Kurs o Aniołach

Kursy i szkolenia

To magiczne i wyjątkowe szkolenie na temat kontaktu i pracy z Aniołami. Podaję tu sporo różnych medytacji i wizualizacji przydatnych do samodzielnej pracy. Oczywiście metody, których uczę, służą wewnętrznemu wzrastaniu, ale są także świetnym narzędziem do pomocy w skomplikowanych życiowych sytuacjach. Najważniejszą częścią szkolenia jest nauka komunikacji z Aniołami i praca z anielskimi kartami.

Pomiędzy wszystkimi metodami „wróżebnymi” Karty Aniołów zajmują szczególne miejsce. To nie jest standardowa przepowiednia. Nazwałabym ją raczej „rozmową z Aniołami”. W przeciwieństwie do Tarota czy zwykłych kart, ta metoda nie grozi nam czytaniem cudzej podświadomości i odnajdywaniem w rozkładzie tego, czego bardzo pragniemy albo czego najmocniej się boimy. Karty Aniołów pokazują Prawdę. Pokazują to, co naprawdę ważne, na czym należy się skupić. Najwięcej skorzystają z nich osoby, którym zależy na osobistym rozwoju, ponieważ ta wyrocznia odkrywa przede wszystkim ścieżki naszego wspinania się do Światła. Oczywiście pokazuje też rzeczy powszednie, ponieważ dla nas one są równie ważne jak drogowskazy duchowego rozwoju.

Jest wiele sposobów komunikacji z Aniołem Stróżem. Niektórym wystarczy tylko ciepła myśl i już czują obok siebie swojego najlepszego, najbardziej niezawodnego Przewodnika. Innym trudno jest usłyszeć i zrozumieć przekaz od Aniołów, pomimo ze stale zanoszą do nich gorące prośby. Karty to najprostszy i zarazem najbardziej czytelny sposób łączności. Tym bardziej, że w przeciwieństwie do innych wyroczni, Karty Aniołów są zazwyczaj jednoznaczne w swoim przesłaniu. Pocieszają, wspierają, ocierają łzy, rozbawiają, uczą radości, miłości, wybaczania.

Pracuję z kilkoma taliami kart. Znam większość, które ukazały się na polskim rynku. Najchętniej rozkładam moje ulubione talie, które mają cudowną energię i mówią do mnie w sposób niesłychanie klarowny. Pokażę również inne talie, aby każdy mógł wybrać to, co dla niego najlepsze i powiem, czym się różnią, do czego służą i w czym mogą pomóc, a w czym nie bardzo. Podpowiem, które warto mieć, a które niekoniecznie.

Stewart Pearce & RichardCrookes "ANGELS OF ATLANTIS"

atlantis-angel-michael-300

Doreen Virtue & Radleigh Valentine "ARCHANGELS POWER TAROT CARDS"

Ambika Wauters "THE ANGEL ORACLE"

Doreen Virtue "HEALING WITH THE ANGELS"

Na szkoleniu uczę rozkładania różnych talii oraz interpretacji anielskich przekazów. Prowadzę także krótki wykład o Aniołach, o pracy z różnymi energiami, o zabezpieczaniu się przed negatywnymi wpływami, o etyce i bezpieczeństwie pracy ezoteryka. Mówię też o metodach nawiązywania kontaktu z Aniołami oraz formach medytacji.

Uczestnik szkolenia dostaje skrypt, zawierający przydatne informacje i ćwiczenia oraz medytacje i wizualizacje.

Warsztat dostępny w opcji przez Skype’a. Trwa ok. 5 godzin.

Koszt 500 zł

Bogusława M. Andrzejewska

Kontakt w sprawie kursów i szkoleń:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Oferta kursów i szkoleń:

Konsultacja indywidualna z Prosperity

to godzinne spotkanie przez Skype'a. To też oferta dla wszystkich, którzy nie są zainteresowani pełnym kursem, a chcą jedynie krótkiej podpowiedzi w jakiejś ważnej dla siebie sprawie.

Kurs Prosperity

to nauka świadomego życia i gospodarowania energią na wszystkich poziomach. Prosperita uczy przyciągania bogactwa we wszystkich obszarach istnienia i sposobów zmiany życia na lepsze.

Szkolenie Instruktorskie z Prosperity

to specjalne zajęcia i wykłady dla osób, które znają podstawy Prosperity, wykorzystują w praktyce i chcą dzielić się tą ciekawą wiedzą z innymi, bazując też na własnym doświadczeniu.

Kursy Reiki Usui

Reiki jest najpiękniejszą i najlepszą rzeczą, jaka mnie w życiu spotkała. Od wielu lat doświadczam jej dobrodziejstwa i dzielę się z innymi wprowadzając w tę cudowną metodę uzdrawiania.

Kurs numerologii

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać tajemnice wibracji liczbowych, aby wiedzieć więcej o naturze człowieka, czy samodzielnie ustalać najlepsze warianty nazwy dla swojej firmy.

Kurs o Aniołach

to szkolenie, na którym uczę przydatnej na co dzień wiedzy oraz medytacji, wizualizacji i różnych form pracy z Aniołami, szczególnie korzystania z Kart Aniołów.

Kurs Gold Reiki

To piękna złota energia, o delikatnym, miękkim działaniu, której największym walorem jest dar oczyszczania ze wszystkiego, co nam nie służy.

Kurs Imara Reiki

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać silną i bardzo skuteczną energię. Metoda niesłychanie prosta, bez żadnych znaków.

Kurs Angel Reiki

Metoda będąca połączeniem Reiki Usui oraz pracy z Archaniołami. Piękna energia i doskonałe efekty. Dla każdego, kto kocha Anioły.

Kurs Money Reiki

Metoda pracy z duchową energią pieniądza, której autorką jest Stephanie Brail. Wbrew nazwie nie ma nic wspólnego z tradycyjnym Reiki Usui.

Proponuję szkolenie on-line:

Proponuję wykłady audio:

Prosperita

to skrócona dawka wiedzy dla tych wszystkich, którzy nie mogą pozwolić sobie na pełne szkolenie.

Prosperita dla zaawansowanych

Wykłady dla tych, którzy pracują z zasadami Prosperity i chcą poszerzyć swoją wiedzę o dodatkowe elementy i ćwiczenia.

Duch i materia

Dla zainteresowanych duchowością nagrałam wykład o duchowych metodach rozwijania Prosperity.

Na życiowym zakręcie

to wykład na temat metod Prosperity, które można wykorzystać w szczególnie trudnym czasie. Wtedy, kiedy wszystko wydaje się walić.

Praca z Kartami Aniołów

Ten wykład to skrócona wersja kursu rozkładania i interpretacji Kart Aniołów. Polecam wszystkim, którzy kochają Anioły i anielskie karty.

Szczęśliwe związki

Szczęśliwe związki są możliwe. Jak uzdrowić swoje małżeństwo lub jak zbudować od podstaw dobrą relację, można się dowiedzieć z tych wykładów.

Na życiowym zakręcie

to wykład na temat metod Prosperity, które można wykorzystać w szczególnie trudnym czasie. Wtedy, kiedy wszystko wydaje się walić.

Praca z Kartami Aniołów

Ten wykład to skrócona wersja kursu rozkładania i interpretacji Kart Aniołów. Polecam wszystkim, którzy kochają Anioły i anielskie karty.

Szczęśliwe związki

Szczęśliwe związki są możliwe. Jak uzdrowić swoje małżeństwo lub jak zbudować od podstaw dobrą relację, można się dowiedzieć z tych wykładów.

0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu