Przekazy energetyczne

Wsparcie i oczyszczanie z pomocą energetycznych przekazów Reiki

Z powodów osobistych oraz z braku czasu wycofałam na pewien okres opcję zabiegów energetycznych Reiki na odległość. Ponieważ jednak bardzo dużo osób potrzebuje obecnie takiego wsparcia, ponawiam ofertę. Zabiegi będzie robiła moja córka Alicja, Mistrzyni Reiki, wieloletni praktyk Reiki. Przyznaję z pełną uczciwością, że zabiegi robione przez moją córkę są najbardziej skuteczne w całej naszej reikowej rodzinie, a jej dłonie w czasie zabiegu są gorące jak żelazko. I chociaż to Reiki uzdrawia, a nie człowiek, moja córka ma jakiś dar, który sprawia, że jej praca z energią jest bardziej efektywna niż moja.

Zabiegi Reiki pomagają w rozmaitych kwestiach zdrowotnych, łagodzą objawy, dodają sił, przyspieszają proces zdrowienia prowadzony przez lekarzy. To niezastąpione wsparcie przy rozmaitych dolegliwościach. Ale dzięki Reiki można także pomóc sobie w innych tematach: przy zdawaniu trudnych egzaminów, przy odnalezieniu porozumienia w konfliktowych relacjach, w procesach sądowych, w problemach z pracą lub współpracownikami. Skuteczność jest zależna od naszego indywidualnego programu duszy, od naszych karmicznych uwarunkowań i lekcji do przerobienia. Czasem wystarczy jeden zabieg i wszystko się pięknie prostuje. Czasami pracujemy z energią całe miesiące, aby pojawił się oczekiwany efekt. Podobnie jak w przypadku chorób: zdrowienie zależne jest od znalezienia i uleczenia wzorca, który odpowiada za dany problem.

Proponuję kilka opcji, w zależności od potrzeb.

Opcja 1 – Reiki przez 3 dni

To wsparcie w skomplikowanej sytuacji życiowej lub zdrowotnej. Pakiet zawiera trzy półgodzinne sesje uzdrawiania, które składają się z zabiegów Reiki wykonanych na odległość w trzech kolejnych dniach. W tym przypadku umawiamy się na określoną godzinę i proszę, aby zamawiający przez ok. 30 minut siedział wygodnie lub leżał. Można w trakcie zabiegu korzystać z toalety, można się napić lub przeprowadzić krótką niezbędną rozmowę – proste czynności nie przeszkadzają w przepływie energii. Jednak warto się na pół godziny całkiem odprężyć. Można też zasnąć.

Przy przekazach na sytuację losową, relacyjną czy zawodową nie trzeba umawiać się na konkretną godzinę i kłaść. Energia działa w polu energetycznym i nie wymaga świadomego skupiania się na odbiorze.

Koszt wynosi 100 zł.

Pakiet 2 – Reiki przez 5  dni

Podobnie, jak w opisie wyżej, ale będzie to pięć półgodzinnych sesji Reiki przez pięć kolejnych dni.

Koszt wynosi 150 zł.

Pakiet 3 – Oczyszczanie Linii Rodowych

To oczyszczanie linii rodowych i drzewa genealogicznego z pomocą energii Reiki oraz przy współpracy z  Archaniołami i Kryształowymi Energiami. Potrzebne jest wówczas, kiedy popularne metody i zabiegi nie przynoszą efektów, a pomagają jedynie doraźnie. Przed wykonaniem oczyszczania proszę o krótki opis problemu. W czasie procesu oczyszczam oczywiście także pole energetyczne osoby, która zdecydowała się na taki zabieg. Proces jest robiony w Kronikach Akaszy

To moja autorska metoda, którą z bardzo dobrymi efektami stosuję od dłuższego czasu. Metoda ta została pozytywnie oceniona także w moich Kronikach Akaszy, w których usłyszałam, że przynosi pozytywne zmiany w polu energetycznym człowieka. Oczyszczanie robi się na odległość, ale umawiamy się na określoną godzinę, ponieważ osoba zamawiająca powinna w tym czasie wygodnie siedzieć lub leżeć. Jest to dla niej pełny i bardzo silny zabieg energetyczny. Czas trwania procesu to ok. 30 – 40 minut. Koszt wynosi 350 zł.

 

 

Zainteresowanych zapraszam – bandrzejewska@wp.pl

Horoskop Karmiczny

pokaże plan Twojej duszy na obecne wcielenie, podkreśli pozytywne aspekty, które pomagają Ci w realizacji Twojego indywidualnego programu.

Astronumerologia

to analiza będąca połączeniem astrologii z numerologią i opowiada o człowieku to wszystko co z takiego połączenia wynika.

Odczyty z Kronik Akaszy

to wsparcie i uzdrowienie. To też dawka bardzo osobistej wiedzy o tym, co ważne dla danej osoby...

Portret Numerologiczny

ujawnia, co kryje się pod wibracjami naszych imion, nazwisk i daty urodzenia oraz ocenia harmonię w indywidualnym układzie numerologicznym.

Zmiana numerologiczna

to usunięcie energetycznych blokad z portretu, uzupełnienie brakujących wibracji i wprowadzenie harmonii w polu osobistym, a w następstwie - również w życiu.

Usługi numerologiczne

Proponuję rozmaite usługi numerologiczne, a w szczególności dopasowanie daty otwarcia firmy lub daty ślubu oraz dobranie imion dla dziecka.

Anielska Prognoza na bieżący rok

to rozkład anielskich kart wzbogacony o informacje numerologiczne i astrologiczne, a także inne informacje.

Horoskop anielski

to zupełnie odmienne spojrzenie na horoskop. Jest rozkładem kart anielskich na domy horoskopu, które reprezentują różne obszary naszego życia.

Dotyk Archaniołów

to oczyszczanie niekorzystnych wzorców z pomocą Archaniołów oraz pracy z energią Reiki

Przekazy energetyczne

to zabiegi Reiki robione na odległość. Pomoc nie tylko w kwestiach dotyczących zdrowia.

Bogusława Andrzejewska

Kontakt w sprawie horoskopów i przekazów:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Orientacyjny czas oczekiwania na horoskop karmiczny i partnerski wynosi od 14 – 40 dni roboczych. Termin jest uzależniony warunków technicznych i możliwości przygotowania nagrania.

Uprzejmie informuję wszystkich moich klientów, że nie umawiam się telefonicznie. Ze względu na nienormowany charakter pracy oraz dla dobra mojego życia osobistego, proszę o kontakt wyłącznie mailowy. Tą drogą można o wszystko zapytać i wszystko zamówić.

0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu