Zmiana Numerologiczna

Piękna metoda harmonizacji portretu numerologicznego

Temat wprowadzania zmian w portrecie numerologicznym, poprzez dodanie nowych imion, budzi zazwyczaj wiele dyskusji. Numerolodzy spierają się: zmieniać, czy nie zmieniać. Niektórzy bardzo mocno protestują, twierdząc, że zmiany są ingerencją w karmę człowieka. Warto zatem powiedzieć sobie kilka słów tytułem wyjaśnienia, o co w tym wszystkim chodzi.

Na portret numerologiczny składa się kilka danych. Przede wszystkim Liczba Przeznaczenia wyliczona z daty urodzenia. Liczba ta w połączeniu z dniem, w którym przyszliśmy na świat, pokazuje nasz podstawowy program życiowy, to, co mamy tutaj do zrealizowania. Niejednokrotnie jest to bardzo trudne, bo chociaż zazwyczaj swój program czujemy całą duszą i tęsknimy za choćby dotknięciem tego, co reprezentuje, to jednocześnie tysiące przeszkód blokuje spełnienie.

Kolejnym niesłychanie ważnym elementem są liczby wynikające ze zsumowania samogłosek i spółgłosek wszystkich imion i nazwisk, kiedykolwiek używanych. Taki zestaw nazywany jest kombinacją i pokazuje nasze „narzędzia” do realizacji podstawowego programu. Tutaj numerolog odnajduje cechy charakteru, skłonności, zdolności, dzięki którym człowiek może funkcjonować w społeczeństwie. Dopasowujemy ją do tzw. potencjału, czyli wypisanej w tabelce ilości poszczególnych wibracji, charakterystycznej dla danej osoby. Potencjał wyliczamy również z imion i nazwisk, uzyskując w ten sposób pełny obraz osobowości.

Kombinacja jest podstawowym wyznacznikiem do zmiany. Pokazuje miejsca, w których jesteśmy zablokowani energetycznie. Numerolog zmienia kombinację poprzez dodanie specjalnie wybranych imion, równolegle dobierając odpowiednie liczby potencjału, tak, aby wszystkich było dokładnie tyle, ile dana osoba potrzebuje. Najpierw poszukujemy odpowiedniej dla danego człowieka kombinacji, która zmieni jego wewnętrzne pragnienia, zewnętrzną ekspresję i wreszcie cel codziennego funkcjonowania. Te trzy dane powinny idealnie realizować program wytyczony przez datę urodzenia. Kiedy wybierzemy kombinację, dobieramy nowe imiona, które ją utworzą, wzbogacając jednocześnie potencjał o brakujące wibracje.

Imion zazwyczaj jest kilka. Mogą być dwa, trzy lub cztery, a w skrajnym przypadku nawet pięć. Wszystko zależy od indywidualnych braków w portrecie, które musimy uzupełnić. Staram się, by tych imion nie było zbyt dużo, aby łatwo można je było zapamiętać. Staram się też, by były ładne i dźwięczne, chociaż wiadomo, że jest to rzecz gustu i to, co ja uznam za ciekawe, niekoniecznie musi się podobać innej osobie. Dlatego też daję kilka zestawów do wyboru. Podkreślam przy okazji, że nie dodaję imion z liczbami karmicznymi.

Dobieranie odpowiednich imion to praca żmudna i często czasochłonna, albowiem nie wszystkie wybrane imiona „grają” w portrecie. Bywa, że wielokrotnie zmieniamy zestawy dobranych imion tak, aby nareszcie potencjał był odpowiedni. Dobrze dobrany zestaw charakteryzuje się tym, że przynajmniej jedno z nowych imion podoba się właścicielowi portretu. Jeśli numerolog dobierze tylko jedno imię czy też pseudonim, które zupełnie się klientowi nie podobają – to cała jego praca poszła na marne. Nie warto nawet próbować coś z tym robić – nie zadziała. Podświadomość, która przecież odgrywa niebagatelną rolę w naszym życiu, odrzuci zarówno imię, jak i wibracje, które mu towarzyszą. Zaakceptowanie choćby jednego imienia jest jednocześnie akceptacją całej zmiany. I ta zmiana działa!

Właściciel portretu pracuje z dobranymi imionami, poprzez wprowadzenie ich w swoje pole energetyczne około trzech miesięcy. Nie jest konieczne oficjalne rejestrowanie zmiany w jakimkolwiek urzędzie. Ważne jest „przyjęcie” swoich nowych imion i uświadomienie sobie, że odtąd mamy tych imion właśnie tyle i dokładnie tak brzmią. Ułatwia to codzienne pisanie nowych imion wraz z pierwszym imieniem i nazwiskiem. Warto pisać codziennie przez miesiąc lub dwa. Wielu z moich klientów wykorzystuje dodane imiona jako nicki internetowe lub pseudonimy artystyczne. To przyspiesza działanie nowych wibracji, ponieważ takimi nickami często się podpisujemy, a podpis działa bardzo silnie. Możliwości jest sporo.

Tyle technika. A jak to działa?

Zmiana jest formą terapii psychologicznej. Uruchamia bowiem w człowieku siły i możliwości, do których wcześniej nie miał dostępu. Kombinacja nie jest siłą karmiczną, której trzeba się poddać, a „walizeczką z narzędziami do realizacji programu”. Czy zatem może być przestępstwem dobranie sobie lepszych narzędzi? Czy jest naganne wyrzucenie zardzewiałego młotka i skorzystanie z nowoczesnej wiertarki?

Nie ma przypadków na duchowej ścieżce i trafiają do mnie wyłącznie osoby, które są na taka zmianę gotowe. Ci ludzie po prostu czują, że coś chcą zmienić, zaczynają intensywnie szukać i kiedy przeczytają lub usłyszą o zmianie, od razu odzywa się w ich wnętrzu dzwoneczek: „to jest to!”. Wierzę, że przewodnicy duchowi prowadzą człowieka i ktoś, kto ma z jakichś duchowych przyczyn „pomęczyć się” jeszcze ze starymi układami numerologicznymi, nigdy o zmianie nie usłyszy albo nie zechce nic takiego robić. Zresztą zmiana numerologiczna nie uwalnia nas od karmy, tylko ułatwia przebrnięcie przez życiowe zakręty.

Aby uprzedzić wszelkie polemiki powiem od razu, że zbyt częste sugerowanie się karmą jest dla mnie tylko śmieszna wymówką. Uważam, że to człowiek jest kowalem swojego losu i obowiązkiem człowieka jest czynić wszystko, aby jego życie było radosne, udane i szczęśliwe. Tkwienie w bólu i cierpieniu niespełnienia, bo „taka karma”, jest dla mnie wymówką. Kto naprawdę chce być szczęśliwy, szuka sposobów. Kto boi się wstać w wygodnego fotela i coś zmienić, będzie szukał wymówek i zasłaniał się karmą. Jeśli zatem znajdujemy metody, które mogą nam pomóc w uruchomieniu naszej prawdziwej wewnętrznej mocy, to zwykła inteligencja wymaga, aby z nich korzystać.

I na koniec kilka przykładów.

Mężczyzna – urodzeniowa Czwórka (mistrzowska 22!) z kombinacją 8-5-4 – nie umiał odnaleźć sobie miejsca, ponieważ wszystko przeliczał na pieniądze i marzenia o rządzeniu innymi (Ósemka), jednocześnie brakowało mu cierpliwości i wytrwałości (dwie Czwórki przy braku takowej w potencjale). Do tego prześladował go pech i przyciągał z otoczenia trudne doświadczenia (Piątka). Po zmianie na układ 9-3-3 odkrył w życiu nieznane dotąd wartości. Dziewiątka popchnęła go do duchowego rozwoju i szukania walorów niekoniecznie materialnych. Aczkolwiek pieniądze, pojmowane teraz przez niego jako energia, przychodzą do niego w sposób naturalny i zgodny z zasadami prosperującej świadomości. Najistotniejsze jednak, ze odnalazł radość i lekkość życia (Trojki), co powoduje, że stale chodzi uśmiechnięty i sprzyjają mu nawet czarne koty. Człowiek ten promieniuje obecnie wewnętrznym światłem i prawdopodobnie realizuje już wibrację mistrzowskiej Dwudziestki Dwójki…

Kobieta – urodzeniowa Jedenastka z kombinacją pozornie bardzo pozytywną i uduchowioną 2-7-9 – od wielu lat zajmowała się ezoteryką. Niestety było to wyłącznie czytanie do poduszki i medytacja w czterech ścianach, ponieważ od dziecka cierpiała na tremę związaną z publicznymi wystąpieniami. Strach paraliżował, ściskał gardło, prowadził niemal do omdlenia. Siódemka skutecznie zamykała na kontakt ze słuchaczami, wzmacniała nieśmiałość i poczucie osamotnienia. Jak wiemy, Jedenastki to „nauczyciele duchowi”, którzy mają za zadanie uczyć, pomagać i prowadzić. Wprowadzenie kombinacji 1-9-1 pozwoliło jej odnaleźć w sobie pasję i odwagę, aby nie tylko zostać szefową firmy (Jedynka), ale również występować publicznie. Trema zniknęła bez śladu i to absolutnie bez żadnych innych form terapii! Tutaj ewidentnie występuje efekt specyfiki tej kombinacji, gdzie połączenie Jedynki z Dziewiątką powoduje odnalezienie radości z tego, że inni nas słuchają. Ponadto Dziewiątka daje inspirację do wyrażania siebie poprzez pisanie i nauczanie.

Piękny efekt uzyskano, wprowadzając osobie autystycznej kombinację 1-9-1 w miejsce 2-4-6. Czwórka występowała tutaj na poziomie ekspresji (porozumiewania się, wyrażania siebie, otwarcia). Jak wiadomo jest to liczba zamknięta i znajdując się w tym miejscu powoduje zazwyczaj nieśmiałość, nieumiejętność mówienia o swoich emocjach i potrzebach, niezdolność twórczej realizacji siebie. W przypadku autyzmu jest barierą komunikacyjną. Dwójka z Szóstką zwiększały wrażliwość osoby i pogłębiały emocje. Zestaw bardzo zamykający człowieka w wewnętrznym świecie… Nowa kombinacja dała siłę przebicia, przebojowość, odwagę (Jedynka) oraz łatwość komunikacji i przekazywania informacji. Dziewiątka jest najbardziej elokwentną wibracją. Nic zatem dziwnego, że osoba chorująca na autyzm zaczęła się otwierać i nawiązywać kontakt z otoczeniem.

To tylko skrótowe zarysowanie przykładowego oddziaływania wykonanej zmiany numerologicznej. Jak widać efekty są ze wszech miar pozytywne. I to chyba jest najistotniejszy argument przemawiający za wprowadzaniem nowych imion do naszych portretów. Wszak nawet gorzkie lekarstwo jest rzeczą wskazaną i pożądaną, jeśli przynosi uzdrowienie…

Do wykonania zmiany potrzebuję od zainteresowanej osoby wszystkich imion (także od bierzmowania oraz wszelkich innych duchowych nadanych poprzez rytuał) i wszystkich nazwisk (także panieńskie, z pierwszego związku itp.). Ponadto datę urodzenia. Po wykonaniu obliczeń niezbędne informacje wysyłam mailem.

Koszt wykonania harmonizacji wynosi 300 zł. 

Dla osób, które zamawiają harmonizację razem z podstawowym portretem numerologicznym cena całości (portret + zmiana) wynosi 400 zł.

Dla osób, które zamawiają harmonizację razem z rozszerzonym portretem numerologicznym cena całości (portret + zmiana) wynosi 500 zł.

Jeśli ktoś chciałby zmienić swoje pierwsze imię i nazwisko na inne i ma je wybrane, ale chce przy okazji harmonizacji karty, koszt wynosi tyle samo, ile każda inna zmiana, czyli  300 zł sama harmonizacja albo 400  razem z podstawowym opisem portretu. Jeśli mam sama wybrać i zaproponować nowe imię i nazwisko – cena obliczeń wynosi 500 zł.

Na życzenie do każdej zmiany dodaję imiona i opis trzech ANIOŁÓW OPIEKUNÓW przypisanych do danej osoby. Są to trzej Aniołowie z tzw. Aniołów Merkurego, którzy opiekują się kolejnymi dniami roku oraz godzinami doby. Patronują nam w zależności od naszej godziny oraz daty przyjścia na świat. Znając ich imiona i cechy można z nimi nawiązywać kontakt oraz lepiej poznawać siebie i swoje cele. Do dobrania Aniołów potrzebuję dodatkowo godzinę urodzenia.

Zainteresowanych zapraszam – bandrzejewska@wp.pl

Horoskop Karmiczny

pokaże plan Twojej duszy na obecne wcielenie, podkreśli pozytywne aspekty, które pomagają Ci w realizacji Twojego indywidualnego programu.

Astronumerologia

to analiza będąca połączeniem astrologii z numerologią i opowiada o człowieku to wszystko co z takiego połączenia wynika.

Odczyty z Kronik Akaszy

to wsparcie i uzdrowienie. To też dawka bardzo osobistej wiedzy o tym, co ważne dla danej osoby...

Portret Numerologiczny

ujawnia, co kryje się pod wibracjami naszych imion, nazwisk i daty urodzenia oraz ocenia harmonię w indywidualnym układzie numerologicznym.

Zmiana numerologiczna

to usunięcie energetycznych blokad z portretu, uzupełnienie brakujących wibracji i wprowadzenie harmonii w polu osobistym, a w następstwie - również w życiu.

Usługi numerologiczne

Proponuję rozmaite usługi numerologiczne, a w szczególności dopasowanie daty otwarcia firmy lub daty ślubu oraz dobranie imion dla dziecka.

Anielska Prognoza na bieżący rok

to rozkład anielskich kart wzbogacony o informacje numerologiczne i astrologiczne, a także inne informacje.

Horoskop anielski

to zupełnie odmienne spojrzenie na horoskop. Jest rozkładem kart anielskich na domy horoskopu, które reprezentują różne obszary naszego życia.

Dotyk Archaniołów

to oczyszczanie niekorzystnych wzorców z pomocą Archaniołów oraz pracy z energią Reiki

Przekazy energetyczne

to zabiegi Reiki robione na odległość. Pomoc nie tylko w kwestiach dotyczących zdrowia.

Bogusława Andrzejewska

Kontakt w sprawie horoskopów i przekazów:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Orientacyjny czas oczekiwania na horoskop karmiczny i partnerski wynosi od 14 – 40 dni roboczych. Termin jest uzależniony warunków technicznych i możliwości przygotowania nagrania.

Uprzejmie informuję wszystkich moich klientów, że nie umawiam się telefonicznie. Ze względu na nienormowany charakter pracy oraz dla dobra mojego życia osobistego, proszę o kontakt wyłącznie mailowy. Tą drogą można o wszystko zapytać i wszystko zamówić.

0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu