dostępna w SKLEPIE – cena 20 zł.

Książka w wersji papierowej – cena 35 zł

Wersję papierową można zamówić u mnie drogą mailową albo przez formularz kontaktowy. Tą drogą można ustalić rodzaj i koszt wysyłki, ilość egzemplarzy, zamówić więcej niż jeden tytuł. 

Książki są także dostępne na Allegro, są stale w sprzedaży w wydawnictwie  Ridero, bywają też w innych księgarniach internetowych. 

To nie poradnik, lecz odrobina współczesnej prozy.  To obyczajowa opowieść o ludziach i ich codziennych rozterkach.  Przede wszystkim o miłości i o tym, co miłością nie jest. To także historia o pożądaniu, wyrachowaniu, zdradzie i zawiści. O wybaczaniu, zwątpieniu i szukaniu drogi do samego siebie. Bohaterowie są pełni ludzkich słabości. Popełniają błędy, próbują zrozumieć los i dokonują trudnych wyborów. Nikt tutaj nie jest zły ani dobry. Czasem sam doświadcza cierpienia, ale bywa też, że bezwzględnie rani tych, których kocha. Czasem nie umie kochać i podejmuje decyzje najlepsze dla siebie w oparciu o własne priorytety. Jednak nie jest to też dramat, ponieważ opowieść ta pokazuje, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, które prowadzi do odnalezienia swojego szczęścia.

Sympatyków mojej strony uprzedzam, że bohaterowie „Zakłamania” to nie są cukierkowe i pozytywnie myślące postacie. Kochają, ale także klną, kłamią, oszukują, robią mniejsze i większe świństwa. Są jak żywi ludzie – wielokolorowi. I chociaż nie napisałam wcale dramatycznej historii, bo bawiłam się tym pisaniem, to uprzedzam, że nie jest to ckliwa i romantyczna bajka dla grzecznych panienek. Raczej skrawek życia obejrzany przez emocjonalny pryzmat zwykłych ludzi.

Jednak taki właśnie był zamysł – pokazać, że wzrastanie nie polega na powtarzaniu słodkich frazesów, lecz na zmaganiu się z przeciwnościami i szukaniu najlepszej drogi wtedy, kiedy wszystko wydaje się być cierpieniem. A także tego, że nikt nie rodzi się idealny. Każdy święty był kiedyś grzesznikiem i musiał nauczyć się dokonywania właściwych wyborów. Świat nie jest wypełniony słodkimi aniołkami, tylko ludźmi z krwi i kości, którzy do oświecenia muszą przejść przez swoje morze ognia.

Nawet okładka nie jest tu przypadkowa. Spośród kilkunastu wersji wybrałam taką, na której tło stanowi pozłacana koronka – symbol blichtru i chciwości. Z daleka, kiedy okładka zamienia się w mała ikonę, tło staje się szare i traci połysk. To pokazuje, że dopiero dystans uczy nas sensu tego, czego dotykamy. Róża odzwierciedlająca gorące uczucia pozostaje różą, a złoto zamienia się w proch. Nie chcę zdradzać treści, bo wiem, że będzie zaskakiwać Czytelnika, ale „chciwość” odnajdzie w tej opowieści swoje znaczenie.

Fabuła jest w całości efektem mojej literackiej wyobraźni, a wszystkie postacie są zmyślone. Jeśli ktoś odnajdzie tu siebie, to będzie tylko zbieg okoliczności, a dla mnie  malutki sukces, że umiałam odzwierciedlić kawałek realnego istnienia. Starałam się tchnąć życie w moich bohaterów i wypełnić ich prawdziwymi emocjami. Wierzę głęboko, że zyskają Waszą sympatię. Obiecuję Czytającemu niejedno zaskoczenie.

To moja pierwsza wydana książka beletrystyczna. Jednak trudno nazwać ją debiutem, ponieważ do tej pory napisałam i opublikowałam wiele krótkich opowiadań tego typu. Piszę takie opowieści od dawna, zazwyczaj do szuflady, ponieważ wiem, że na rynku nie brakuje dobrej prozy. Brakuje natomiast często unikalnej wiedzy o rozwoju, dlatego skupiłam się przede wszystkim na pisaniu i publikowaniu poradników. Wiem, że to, co w nich przekazuję jest potrzebne, a niedostępne gdzie indziej. Natomiast pisanie opowiadań to nie misja, tylko rozrywka. Jest dla mnie ogromną przyjemnością. W ten sposób odprężam się po pracy. Mam nadzieję, że czytanie tej książki sprawi Wam tyle radości, ile mnie sprawiło jej pisanie.

FRAGMENT KSIĄŻKI  zobacz tutaj…

Sposób na szczęśliwe życie

To wiedza o pozytywnym myśleniu i prawie przyciągania, czyli Prosperita w wersji książkowej. Obowiązkowy podręcznik z rozwijania prosperującej świadomości.

Czas na Reiki

Książka o pięknej, duchowej ścieżce uzdrawiania energetycznego. Dla praktyków i nauczycieli oraz dla zainteresowanych metodą, którzy chcą czegoś się dowiedzieć.

Droga do zdrowia

Każda choroba ma swoje podłoże w nieuzdrowionych emocjach. Rozpoznanie takiego wzorca i uwolnienie go pomaga odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie.

Samoakceptacja

Akceptacja siebie to podstawa szczęśliwego i spełnionego życia. To fundament, na którym budujemy spełnienie, sukces i pełne miłości relacje.

Dłonie pełne radości

Nasze dłonie mogą być pełne problemów albo pełne radości. To zawsze nasza decyzja, ponieważ mamy moc tworzenia swoich myśli i kierowania swoimi działaniami.

Psychologia ubioru

Podręcznik do Nieinwazyjnej Analizy Osobowości. Metody, dzięki której rozpoznajemy człowieka - jego myśli, lęki i pragnienia - na podstawie zewnętrznego wyglądu

Magia Drzew

Książka ta powstała z miłości do drzew i z zachwytu ich piękną energią, która tak cudownie wspiera i ożywia każdego, kto odważy się otworzyć na magiczną moc natury.

Zakłamanie

To beletrystyczna opowieść o miłości, zdradzie, przyjaźni, zaufaniu, wybaczaniu, o rozmaitych ludzkich rozterkach. Dla każdego, kto lubi historie pełne emocji.

Szepty Serca

Tomik poezji miłosnej, po kobiecemu zmysłowej i delikatnej. Liryczna perełka na miłosne spotkania i na samotne wieczory. Dla każdego, kto kiedykolwiek kochał.

0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu