Przewodnik po ofercie

Kursy i szkolenia

Kontakt ze mną i zamówienie bądź umówienie się na szkolenie czy konsultacje wyłącznie drogą mailową – bandrzejewska(małpka)wp.pl lub poprzez formularz poniżej.

Ponieważ moja oferta szkoleń i analiz jest dość obszerna, przygotowałam przewodnik, aby łatwiej było znaleźć to, co w danej sytuacji może być najbardziej przydatne. Często piszecie do mnie z pytaniem: co byłoby dla mnie najlepsze? Trudno mi decydować za kogoś, ale mogę w tym miejscu pokazać, co cieszy się największa popularnością, co się najbardziej podoba moim klientom. Uwzględniłam też ceny, abyście mogli dopasować dla siebie coś zgodnie ze swoimi możliwościami finansowymi.

To rzecz jasna moje sugestie. Każdy może zawsze wybrać to, na co ma ochotę i co go szczególnie zaciekawia.

1. Dla osób, które mają problemy lub wątpliwości w obszarze finansowym

 • Konsultacja – czasem wystarczy godzina rozmowy i odpowiednich zaleceń, aby uzdrowić sytuację. Koszt konsultacji 250 zł.
 • Prosperita i Prosperita dla zaawansowanych to wykłady audio w formacie mp3, każdy w cenie 50 zł.
 • Medytacja Kryształowych Komnat – to dobre narzędzie układające finansowe wzorce w podświadomości. Cena 100 zł.
 • Książka „Sposób na szczęśliwe życie” – dotyczy nie tylko finansów, ale finalnie pomaga również w tym obszarze. Cena ok. 35 zł
 • Szkolenie on-line „Kwantowa Prosperita”, składające się z 12 modułów, wypełnione wieloma skutecznymi ćwiczeniami. To szkolenie zmienia pozytywnie świadomość. Koszt 499 zł
 • Kurs Prosperity to indywidualne szkolenie przez Skype’a, w którym znajdą się odpowiedzi na wiele kwestii dotyczących finansowych problemów. Oprócz tego znajdzie się tam wiedza na temat relacji, zdrowia i innych tematów, ale program dopasowuję indywidualnie do każdego według jego potrzeb. Uczestnik kursu otrzymuje materiały i odpowiednie dla siebie ćwiczenia. Koszt 600 zł.
 • Money Reiki – energetyczna praca z duchową energią pieniądza. Wymaga cierpliwości, ponieważ proces nie jest natychmiastowy, ale w mojej praktyce działa bardzo skutecznie. Cena 500 zł.

2. Dla osób, które mają problemy lub wątpliwości w obszarze związków i relacji

3. Dla osób, które mają problemy ze zdrowiem i samopoczuciem

 • Konsultacja – nie jestem lekarzem. W czasie konsultacji mogę pokazać psychosomatyczne przyczyny schorzenia i podpowiedzieć psychologiczne oraz duchowe i energetyczne sposoby uzupełnienia zaleceń lekarza. Koszt konsultacji 250 zł.
 • Szkolenie Sztuka Samouzdrawiania – to kurs on line, zawierający oprócz teorii także sporo ćwiczeń i metod, dzięki którym można poprawić stan swojego zdrowia. W programie praca z energią, oczyszczanie, Dwupunkt, podstawy Theta Healing, uzdrawianie miłością i inne sposoby medycyny komplementarnej. Koszt 399 zł.
 • Medytacja z Archaniołem Rafaelem – to dobre narzędzie wspierające proces uzdrawiania na poziomie ciała. Cena 100 zł.
 • Szkolenia Reiki to sprawdzona forma poprawy zdrowia i złagodzenia objawów choroby. Jest doskonałą formą uzupełniająca tradycyjne leczenie. Inicjacje na odległość kosztują odpowiednio: I stopień – 500 zł, II stopień – 700 zł, III stopień – 2000 zł.
 • Energetyczne przekazy Reiki mogą przynieść ulgę w sytuacji jeśli ktoś nie chce lub nie może poddać się inicjacji. Proponuję różne pakiety zabiegów wykonywanych na odległość.

4. Dla osób, które zmagają się z rozmaitymi sprawami

 • Szkolenie Prosperity to spotkania na Skypie, na którym szczegółowo omawiamy problemy i wybieramy odpowiedni system pracy terapeutycznej. Znajda się tam też wykłady dotyczące rozmaitych obszarów życia. Koszt 600 zł.
 • Konsultacja – czasem wystarczy godzina rozmowy i odpowiednich zaleceń, aby uzdrowić sytuację. Koszt konsultacji 250 zł.
 • Wykład „Na życiowym zakręcie” zawiera podpowiedzi, jak radzić sobie z rozmaitymi sytuacjami, takimi jak: braki finansowe, rozstania, trudności w związku, problemy zdrowotne i inne. Koszt wykładu 50 zł.
 • Książka „Sposób na szczęśliwe życie” – dotyczy uzdrawiania rozmaitych obszarów życia. Cena ok. 35 zł

5. Dla osób, które są zainteresowane rozwojem osobistym

 • Szkolenia Reiki to najciekawsza i najważniejsza forma pracy nad sobą. Reiki wzmacnia i przyspiesza rozwój duchowy. Inicjacje na odległość kosztują odpowiednio: I stopień – 500 zł, II stopień – 700 zł, III stopień – 2000 zł.
 • Szkolenia Angel Reiki oraz Imara Reiki – to unikalne wzmocnienie wibracji i przyspieszenie osobistego rozwoju. Dostępne dla osób, które mają trzeci stopień Reiki. Kosztują 500 zł.
 • Szkolenia Prosperity to poznanie uniwersalnych zasad rządzących wszechświatem i ważnych elementów rozwoju osobistego. Zawierają wiedzę o: Prawie Przyciągania, wybaczaniu, podnoszeniu poczucia wartości, relacjach z innymi, finansach. Szkolenie kosztuje 600 zł.
 • Warsztat z Pracy z Aniołami, na których uczę między innymi rozkładania kart anielskich. Praca z Aniołami jest piękną metodą rozwoju osobistego. Koszt – 500 zł.
 • Szkolenie on-line „Sztuka Kochania Siebie” to kurs wypełniony rozmaitymi ćwiczeniami, składający się z 12 modułów podstawowych i kilku dodatkowych. Kurs uczy podnoszenia poczucia własnej wartości i uwalniania se od wszystkich blokad w tym zakresie. Koszt 368 zł.
 • Medytacja z Archaniołem Chamuelem – to sprawdzone narzędzie, które pomaga pokochać siebie oraz podnieść wiarę w siebie i poczucie własnej wartości. Cena 100 zł.
 • Medytacja z Archaniołem Razielem to narzędzie ułatwiające wykonywanie odczytów w Kronikach Akaszy. Cena 100 zł.

6. Dla osób, które chcą pracować z klientem w obszarze terapeutycznym

 • Szkolenia Prosperity to absolutna podstawa, konieczna, by móc rozumieć procesy pojawiające się w skomplikowanych życiowych sytuacjach. Polecam to szkolenie jako niezbędne uzupełnienie wiedzy także tym, którzy posiadają już dyplomy z technik kwantowych, Theta Healing, metody Silvy, EFT, Reiki i wielu innych. Prosperita zbiera i porządkuje całą wiedzę niezbędną do pracy z klientem. Polecam kurs podstawowy (600 zł) oraz instruktorski (1800 zł).
 • Kursy numerologiczne mogą być doskonałym uzupełnieniem innych technik pracy z klientem lub też podstawowym tematem doradztwa personalnego. Proponuję dwa kolejne stopnie: I stopień – cena 600 zł, II stopień – cena 1000 zł. Na drugim stopniu uczę harmonizacji karty numerologicznej, co jest techniką bardzo cenioną przez ludzi, którzy mieli okazję z niej skorzystać.
 • Kurs o Aniołach, na których uczę między innymi rozkładania kart anielskich. Karty anielskich są świetną metodą pracy z klientem. Koszt – 500 zł.

Bogusława M. Andrzejewska

Kontakt w sprawie kursów i szkoleń:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
0
  0
  Twój koszyk
  Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu