Prosperita dla zaawansowanych

Kursy i szkolenia

Prosperita to styl życia i sposób na szczęście. Praktykowanie pogodnej natury, radości i pozytywnego myślenia sprawia, że wszystko staje się piękniejsze. Jeśli jesteśmy przekonani, że bycie prosperującą świadomością jest dobre, pojawiają się przyjemne efekty. Naturalną konsekwencją takiego funkcjonowania staje się lepsze życie, wypełnione spełniającymi się marzeniami, dobrobytem, miłością i przyjaźniami.

Czasem jednak pomimo wiedzy teoretycznej i praktyki takiego stylu bycia, zdarzają się nam potknięcia mniejsze lub większe. Bywa też, że mamy wrażenie, że utknęliśmy w miejscu. Od lat obserwuję u ludzi te same pomyłki, które czasem trudno od razu zauważyć. W tym wykładzie staram się wyjaśnić, na co warto zwracać uwagę w samorozwoju i tworzeniu szczęśliwego życia.

Wykłady, które tu proponuję, rozszerzają wiedzę o Prospericie, której uczę na kursach. To drugi stopień – dlatego nosi nazwę „Prosperita dla zaawansowanych”. Zawiera dodatkowy materiał, który będzie zrozumiały jedynie dla osób znających podstawy Prawa Przyciągania, pracy z wzorcami podświadomości oraz zasad Prosperity. Jest to materiał dla tych, którzy praktykują pozytywne myślenie i wiedzą doskonale, dlaczego nasze myśli kreują rzeczywistość. Mówię tu między innymi o skutecznych sposobach na prawdziwe pozytywne myślenie, o emocjach, o akceptacji i uwalnianiu oporu oraz podaję kilka skutecznych ćwiczeń na przyciąganie dobrobytu i szczęścia.

Najcenniejsze w tym materiale są dwa unikalne, nie publikowane nigdzie ćwiczenia, które powodują napływanie pieniędzy.

Czas nagrania wynosi około 247 minut (ponad 4 godziny) i zawiera sporo nowych informacji o rozwijaniu prosperującej świadomości. Nagranie przygotowałam w wersji mp3, można je odsłuchać na każdym odtwarzaczu plików audio zarówno w komputerze, jak i w odtwarzaczach przenośnych czy telefonie. Jest to bardzo wygodna forma przyswajania sobie wiedzy, szczególnie wtedy, kiedy nie mamy czasu na czytanie.

Koszt wykładu wynosi 50 zł – mniej więcej tyle, ile kosztuje większość książek. Mam jednak nadzieję, ze sugestywność przekazu zadziała skuteczniej niż niejedna lektura:)

Gratis do wykładu dodaję:

 • króciutkie fragmenty znakomitych książek o szczęśliwym życiu i pracy z Prosperitą – Rhondy Byrne, Sandry Ann Taylor, E. i J. Hicksów, Siranusa von Stadena – słuchanie tych tekstów, jak afirmacje zmienia naszą podświadomość.
 • plik tekstowy z ćwiczeniami

GRATISY audio są także plikami mp3 do słuchania w każdym odtwarzaczu, a nawet telefonie komórkowym. Plików audio jest 5. Zajmują wszystkie razem około 1,5 godziny – to oznacza, że dostajesz przeszło 5,5 godziny pozytywnych materiałów do słuchania o rozwijaniu prosperującej świadomości.

Zamieszczone krótkie fragmenty książek być może zachęcą słuchacza wykładu do sięgnięcia po oryginał, aby przeczytać lekturę w całości. Wybrałam te tytuły, które moim zdaniem mogą wiele zmienić w życiu człowieka. Każdą z tych książek warto przeczytać, odkrywając dla siebie niepowtarzalne skarby prosperity.

Na koniec trzy ważne uwagi:

 1. Wykład nie jest nagraniem profesjonalnym. Przygotowałam go we własnym zakresie, nie szukając studia nagrań i wydawcy.
 2. Ponieważ wykład składa się z wielu plików, został spakowany w archiwum.
 3. Nie wysyłam nagrań pocztą. Są dostępne wyłącznie przez internet.

Bogusława M. Andrzejewska

Kontakt w sprawie kursów i szkoleń:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Oferta kursów i szkoleń:

Konsultacja indywidualna z Prosperity

to godzinne spotkanie przez Skype'a. To też oferta dla wszystkich, którzy nie są zainteresowani pełnym kursem, a chcą jedynie krótkiej podpowiedzi w jakiejś ważnej dla siebie sprawie.

Kurs Prosperity

to nauka świadomego życia i gospodarowania energią na wszystkich poziomach. Prosperita uczy przyciągania bogactwa we wszystkich obszarach istnienia i sposobów zmiany życia na lepsze.

Szkolenie Instruktorskie z Prosperity

to specjalne zajęcia i wykłady dla osób, które znają podstawy Prosperity, wykorzystują w praktyce i chcą dzielić się tą ciekawą wiedzą z innymi, bazując też na własnym doświadczeniu.

Kursy Reiki Usui

Reiki jest najpiękniejszą i najlepszą rzeczą, jaka mnie w życiu spotkała. Od wielu lat doświadczam jej dobrodziejstwa i dzielę się z innymi wprowadzając w tę cudowną metodę uzdrawiania.

Kurs numerologii

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać tajemnice wibracji liczbowych, aby wiedzieć więcej o naturze człowieka, czy samodzielnie ustalać najlepsze warianty nazwy dla swojej firmy.

Kurs o Aniołach

to szkolenie, na którym uczę przydatnej na co dzień wiedzy oraz medytacji, wizualizacji i różnych form pracy z Aniołami, szczególnie korzystania z Kart Aniołów.

Kurs Gold Reiki

To piękna złota energia, o delikatnym, miękkim działaniu, której największym walorem jest dar oczyszczania ze wszystkiego, co nam nie służy.

Kurs Imara Reiki

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać silną i bardzo skuteczną energię. Metoda niesłychanie prosta, bez żadnych znaków.

Kurs Angel Reiki

Metoda będąca połączeniem Reiki Usui oraz pracy z Archaniołami. Piękna energia i doskonałe efekty. Dla każdego, kto kocha Anioły.

Kurs Money Reiki

Metoda pracy z duchową energią pieniądza, której autorką jest Stephanie Brail. Wbrew nazwie nie ma nic wspólnego z tradycyjnym Reiki Usui.

Proponuję szkolenia on-line:

Proponuję wykłady audio:

Prosperita

to skrócona dawka wiedzy dla tych wszystkich, którzy nie mogą pozwolić sobie na pełne szkolenie.

Prosperita dla zaawansowanych

Wykłady dla tych, którzy pracują z zasadami Prosperity i chcą poszerzyć swoją wiedzę o dodatkowe elementy i ćwiczenia.

Duch i materia

Dla zainteresowanych duchowością nagrałam wykład o duchowych metodach rozwijania Prosperity.

Na życiowym zakręcie

to wykład na temat metod Prosperity, które można wykorzystać w szczególnie trudnym czasie. Wtedy, kiedy wszystko wydaje się walić.

Praca z Kartami Aniołów

Ten wykład to skrócona wersja kursu rozkładania i interpretacji Kart Aniołów. Polecam wszystkim, którzy kochają Anioły i anielskie karty.

Szczęśliwe związki

Szczęśliwe związki są możliwe. Jak uzdrowić swoje małżeństwo lub jak zbudować od podstaw dobrą relację, można się dowiedzieć z tych wykładów.

0
  0
  Twój koszyk
  Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu