Kurs Gold Reiki

Kursy i szkolenia

Nazwa oryginalna: GOLD REIKI. Autor: Ole Gabrielsen

WARUNEK: Ogólnie każdy może przyjąć inicjację Gold Reiki bez żadnych warunków, ale zalecane jest posiadanie co najmniej drugiego stopnia Reiki Usui.

**********

Gold Reiki jest uważana za bardzo silną energię. Niektórzy twierdzą, że jedną z najmocniejszych dostępnych na Ziemi, aczkolwiek moim zdaniem jest to rzecz bardzo indywidualna, ponieważ każdy z nas jest inny i inaczej odbiera wibracje. Dla mnie to energia lekka, łagodna i delikatna. Odbieram ją bardziej jako wibrację ochronną, otulającą i rozświetlającą.

Jest jednak ciekawym uzupełnieniem pracy z Reiki Usui, ponieważ daje nam dodatkowy walor oczyszczania i transformacji. Ogólnie mówiąc energia ta przemienia ciemność w Światło i negatywność w pozytywność. Może być więc stosowana do usuwania mrocznych aspektów z różnych obszarów naszego życia. Można też dzięki niej chronić siebie w skomplikowanych sytuacjach, otaczając się nią jak tarczą.

Dla osób zainteresowanych Reiki Kundalini – lub posiadających inicjacje w tym systemie – Gold Reiki może być wzmocnieniem i zakotwiczeniem tamtej energii. Zastępuje też wszelkie boostery i aktualizacje, które autor metody proponował jeszcze kilka lat temu. Obecnie wystarczy mieć inicjację w Gold Reiki i żadne uzupełnienia w Reiki Kundalini nie są potrzebne. Dodam jednak, że korzystałam z Gold Reiki przez kilka lat nie posiadając dostrojenia w Kundalini, jest to więc metoda samodzielna i ogólnie bardzo prosta w stosowaniu. Gold Reiki i Kundalini Reiki to dwie odrębne metody.

Technicznie składa się z trzech dostrojeń wykonywanych w odstępach czasowych. Drugą inicjację robimy pięć dni po wykonaniu pierwszej, a trzecią po kolejnych pięciu dniach. Inicjacja nie wymaga żadnego skomplikowanego przygotowania i trwa około 15 minut. Po dostrojeniu i nabraniu wprawy w pracy z energią, można inicjować kolejnych uczniów. Szkolenie odbywa się na odległość. Uczeń dostaje materiały filmowe i skrypty. Dostrojenie robię w czasie rzeczywistym – umawiamy się na dzień i godzinę. Po kursie wysyłam certyfikat.

Koszt szkolenia to 500 zł.

 

Zainteresowanych zapraszam – bandrzejewska@wp.pl

Bogusława Andrzejewska

Kontakt w sprawie kursów i szkoleń:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Oferta kursów i szkoleń:

Konsultacja indywidualna z Prosperity

to godzinne spotkanie przez Skype'a. To też oferta dla wszystkich, którzy nie są zainteresowani pełnym kursem, a chcą jedynie krótkiej podpowiedzi w jakiejś ważnej dla siebie sprawie.

Kurs Prosperity

to nauka świadomego życia i gospodarowania energią na wszystkich poziomach. Prosperita uczy przyciągania bogactwa we wszystkich obszarach istnienia i sposobów zmiany życia na lepsze.

Szkolenie Instruktorskie z Prosperity

to specjalne zajęcia i wykłady dla osób, które znają podstawy Prosperity, wykorzystują w praktyce i chcą dzielić się tą ciekawą wiedzą z innymi, bazując też na własnym doświadczeniu.

Konsultacja indywidualna z Prosperity

to godzinne spotkanie przez Skype'a. To też moja oferta dla wszystkich, którzy nie są zainteresowani pełnym kursem, a chcą jedynie krótkiej podpowiedzi w jakiejś ważnej dla siebie sprawie...

Kurs Prosperity

to szkolenie ze świadomego życia i gospodarowania energią na wszystkich poziomach. Prosperita uczy przyciągania bogactwa we wszystkich obszarach istnienia...

Kurs Instruktorski z Prosperity

to specjalny warsztat dla osób, które chcą dzielić się tą ciekawą wiedzą z innymi, bazując też na własnym doświadczeniu...

Kursy Reiki Usui

Reiki jest najpiękniejszą i najlepszą rzeczą, jaka mnie w życiu spotkała. Od wielu lat doświadczam jej dobrodziejstwa i dzielę się z innymi wprowadzając w tę cudowną metodę uzdrawiania.

Kurs numerologii

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać tajemnice wibracji liczbowych, aby wiedzieć więcej o naturze człowieka, czy samodzielnie ustalać najlepsze warianty nazwy dla swojej firmy.

Kurs o Aniołach

to szkolenie, na którym uczę przydatnej na co dzień wiedzy oraz medytacji, wizualizacji i różnych form pracy z Aniołami, szczególnie korzystania z Kart Aniołów.

Kurs Gold Reiki

To piękna złota energia, o delikatnym, miękkim działaniu, której największym walorem jest dar oczyszczania ze wszystkiego, co nam nie służy.

Kurs Imara Reiki

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać silną i bardzo skuteczną energię. Metoda niesłychanie prosta, bez żadnych znaków.

Kurs Angel Reiki

Metoda będąca połączeniem Reiki Usui oraz pracy z Archaniołami. Piękna energia i doskonałe efekty. Dla każdego, kto kocha Anioły.

Kurs Money Reiki

Metoda pracy z duchową energią pieniądza, której autorką jest Stephanie Brail. Wbrew nazwie nie ma nic wspólnego z tradycyjnym Reiki Usui.

Proponuję szkolenia on-line:

Proponuję wykłady audio:

Prosperita

to skrócona dawka wiedzy dla tych wszystkich, którzy nie mogą pozwolić sobie na pełne szkolenie.

Prosperita dla zaawansowanych

Wykłady dla tych, którzy pracują z zasadami Prosperity i chcą poszerzyć swoją wiedzę o dodatkowe elementy i ćwiczenia.

Duch i materia

Dla zainteresowanych duchowością nagrałam wykład o duchowych metodach rozwijania Prosperity.

Na życiowym zakręcie

to wykład na temat metod Prosperity, które można wykorzystać w szczególnie trudnym czasie. Wtedy, kiedy wszystko wydaje się walić.

Praca z Kartami Aniołów

Ten wykład to skrócona wersja kursu rozkładania i interpretacji Kart Aniołów. Polecam wszystkim, którzy kochają Anioły i anielskie karty.

Szczęśliwe związki

Szczęśliwe związki są możliwe. Jak uzdrowić swoje małżeństwo lub jak zbudować od podstaw dobrą relację, można się dowiedzieć z tych wykładów.

0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu