Szkolenie instruktorskie z Prosperity

Kursy i szkolenia

To szkolenie opracowałam wyłącznie w wersji indywidualnej. Powstało z myślą o tych moich uczniach, którzy pracując intensywnie nad sobą, nauczyli się radzić sobie w wielu skomplikowanych sytuacjach, a teraz pragną także pomagać innym, przekazując im wartościowa wiedzę. Jest przeznaczone dla moich stałych klientów, którzy opanowali umiejętność praktycznego korzystania w codziennym życiu z metod, których uczy Prosperita.

Jest adresowane do osób, które znam ze swoich zajęć i wiem, jak sobie radzą. Wyjątkowo mogę przyjąć na szkolenie nieznaną mi osobę, która jednak ukończyła naukę u znanych mi nauczycieli, zajmujących się podobną tematyką. Nie przeprowadzam egzaminów przed przystąpieniem do kursu, jednak weryfikuję adepta w czasie zajęć. Jeśli będzie taka potrzeba, zajęcia zostaną przedłużone, aby uczestnik został właściwie przygotowany do prowadzenia warsztatów z innymi.

Warunkiem przystąpienia do szkolenia jest podstawowa wiedza z następujących dziedzin:

 • zasady prawa przyciągania (zasada lustra)
 • metody wzmacniania samooceny
 • techniki wybaczania sobie i innym
 • sposoby podnoszenia energii
 • podstawy zarządzania emocjami
 • podstawy psychosomatyki
 • podstawy medytacji
 • co najmniej drugi stopień Reiki lub znajomość metod kwantowych

Mile widziane – ale nie obowiązkowe – jest ukończenie szkoleń z różnych metod pracy nad sobą, dostępne u innych nauczycieli, np. Dwupunkt, Theta Healing, Kolorowe Motyle i inne.

Pojęcie „podstawy” oznacza, że uczestnik nie musi swobodnie poruszać się w danym temacie. Zajęcia mają rozszerzyć zasób informacji, można zatem mieć wątpliwości i przygotować sobie pytania. Szkolenie jest po to, by tę wiedzę uzupełnić i ugruntować. Jednak nie po to, by tłumaczyć, jak działa zasada lustra i skąd w ciele biorą się choroby.

W programie szkolenia między innymi:

 • Zasady pracy z grupą i energetyka prowadzenia szkoleń
 • Ćwiczenia energetyczne
 • Praca z oddechem, magnetyzmem i żywiołami
 • Uzdrawianie ciała mocą umysłu
 • Pakiet uzdrawiania finansowego
 • Metody zmiany programów
 • Medytacje wspierające rozwój wewnętrzny
 • Wielopoziomowe oczyszczanie energetyczne
 • Przewodnik po dostępnych metodach pracy nad sobą

Po ukończeniu kursu uczestnik dostanie ode mnie nie tylko dyplom, ale też cały pakiet narzędzi do przygotowania i poprowadzenia warsztatów.

Kurs prowadzę on-line za pośrednictwem Skype’a. Czas trwania to ok. 9 godzin zajęć. Cena wynosi 1800 zł. W takiej wersji zajęcia będą dzielone na co najmniej trzy sesje. Szkolenie zawiera w sobie cały zestaw wszystkich informacji, dotyczących prowadzenia szkoleń i warsztatów oraz pracy z grupą. W skrypcie uczestnik otrzymuje obszerny zestaw unikalnych ćwiczeń do wykorzystania w czasie prowadzenia zajęć.

Bogusława M. Andrzejewska

Kontakt w sprawie kursów i szkoleń:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Oferta kursów i szkoleń:

Konsultacja indywidualna z Prosperity

to godzinne spotkanie przez Skype'a. To też oferta dla wszystkich, którzy nie są zainteresowani pełnym kursem, a chcą jedynie krótkiej podpowiedzi w jakiejś ważnej dla siebie sprawie.

Kurs Prosperity

to nauka świadomego życia i gospodarowania energią na wszystkich poziomach. Prosperita uczy przyciągania bogactwa we wszystkich obszarach istnienia i sposobów zmiany życia na lepsze.

Szkolenie Instruktorskie z Prosperity

to specjalne zajęcia i wykłady dla osób, które znają podstawy Prosperity, wykorzystują w praktyce i chcą dzielić się tą ciekawą wiedzą z innymi, bazując też na własnym doświadczeniu.

Kursy Reiki Usui

Reiki jest najpiękniejszą i najlepszą rzeczą, jaka mnie w życiu spotkała. Od wielu lat doświadczam jej dobrodziejstwa i dzielę się z innymi wprowadzając w tę cudowną metodę uzdrawiania.

Kurs numerologii

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać tajemnice wibracji liczbowych, aby wiedzieć więcej o naturze człowieka, czy samodzielnie ustalać najlepsze warianty nazwy dla swojej firmy.

Kurs o Aniołach

to szkolenie, na którym uczę przydatnej na co dzień wiedzy oraz medytacji, wizualizacji i różnych form pracy z Aniołami, szczególnie korzystania z Kart Aniołów.

Kurs Gold Reiki

To piękna złota energia, o delikatnym, miękkim działaniu, której największym walorem jest dar oczyszczania ze wszystkiego, co nam nie służy.

Kurs Imara Reiki

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać silną i bardzo skuteczną energię. Metoda niesłychanie prosta, bez żadnych znaków.

Kurs Angel Reiki

Metoda będąca połączeniem Reiki Usui oraz pracy z Archaniołami. Piękna energia i doskonałe efekty. Dla każdego, kto kocha Anioły.

Kurs Money Reiki

Metoda pracy z duchową energią pieniądza, której autorką jest Stephanie Brail. Wbrew nazwie nie ma nic wspólnego z tradycyjnym Reiki Usui.

Proponuję kursy on-line:

Proponuję wykłady audio:

Prosperita

to skrócona dawka wiedzy dla tych wszystkich, którzy nie mogą pozwolić sobie na pełne szkolenie.

Prosperita dla zaawansowanych

Wykłady dla tych, którzy pracują z zasadami Prosperity i chcą poszerzyć swoją wiedzę o dodatkowe elementy i ćwiczenia.

Duch i materia

Dla zainteresowanych duchowością nagrałam wykład o duchowych metodach rozwijania Prosperity.

Na życiowym zakręcie

to wykład na temat metod Prosperity, które można wykorzystać w szczególnie trudnym czasie. Wtedy, kiedy wszystko wydaje się walić.

Praca z Kartami Aniołów

Ten wykład to skrócona wersja kursu rozkładania i interpretacji Kart Aniołów. Polecam wszystkim, którzy kochają Anioły i anielskie karty.

Szczęśliwe związki

Szczęśliwe związki są możliwe. Jak uzdrowić swoje małżeństwo lub jak zbudować od podstaw dobrą relację, można się dowiedzieć z tych wykładów.

0
  0
  Twój koszyk
  Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu