Kurs Prosperity

Kursy i szkolenia

Prosperita to kurs świadomego życia i gospodarowania energią na wszystkich poziomach. Prosperita tłumaczy, jak myśleć i postępować, aby mieć pracę, pieniądze, udane związki, zdrowie i powodzenie we wszystkich dziedzinach życia. Ale Prosperita uczy też jak rozwiązywać problemy, jak zmieniać życie na lepsze, jak kreować swoje szczęście w sposób prosty, radosny i przyjemny.

To my odpowiadamy za swoje życie i my mamy w rękach Moc tworzenia i budowania wszystkiego, czego zapragniemy. Kurs Prosperity uczy nie tylko prawidłowego inwestowania pieniędzy i osiągania sukcesu, uczy także kształtowania prawidłowych relacji z otoczeniem, wchodzenia w szczęśliwe związki i bycia zadowolonym człowiekiem. Opiera się w głównej mierze na pracy z kodami podświadomości oraz na odkrywaniu w sobie duchowości.

Na kursie uczę technik, które zmieniają niewłaściwe wzorce na takie, które są dla nas korzystne. Uczę także pracy z energią. Podpowiadam metody kreowania swojego życia zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Wykorzystuję znajomość energetyki, symboliki i psychosomatyki. Jednym słowem kurs Prosperity uczy jak być szczęśliwym i przyciągać do siebie pomyślne wydarzenia. Więcej treści można znaleźć we wszystkich niemal artykułach na tej stronie… Jeśli cokolwiek z tej strony Was zainteresowało i chcecie wiedzieć więcej, to zapraszam na to szkolenie.

Zajęcia tego rodzaju odbywają się przez Skype’a. Trwają około 5 godzin pracy. Najwygodniej podzielić ten czas na dwa etapy po 2 i pół godziny, w różnych terminach. Odstęp czasowy (kilka dni) pomiędzy pierwszym i drugim etapem można wykorzystać na przepracowanie ewentualnego „zadania domowego”, wykonanie ćwiczeń i przygotowanie własnych pytań.

Koszt takich warsztatów to 600 zł. Każdy klient otrzymuje płytę z wykładem Prosperity. Na zajęcia umawiamy się oczywiście indywidualnie, możliwa jest praca w dzień powszedni. W wyjątkowych wypadkach możliwa jest praca także za pośrednictwem Messengera.

PROGRAM:

  Część pierwsza – podstawowe zasady Prosperity

 1. Wprowadzenie do prosperity (różnice pomiędzy świadomością prosperującą a świadomością ubóstwa)
 2. Działanie pozytywnego myślenia (odpowiedzialność za własne życie, kreowanie rzeczywistości poprzez kształtowanie własnych myśli)
 3. Rola podświadomości i jej wpływ na spotykające nas wydarzenia (test na podświadomość, kody wprowadzone przez rodziców itp.)
 4. Afirmacje – sposoby skutecznej pracy z afirmacją (zmiana negatywnych kodów podświadomości, wprowadzenie pożądanych wzorców)
 5. Inne metody uzdrawiania i kreowania własnego życia (technika Evelyn Monahan, twórcza wizualizacja, pole wszelkich możliwości – medytacje)
 6. Określanie życiowego celu, dążenie do sukcesu (ćwiczenia, afirmacje i techniki wspierające)
 7. Rozpoznawanie autentycznych potrzeb (ego a jaźń, odróżnianie potrzeb od tzw. „chciejstwa”)
 8. Prawa zarabiania i oszczędzania (kreowanie nadwyżek)
 9. Dawanie i branie – przepływ energii (umiejętność przyjmowania, szczodrość, jałmużna, łapówki, prezenty itp.)
 10. Blokery energetyczne (co przeszkadza w prawidłowym przepływie energii i w osiągnięciu dostatku, jak usunąć blokery ze swojego otoczenia)
 11. Cykle energetyczne i ich wpływ na pozytywne kody podświadomości (praca z cyklami, bhp przechodzenia cykli energetycznych)
 12. Wdzięczność (rola wdzięczności w prospericie, ćwiczenia w rozwijaniu wdzięczności)

  Część druga – relacje z innymi

 1. Wewnętrzny rodzic (uzdrawianie relacji, przekraczanie progu funkcjonowania finansowego naszych rodziców, praca z afirmacją i medytacją)
 2. Wewnętrzne dziecko (praca z afirmacją i medytacją)
 3. Związki partnerskie (podstawowe zasady zdrowego związku, mężczyźni a kobiety – różnice w reagowaniu, okazywaniu uczuć i funkcjonowaniu, uzdrawianie relacji)
 4. Relacje z przełożonymi, współpracownikami i podwładnymi (znaczenie szacunku dla ludzi w prospericie)
 5. Zasada lustra (praca z własnymi słabościami na podstawie relacji z innymi ludźmi)
 6. Reakcja na negatywną postawę innych (zasada wsparcia, zrozumienie pojęcia wolności)
 7. Umiejętność nie osądzania drugiego człowieka (tolerancja i szacunek)
 8. Wybaczanie innym (ćwiczenia, techniki wybaczania)

Bogusława M. Andrzejewska

Kontakt w sprawie kursów i szkoleń:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Oferta kursów i szkoleń:

Konsultacja indywidualna z Prosperity

to godzinne spotkanie przez Skype'a. To też oferta dla wszystkich, którzy nie są zainteresowani pełnym kursem, a chcą jedynie krótkiej podpowiedzi w jakiejś ważnej dla siebie sprawie.

Kurs Prosperity

to nauka świadomego życia i gospodarowania energią na wszystkich poziomach. Prosperita uczy przyciągania bogactwa we wszystkich obszarach istnienia i sposobów zmiany życia na lepsze.

Szkolenie Instruktorskie z Prosperity

to specjalne zajęcia i wykłady dla osób, które znają podstawy Prosperity, wykorzystują w praktyce i chcą dzielić się tą ciekawą wiedzą z innymi, bazując też na własnym doświadczeniu.

Kursy Reiki Usui

Reiki jest najpiękniejszą i najlepszą rzeczą, jaka mnie w życiu spotkała. Od wielu lat doświadczam jej dobrodziejstwa i dzielę się z innymi wprowadzając w tę cudowną metodę uzdrawiania.

Kurs numerologii

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać tajemnice wibracji liczbowych, aby wiedzieć więcej o naturze człowieka, czy samodzielnie ustalać najlepsze warianty nazwy dla swojej firmy.

Kurs o Aniołach

to szkolenie, na którym uczę przydatnej na co dzień wiedzy oraz medytacji, wizualizacji i różnych form pracy z Aniołami, szczególnie korzystania z Kart Aniołów.

Kurs Gold Reiki

To piękna złota energia, o delikatnym, miękkim działaniu, której największym walorem jest dar oczyszczania ze wszystkiego, co nam nie służy.

Kurs Imara Reiki

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać silną i bardzo skuteczną energię. Metoda niesłychanie prosta, bez żadnych znaków.

Kurs Angel Reiki

Metoda będąca połączeniem Reiki Usui oraz pracy z Archaniołami. Piękna energia i doskonałe efekty. Dla każdego, kto kocha Anioły.

Kurs Money Reiki

Metoda pracy z duchową energią pieniądza, której autorką jest Stephanie Brail. Wbrew nazwie nie ma nic wspólnego z tradycyjnym Reiki Usui.

Proponuję szkolenia on-line:

Proponuję wykłady audio:

Prosperita

to skrócona dawka wiedzy dla tych wszystkich, którzy nie mogą pozwolić sobie na pełne szkolenie.

Prosperita dla zaawansowanych

Wykłady dla tych, którzy pracują z zasadami Prosperity i chcą poszerzyć swoją wiedzę o dodatkowe elementy i ćwiczenia.

Duch i materia

Dla zainteresowanych duchowością nagrałam wykład o duchowych metodach rozwijania Prosperity.

Na życiowym zakręcie

to wykład na temat metod Prosperity, które można wykorzystać w szczególnie trudnym czasie. Wtedy, kiedy wszystko wydaje się walić.

Praca z Kartami Aniołów

Ten wykład to skrócona wersja kursu rozkładania i interpretacji Kart Aniołów. Polecam wszystkim, którzy kochają Anioły i anielskie karty.

Szczęśliwe związki

Szczęśliwe związki są możliwe. Jak uzdrowić swoje małżeństwo lub jak zbudować od podstaw dobrą relację, można się dowiedzieć z tych wykładów.

0
  0
  Twój koszyk
  Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu