Archanioł Raguel, Archaii Lawenda - Wybaczenie

Medytacje z Archaniołami

Archanioł Raguel jest cudnym Archaniołem, który pomaga nam odnaleźć w sobie moc tolerancji i rozumienia drugiego człowieka. Potrafi z ogromna miłością pokazać nam świat widziany oczami drugiej osoby. Uczy nas sprawiedliwości, która zaczyna się w sercu i zamienia odwet w wybaczenie. Chociaż internet jest pełen rozmaitych metod, które pomagają nam uruchomić proces odpuszczenia, to wcale nie jest prosty proces i często sprawia nam ogromną trudność. Sama tego doświadczyłam – wybaczałam zadane mi cierpienie na poziomie świadomym, a w głębi duszy moje malutkie dziecko nadal łkało. Dopóki na poziomie podświadomym tkwi w nas żal, gniew lub strach, nie możemy stworzyć dla siebie szczęśliwego życia. Potykamy się o rozmaite blokady i przyciągamy kolejne cierpienie. 

Wybaczenie jest kluczowe zarówno dla obecnego życia, jak i dla życia po życiu. Kiedy umieramy przepełnienie żalem, wpadamy w kolejne wcielenia, w których gnani żalem, bólem i potrzebą zemsty gromadzimy negatywną karmę i cierpimy bez końca. Ścigamy stare cienie i nie możemy poczuć ani lekkości, ani miłości, ani szczęścia. Zatrzymać to może tylko proces szczerego puszczenia wszystkich pretensji, zrozumienia i poczucia na wszystkich poziomach istnienia, że każdy, kto kiedykolwiek nas skrzywdził, jest tylko życzliwą dusza, która gra z nami w „życie na Ziemi”. I tylko tyle. 

Uważam, że praca z Archaniołami to ogromna pomoc w tej kwestii, coś nie do przecenienia. Archaniołowie z dużą wnikliwością patrzą na nasze emocjonalne blokady i zapętlenia w żalu. Umieją do nas dotrzeć i mocą swojej bezwarunkowej miłości rozpuszczają energetyczne blokady, które sami postawiliśmy kierowani bólem. Prowadzą nas z cierpliwością do zrozumienia i wybaczenia. Pokazują nam naszą cudowną boską naturę i wspierają swoją anielską siłą. Po wielu latach pracy z Archaniołami doceniam ich niesamowitą pomoc i uważam, że razem ze wsparciem Mistrzów z Kronik Akaszy to najskuteczniejszy ze wszystkich znanych mi sposobów uzdrawiania. Sami nie osiągniemy tyle i tak szybko, jak we współpracy z Archaniołami i Mistrzami.

Druga medytacja – z Archaii Lawendą – to piękne narzędzie, które otwiera nasze serce na miłość i poprzez jej moc uzdrawia relację z samym sobą. Tylko wtedy, kiedy wybaczymy sobie, umiemy wybaczyć drugiemu człowiekowi. Archaii Lawenda pokazuje nam potężną siłę kochania, dzięki której możemy uzdrowić wszystko, co tego wymaga. Władając Fioletowym Płomieniem pozwala nam oczyścić cały gniew i wszystkie pretensje, które blokują wybaczenie i pojednanie.

W zestawie znajdują się także dwie niesłychanie skuteczne Medytacje Wybaczania. Jedna służy wybaczeniu komuś innemu, druga pozwala wybaczyć sobie. To świetne, sprawdzone przeze mnie metody, które zmieniają pozytywnie całą nasza energetykę i uwalniają od ciężaru poczucia winy i poczucia krzywdy.

A wreszcie są tu też Słowa Mocy, które można powtarzać wielokrotnie. Nagrane w Kronikach Akaszy pomagają zmienić ogląd świata i zakotwiczyć w sobie świadomość swojego piękna i wewnętrznego Światła. Działają jak afirmację, które kodują w nas właściwe, korzystne dla nas spojrzenie na sytuację i na doświadczenia, z którymi się mierzymy. Rozwijają w nas tolerancję i rozumienie dla innych ludzi. Pozwalają żyć bez cierpienia, żalu i pretensji do drugiego człowieka.

W skład zestawu wchodzi:

 1. Medytacja z Archaniołem Raguelem
 2. Medytacja z Archaii Lawendą
 3. Medytacja Wybaczania dla innej osoby
 4. Medytacja Wybaczania dla siebie
 5. Słowa Mocy z Kronik Akaszy

Medytację warto powtarzać co jakiś czas lub – jeśli spodoba się jej energia – słuchać nawet codziennie przez 2-3 tygodnie, aby zakotwiczyć w sobie pozytywne wibracje. Słowa Mocy są dla ułatwienia powtórzone w jednym nagraniu 10 razy, aby nie trzeba było ponownie odtwarzać pliku. Działają jak dekret afirmacyjny, warto więc ich słuchać każdego dnia, dopóki nie poczujemy korzystnych zmian w swojej rzeczywistości. Ogólnie można słuchać tych nagrań wiele razy, zgodnie ze swoją intuicją i potrzebą.

Zestaw medytacyjny jest dostępny od ręki. Udostępniam link do pobrania nagrań z sieci. Koszt zestawu wynosi 100 zł.

Zainteresowanych zapraszam – bandrzejewska@wp.pl           

Archanioł Chamuel Samoocena

Zestaw medytacji i odczyty z Kronik pomocne w podnoszeniu poczucia własnej wartości i pokochaniu siebie.

Archanioł Rafael Zdrowie

Zestaw medytacji i odczyty z Kronik pomocne w rekonwalescencji i uzdrawianiu z rozmaitych dolegliwości

Archanioł Michał Bezpieczeństwo

Zestaw medytacji i odczyty z Kronik pomocne w tworzeniu skutecznej ochrony przed negatywnymi energiami

Archanioł Raziel Kroniki Akaszy

Zestaw zawiera medytacje i odczyty od Mistrzów z Kronik, pomagające otworzyć się na odbiór w Kronikach Akaszy

Archanioł Raguel i Archaii Lawenda

Zestaw zawiera medytacje i odczyty z Kronik Akaszy pomocne w wybaczaniu zarówno sobie jak i innym ludziom

Archanioł Gabriel

Zestaw zawiera medytacje i Słowa Mocy od Mistrzów z Kronik Akaszy uzdrawiające wewnętrzne dziecko.

Archanioł Uriel
Pokój

Zestaw medytacyjny do zastosowania w cierpieniu emocjonalnym, zmartwieniach i stresujących sytuacjach

Archanioł Haniel Związek miłosny

Zestaw zawiera medytacje i Słowa Mocy od Mistrzów z Kronik Akaszy pomocne w uzdrowieniu związku.

Archanioł Jofiel Twórczość

Zestaw medytacyjny pomocny w rozwijaniu twórczości oraz w odnalezieniu swojej drogi życia
(W PRZYGOTOWANIU)

Uzdrowienie finansów

Zestaw medytacji z Dewami Kryształów i odczyty od Mistrzów z Kronik, pomagające otworzyć się na tworzenie bogactwa.

Rozwój Duchowy

Zestaw medytacji z Dewami Kryształów i odczyty z Kronik pomocne w wyborze właściwej ścieżki duchowej
(W PRZYGOTOWANIU)

Słowa Mocy

Słowa Mocy od Mistrzów z Kronik Akaszy na różne życiowe okoliczności, nagrane w wersji mp3 do codziennego słuchania.

Bogusława M. Andrzejewska

Kontakt w sprawie medytacji:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
0
  0
  Twój koszyk
  Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu