Konsultacja indywidualna

Kursy i szkolenia

Wszystkim tym, którzy nie są zainteresowani szkoleniami, a potrzebują krótkiej konsultacji, dotyczącej jednej sprawy czy jakiegoś aspektu swojego życia, proponuję zwykłą godzinną konsultację za pośrednictwem Skype’a. W ciągu 60 minut można spokojnie przeanalizować sytuację, wyciągnąć wnioski i zaproponować skuteczne sposoby uzdrowienia tej części nas, która odpowiada za problem.

Według zasad prosperity każda trudna sytuacja jest naszym lustrem. Pokazuje te części nas, które domagają się uzdrowienia. Zrozumienie tego, a w następstwie zmiana myślenia i podejścia zazwyczaj pomaga i często efektem jest rozwiązanie problemu. Problem pojawia się w naszym życiu jako nauczyciel, którego zadaniem jest zmuszenie nas do rozwinięcia w sobie najlepszych jakości: mądrości, odwagi, pozytywnego myślenia, wiary w siebie… Świadomość tego procesu pomaga nam zrozumieć, dlaczego dzieją się pewne rzeczy. Pomaga też znaleźć wyjście z sytuacji.

Oczywiście niektóre sprawy są bardziej złożone, wymagają od nas długofalowego działania i stopniowej zmiany wielu rzeczy, jednak zawsze trzeba umieć spojrzeć na temat we właściwy sposób. Powinniśmy zaplanować sobie konkretne techniki i uruchomić proces zmiany, krok po kroku idąc do przodu. Nawet wtedy, kiedy musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na efekty, warto pracować nad zmianą wzorca na ten odpowiedni.

Powinniśmy przy tym pamiętać, że zgodnie z zasadami psychosomatyki, zmiana myślenia wpływa także na nasze zdrowie. Każda choroba ma swoje podłoże w niewłaściwych wzorcach, które przeszkadzają nam w harmonijnym funkcjonowaniu. To negatywne emocje – żale, pretensje, urazy, kompleksy – powodują większość naszych dolegliwości. Usunięcie lub przekodowanie takiego wzorca myślowego ułatwia skuteczne działanie leków czy innych metod, którymi posługuje się akademicka medycyna. Dopiero zmiana sposobu myślenia, w połączeniu z działaniem lekarzy przynosi właściwe efekty.

Konsultacje prowadzę wyłącznie przez Skype’a lub WhatsApp – nie spotykam się osobiście, ponieważ zrezygnowałam z gabinetu. Koszt godzinnej konsultacji wynosi 250 zł. Dla osób, które nie korzystają z internetu istnieje możliwość godzinnej rozmowy telefonicznej.

Bogusława Andrzejewska

Kontakt w sprawie kursów i szkoleń:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Oferta kursów i szkoleń:

Konsultacja indywidualna z Prosperity

to godzinne spotkanie przez Skype'a. To też oferta dla wszystkich, którzy nie są zainteresowani pełnym kursem, a chcą jedynie krótkiej podpowiedzi w jakiejś ważnej dla siebie sprawie.

Kurs Prosperity

to nauka świadomego życia i gospodarowania energią na wszystkich poziomach. Prosperita uczy przyciągania bogactwa we wszystkich obszarach istnienia i sposobów zmiany życia na lepsze.

Szkolenie Instruktorskie z Prosperity

to specjalne zajęcia i wykłady dla osób, które znają podstawy Prosperity, wykorzystują w praktyce i chcą dzielić się tą ciekawą wiedzą z innymi, bazując też na własnym doświadczeniu.

Kursy Reiki Usui

Reiki jest najpiękniejszą i najlepszą rzeczą, jaka mnie w życiu spotkała. Od wielu lat doświadczam jej dobrodziejstwa i dzielę się z innymi wprowadzając w tę cudowną metodę uzdrawiania.

Kurs numerologii

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać tajemnice wibracji liczbowych, aby wiedzieć więcej o naturze człowieka, czy samodzielnie ustalać najlepsze warianty nazwy dla swojej firmy.

Kurs o Aniołach

to szkolenie, na którym uczę przydatnej na co dzień wiedzy oraz medytacji, wizualizacji i różnych form pracy z Aniołami, szczególnie korzystania z Kart Aniołów.

Kurs Gold Reiki

To piękna złota energia, o delikatnym, miękkim działaniu, której największym walorem jest dar oczyszczania ze wszystkiego, co nam nie służy.

Kurs Imara Reiki

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać silną i bardzo skuteczną energię. Metoda niesłychanie prosta, bez żadnych znaków.

Kurs Angel Reiki

Metoda będąca połączeniem Reiki Usui oraz pracy z Archaniołami. Piękna energia i doskonałe efekty. Dla każdego, kto kocha Anioły.

Kurs Money Reiki

Metoda pracy z duchową energią pieniądza, której autorką jest Stephanie Brail. Wbrew nazwie nie ma nic wspólnego z tradycyjnym Reiki Usui.

Proponuję szkolenia on-line:

Proponuję wykłady audio:

Prosperita

to skrócona dawka wiedzy dla tych wszystkich, którzy nie mogą pozwolić sobie na pełne szkolenie.

Prosperita dla zaawansowanych

Wykłady dla tych, którzy pracują z zasadami Prosperity i chcą poszerzyć swoją wiedzę o dodatkowe elementy i ćwiczenia.

Duch i materia

Dla zainteresowanych duchowością nagrałam wykład o duchowych metodach rozwijania Prosperity.

Na życiowym zakręcie

to wykład na temat metod Prosperity, które można wykorzystać w szczególnie trudnym czasie. Wtedy, kiedy wszystko wydaje się walić.

Praca z Kartami Aniołów

Ten wykład to skrócona wersja kursu rozkładania i interpretacji Kart Aniołów. Polecam wszystkim, którzy kochają Anioły i anielskie karty.

Szczęśliwe związki

Szczęśliwe związki są możliwe. Jak uzdrowić swoje małżeństwo lub jak zbudować od podstaw dobrą relację, można się dowiedzieć z tych wykładów.

0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu