Medytacje
z Archaniołami i Kryształami

Od wielu lat pracuję z Archaniołami i niezmiennie doceniam Ich fantastyczne uzdrawiające działanie. Są chwile, kiedy wydaje mi się, że wystarczy uwierzyć i dzieją się prawdziwe cuda. Tak potężne, że otwieram ze zdziwienia buzię.  Wiem jednak, że to magia nie dla każdego. Nie wszyscy wierzą, nie wszyscy traktują taki temat poważnie. Ludziom łatwiej łykać tabletki lub chodzić na wyczerpujące terapie, niż zaufać Aniołom i w ciągu kilku medytacyjnych wizualizacji pozwolić sobie na uzdrowienie. A bez wiary nic się nie zadzieje, bo energia płynie za myślą. Jest to zatem propozycja tylko dla tych, którzy wierzą w Anioły i mają świadomość Ich potężnych możliwości. Dla tych, którzy naprawdę wzrastają duchowo i podnoszą swoje wibracje.

Od kiedy nauczyłam się wchodzić w Kroniki Akaszy, rozmowy i ćwiczenia z Aniołami i Archaniołami stały się dla mnie niemal codziennością, ponieważ w tej pięknej przestrzeni można jeszcze bardziej intensywnie połączyć się z tymi cudownymi Energiami. To, co ważne – z tej praktyki płynie niezwykle pozytywne doświadczenie. Uzdrawianie z Archaniołami naprawdę przynosi efekty. Archaniołowie to potężne wysoko wibracyjne istoty, których pomoc okazuje się niezwykle skuteczna. Jest mnóstwo książek, w których znajdziemy relacje ludzi zachwyconych anielskim wsparciem w jakichś życiowych problemach. Niektórzy wprost nazywają to „cudami”, ponieważ Archaniołowie działają nawet tam, gdzie pozornie nie było szansy na uzdrowienie sytuacji. Dla mnie te opowieści to cenna rekomendacja. Moje doświadczenie potwierdza wszystkie te niesamowite pochwały. Stąd też pomysł, by podzielić się anielską magią z innymi.

Medytacje wydały mi się najprostszą formą nawiązania kontaktu z Archaniołami i poproszenia Ich o pomoc. Wystarczy uwierzyć. Ponadto trzeba wyrazić wolę, czyli poprosić. Nic więcej nie potrzebujemy poza naszą zgodą, ponieważ bez tej zgody, Anioły nie mogą wtrącać się w czyjeś życie. Medytacja, to coś więcej niż zwykła modlitwa, chociaż propozycjami modlitw także się z Wami dzielę. W medytacji można wejść w inny wymiar i spotkać się z wybranym Archaniołem. Można także otrzymać od Niego jakąś wskazówkę lub inny dar. Można poczuć dotyk Anioła na swoim sercu lub otrzymać niepowtarzalne obrazy. W moim doświadczeniu to prawdziwe spotkania, pełne intensywnych odczuć.

Nagrywam swoje medytacje w pięknej wibracji Kronik Akaszy, aby niosły w sobie dobrą energię. Każda medytacja i każde inne nagranie w zestawie jest zatem nasycone także wibracjami Kronik. Wierzę, że to wzbogaca sam przekaz i pomaga w uleczeniu na poziomie ciał subtelnych, zwiększając ich uzdrawiające działanie. Wiem, ponieważ sama tego doświadczam. Od lat wszelkie istotne procesy przeprowadzam w Kronikach pod okiem Mistrzów i obserwuję, jak pięknie i szybko zmienia się energia w moim biopolu. Medytacje także przetestowałam na sobie. Nagrania, które Wam proponuję, wnoszą harmonię, Światło i uzdrowienie do Waszej energetyki. 

Pracuję z Archaniołami i Mistrzami w Kronikach Akaszy, ale również z Dewami Kryształów. Wiele lat temu pisałam o Kryształowych Komnatach. To magiczne miejsce przyszło do mnie w medytacji z kamieniami, kiedy leżałam w kręgu kryształów. Było to wiele lat temu, na pewno po przełomowym dla energii Ziemi roku 2012. Nie wiedziałam wtedy jeszcze, jakie przesłanie dla świata niesie ten obraz, a przecież każde odkrycie czemuś ma służyć. Dopytywałam później o to w Kronikach Akaszy i opisałam całą historię tutaj. Okazuje się, że w Kryształowych Komnatach następuje uzdrowienie dzięki Dewom Kryształów. Do tego magicznego wymiaru o wielkiej mocy odwołuję się w przygotowanych dla Was medytacjach Kryształowych Komnat.

Medytacja z założenia ma działanie uzdrawiające. Pozwala na głębokie odprężenie i zakodowanie w swojej podświadomości korzystnych wzorców myślowych. Ale moje medytacje to coś więcej niż tylko odprężenie – przynoszą zmiany w energetyce dzięki działaniu Archaniołów, Mistrzów i Dewów. Zestawy składają się z kilku części. Oprócz tytułowej medytacji, zawierają Słowa Mocy z Kronik Akaszy, przekazy z Kronik albo dodatkowe medytacje, które oczyszczają niekorzystne wzorce. Całość jest kompletem przeznaczonym do pracy nad danym tematem. Proponuję Wam różne zestawy, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Szczegóły znajdują się w opisie do każdego zestawu.

Jeśli ktoś chciałby przed decyzją o zakupie posłuchać moich nagrań i sprawdzić, czy odpowiada mu mój głos oraz sposób prowadzenia medytacji, zapraszam do posłuchania za darmo wybranych propozycji na osobnej stronie. Poniżej link.

MEDYTACJE DO SŁUCHANIA

Archanioł Chamuel Samoocena

Zestaw medytacji i odczyty z Kronik pomocne w podnoszeniu poczucia własnej wartości i pokochaniu siebie.

Archanioł Rafael Zdrowie

Zestaw medytacji i odczyty z Kronik pomocne w rekonwalescencji i uzdrawianiu z rozmaitych dolegliwości

Archanioł Michał Bezpieczeństwo

Zestaw medytacji i odczyty z Kronik pomocne w tworzeniu skutecznej ochrony przed negatywnymi energiami

Archanioł Raziel Kroniki Akaszy

Zestaw zawiera medytacje i odczyty od Mistrzów z Kronik, pomagające otworzyć się na odbiór w Kronikach Akaszy

Archanioł Raguel i Archaii Lawenda

Zestaw zawiera medytacje i odczyty z Kronik Akaszy pomocne w wybaczaniu zarówno sobie jak i innym ludziom

Archanioł Gabriel

Zestaw zawiera medytacje i Słowa Mocy od Mistrzów z Kronik Akaszy uzdrawiające wewnętrzne dziecko.

Archanioł Uriel
Pokój

Zestaw medytacyjny do zastosowania w cierpieniu emocjonalnym, zmartwieniach i stresujących sytuacjach

Archanioł Haniel Związek miłosny

Zestaw zawiera medytacje i Słowa Mocy od Mistrzów z Kronik Akaszy pomocne w uzdrowieniu związku.

Archanioł Jofiel Twórczość

Zestaw medytacyjny pomocny w rozwijaniu twórczości oraz w odnalezieniu swojej drogi życia
(W PRZYGOTOWANIU)

Uzdrowienie finansów

Zestaw medytacji z Dewami Kryształów i odczyty od Mistrzów z Kronik, pomagające otworzyć się na tworzenie bogactwa.

Rozwój Duchowy

Zestaw medytacji z Dewami Kryształów i odczyty z Kronik pomocne w wyborze właściwej ścieżki duchowej
(W PRZYGOTOWANIU)

Słowa Mocy

Słowa Mocy od Mistrzów z Kronik Akaszy na różne życiowe okoliczności, nagrane w wersji mp3 do codziennego słuchania.

Bogusława M. Andrzejewska

Kontakt w sprawie medytacji:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu