Medytacje

Medytacje do słuchania za darmo

Jesteśmy różni, a w tej różnorodności zamknięta jest sposobność do większego dobra, niż nam może się wydawać. Wiem z doświadczenia, że czasem jedna medytacja to katharsis, które rozpuszcza stare energetyczne blokady. Czasem nie trzeba nic więcej. Warto spróbować, bo kto wie, czy nasze cierpienie nie jest karmiczną lekcją, której zadaniem jest nas doprowadzić do większej duchowości? Do powierzenia? Do zaufania w Najwyższe Źródło i Anioły, które w Jego imieniu nas wspierają? Wierzcie mi, spotkałam takie przypadki, gdzie całe trudne doświadczenie pojawiło się tylko po to, by ktoś odważył się zaprzyjaźnić z Aniołami, a wtedy wszystko zniknęło. Tak po prostu bywa. Jesteśmy tu na Ziemi dla wzrastania. Anioły są jedną z dróg duchowego rozwoju.

A czasem potrzebujemy nieco wysiłku i wielu tygodni pracy nad sobą, ponieważ nasza podświadomość uparcie trzyma się jakiegoś lęku. Medytacje z Archaniołami mają tę przewagę, że w Ich boskiej wibracji wszystko jest łatwiejsze. Zwróćcie proszę uwagę – medytacja prowadzona z poziomu umysłu wymaga tego, by podświadomość uwierzyła i otworzyła się na to, co próbujemy jej powiedzieć. Czasem to jest jak tłumaczenie pięciolatkowi zasad rachunku różniczkowego. Słuchamy, rozumiemy, ale… nic się nie zmienia, nic nie działa. Dopiero energia Archaniołów działa cuda, jak boski dotyk. Bo czy jest coś, czego Bóg nie może? No przecież nie ma, a Archaniołowie jako Boscy Pracownicy działają z poziomu, który jest często niedostępny dla zwykłego człowieka. Właśnie dlatego uważam, że Medytacje z Archaniołami działają i uzdrawiają skuteczniej, niż wszystkie inne medytacje nagrywane z ludzkiego umysłu, choćby były prowadzone najpiękniejszym głosem i najmądrzejszymi słowami.

Próbujcie. Sprawdzajcie. Doświadczajcie. Specjalnie dla Was rozmaite medytacje. Wszystkie zamieszczone poniżej są dostępne za darmo. 

ARCHAII HOPE

Poniżej przykładowa medytacja z Archaii Hope. Jest to medytacja rozwijająca dar wdzięczności oraz przyciągania do swojego życia cudu realizacji marzeń. Każdy może posłuchać i sprawdzić, czy odpowiada mu mój głos i sposób prowadzenia przez mnie medytacyjnych spotkań z Archaniołami. Zapraszam.

ARCHAII LAWENDA

Poniżej kolejna medytacja, tym razem z Archaii Lawendą. To piękna delikatna energia, który pomaga nam wybaczyć. Wybaczyć także sobie. Dłuższa wersja medytacji z tą piękną Archaii, zawierająca oczyszczenie z poczucia winy, znajduje się w zestawie o wybaczaniu z Achaniołem Raguelem.

ARCHAII CHARITY

Ta medytacja to piękne spotkanie z  Archaii Charity, która prowadzi do miłości bezwarunkowej. To nagranie przynosi ukojenie i uzdrowienie serca. Łagodzi, Wycisza. Pozwala poczuć się kochanym. Dzięki tej medytacji można odnaleźć w sobie prawdziwą miłość. A miłość to potężna moc – nic więcej nie trzeba. Kiedy zakotwiczamy w sobie tę cudowną siłę, przyciągamy do siebie kochających ludzi, zdrowie i dobrobyt. Spróbujcie – zapraszam…

ŚWIADOMOŚĆ BOGACTWA

To medytacja z Archaniołami, którzy z miłością otwierają nas na przyjęcie Świadomości Bogactwa na wszystkich poziomach energetycznych. Przydatna szczególnie przy pracy z tematem pieniędzy, kiedy chcemy zmienić swoją materialną świadomość. Jest to kawałek pracy z Prosperitą, piękna metoda dla osób otwartych na anielskie wsparcie. Niektórzy z moich klientów doskonale ją znają. Dla niektórych to zapewne coś całkiem nowego. Zachęcam do wypróbowania.

MEDYTACJA SZMARAGDOWA

To kolejna dobrze znana wielu osobom medytacja, którą często robimy na zajęciach Prosperity i warsztatach rozwijania Świadomości Prosperującej. Służy ona wykreowaniu konkretnego materialnego marzenia: domu, samochodu, wycieczki, określonej kwoty pieniędzy na jakiś cel lub innej konkretnej rzeczy. Wspiera nas w tym cudowny Archanioł Rafael, który pomaga w stworzeniu określonej wizualizacji i zasila ją swoją archanielską energią.

ARCHAII WIARA

Ta medytacja pomaga w podejmowaniu decyzji. Jeśli wypełnia nas lęk lub wątpliwości dotyczące jakiejś trudnej dla nas sprawy, Archaii Wiara oczyszcza nas mocą Niebieskiego Płomienia i wspiera w podążaniu za głosem serca. W delikatnej energii tej pięknej Archaii wiele spraw staje się bardziej klarownymi i łatwiej nam ocenić wagę rozmaitych sytuacji oraz spojrzeć na nasze wątpliwości z innej perspektywy. W gruncie rzeczy nie ma złych decyzji, każdy ruch energetyczny wnosi cenne doświadczenia do naszego życia. Jednak czasem warto posłuchać anielskiej rady, która prowadzi nas w stronę najwyższego dobra.

Archanioł Chamuel Samoocena

Zestaw medytacji i odczyty z Kronik pomocne w podnoszeniu poczucia własnej wartości i pokochaniu siebie.

Archanioł Rafael Zdrowie

Zestaw medytacji i odczyty z Kronik pomocne w rekonwalescencji i uzdrawianiu z rozmaitych dolegliwości

Archanioł Michał Bezpieczeństwo

Zestaw medytacji i odczyty z Kronik pomocne w tworzeniu skutecznej ochrony przed negatywnymi energiami

Archanioł Raziel Kroniki Akaszy

Zestaw zawiera medytacje i odczyty od Mistrzów z Kronik, pomagające otworzyć się na odbiór w Kronikach Akaszy

Archanioł Raguel i Archaii Lawenda

Zestaw zawiera medytacje i odczyty z Kronik Akaszy pomocne w wybaczaniu zarówno sobie jak i innym ludziom

Archanioł Gabriel

Zestaw zawiera medytacje i Słowa Mocy od Mistrzów z Kronik Akaszy uzdrawiające wewnętrzne dziecko.

Archanioł Uriel
Pokój

Zestaw medytacyjny do zastosowania w cierpieniu emocjonalnym, zmartwieniach i stresujących sytuacjach

Archanioł Haniel Związek miłosny

Zestaw zawiera medytacje i odczyty od Mistrzów z Kronik pomocne w uzdrowieniu związku. (W PRZYGOTOWANIU)

Archanioł Jofiel Twórczość

Zestaw medytacyjny pomocny w rozwijaniu twórczości oraz w odnalezieniu swojej drogi życia
(W PRZYGOTOWANIU)

Uzdrowienie finansów

Zestaw medytacji z Dewami Kryształów i odczyty od Mistrzów z Kronik, pomagające otworzyć się na tworzenie bogactwa.

Przyciąganie Miłości

Zestaw medytacji z Dewami Kryształów i odczyty z Kronik pomocne w tworzeniu nowego szczęśliwego związku
(W PRZYGOTOWANIU)

Rozwój Duchowy

Zestaw medytacji z Dewami Kryształów i odczyty z Kronik pomocne w wyborze właściwej ścieżki duchowej
(W PRZYGOTOWANIU)

Bogusława M. Andrzejewska

Kontakt w sprawie medytacji:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu