Kurs Imara Reiki

Kursy i szkolenia

Nazwa oryginalna: IMARA REIKI. Autor: Barton Wendel

WARUNEK: Posiadanie drugiego stopnia w Reiki Usui.

***************

Pomimo dziwnej i niezrozumiałej nazwy, warto przyjrzeć się bliżej temu systemowi. Słowo „Imara” można przetłumaczyć jako „więcej”, co oznacza energię silniejszą niż popularne Reiki Usui. Niektórzy porządkują metody na poziomach wibracyjnych i oceniają moc energii następująco: Reiki Usui – poziom 3, Karuna Reiki – poziom 4, Imara Reiki – poziom 5. Z mojej praktyki wynika, że jest to rzeczywiście bardzo silna energia.

Praca z Imara Reiki jest niesłychanie prosta. Nawiązuje do Oświeconego Mistrza Lao Tzi (Lao Czi), założyciela Taoizmu. Nie jest to oczywiście żadna religia i podobnie jak w przypadku Reiki Usui nie ma znaczenia, jakiego jesteśmy wyznania. Taoizm uczy równowagi energetycznej i warto zwrócić uwagę, że znamy wiele niesamowitych technik uzdrawiania, które opierają się na taoistycznej mądrości. Do moich ulubionych należy Tai Chi – prosta, lekka gimnastyka, która rewelacyjnie układa krążenie energetyczne w ciele, a w konsekwencji bardzo korzystnie wpływa na zdrowie.

W systemie Imara Reiki nie ma żadnych nowych znaków. Jest jedno dostrojenie, a po skończonym kursie można inicjować kolejnych uczniów. Bardzo duża siła wibracji wymaga odpowiedniej gotowości, czyli innymi słowy: praktyki. Dlatego wymaga się co najmniej drugiego stopnia Reiki Usui. Niektórzy nauczyciele wymagają stopnia trzeciego ze względu na dużą moc tej energii.

Imara Reiki pozwala z większą łatwością pobierać energię „ki” w trakcie zabiegu. Uzdrawia stare traumy oraz karmiczne problemy z innych wcieleń. Rozpuszcza emocjonalne, mentalne i fizyczne blokady. Działa głębiej i silniej niż Reiki Usui. Co ważne – potrafi również wydobyć z podświadomości szkodliwe wzorce, których nie jesteśmy świadomi i je uzdrowić. Praktyka tej metody pokazuje wyraźnie, że warto jej się nauczyć, ponieważ może nam pomoc tam, gdzie nie może zadziałać Reiki Usui.

Imara Reiki pogłębia duchową wrażliwość i połączenie z wyższymi wymiarami. W trakcie pracy z tą energią pojawiają się przebłyski duchowej wiedzy, rozmaite olśnienia i wizje. Otwieramy się na przekazy z duchowych królestw i z większą łatwością nawiązujemy kontakt z Aniołami, Archaniołami, Mistrzami i Duchowymi Przewodnikami.

Szkolenie odbywa się na odległość. Uczeń dostaje materiały filmowe i skrypty. Dostrojenie robię w czasie rzeczywistym – umawiamy się na dzień i godzinę. Po kursie wysyłam certyfikat.

Koszt szkolenia to 500 zł.

Zainteresowanych zapraszam – bandrzejewska@wp.pl

Bogusława M. Andrzejewska

Kontakt w sprawie kursów i szkoleń:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Oferta kursów i szkoleń:

Konsultacja indywidualna z Prosperity

to godzinne spotkanie przez Skype'a. To też oferta dla wszystkich, którzy nie są zainteresowani pełnym kursem, a chcą jedynie krótkiej podpowiedzi w jakiejś ważnej dla siebie sprawie.

Kurs Prosperity

to nauka świadomego życia i gospodarowania energią na wszystkich poziomach. Prosperita uczy przyciągania bogactwa we wszystkich obszarach istnienia i sposobów zmiany życia na lepsze.

Szkolenie Instruktorskie z Prosperity

to specjalne zajęcia i wykłady dla osób, które znają podstawy Prosperity, wykorzystują w praktyce i chcą dzielić się tą ciekawą wiedzą z innymi, bazując też na własnym doświadczeniu.

Kursy Reiki Usui

Reiki jest najpiękniejszą i najlepszą rzeczą, jaka mnie w życiu spotkała. Od wielu lat doświadczam jej dobrodziejstwa i dzielę się z innymi wprowadzając w tę cudowną metodę uzdrawiania.

Kurs numerologii

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać tajemnice wibracji liczbowych, aby wiedzieć więcej o naturze człowieka, czy samodzielnie ustalać najlepsze warianty nazwy dla swojej firmy.

Kurs o Aniołach

to szkolenie, na którym uczę przydatnej na co dzień wiedzy oraz medytacji, wizualizacji i różnych form pracy z Aniołami, szczególnie korzystania z Kart Aniołów.

Kurs Gold Reiki

To piękna złota energia, o delikatnym, miękkim działaniu, której największym walorem jest dar oczyszczania ze wszystkiego, co nam nie służy.

Kurs Imara Reiki

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać silną i bardzo skuteczną energię. Metoda niesłychanie prosta, bez żadnych znaków.

Kurs Angel Reiki

Metoda będąca połączeniem Reiki Usui oraz pracy z Archaniołami. Piękna energia i doskonałe efekty. Dla każdego, kto kocha Anioły.

Kurs Money Reiki

Metoda pracy z duchową energią pieniądza, której autorką jest Stephanie Brail. Wbrew nazwie nie ma nic wspólnego z tradycyjnym Reiki Usui.

Proponuję szkolenie on-line:

Proponuję wykłady audio:

Prosperita

to skrócona dawka wiedzy dla tych wszystkich, którzy nie mogą pozwolić sobie na pełne szkolenie.

Prosperita dla zaawansowanych

Wykłady dla tych, którzy pracują z zasadami Prosperity i chcą poszerzyć swoją wiedzę o dodatkowe elementy i ćwiczenia.

Duch i materia

Dla zainteresowanych duchowością nagrałam wykład o duchowych metodach rozwijania Prosperity.

Na życiowym zakręcie

to wykład na temat metod Prosperity, które można wykorzystać w szczególnie trudnym czasie. Wtedy, kiedy wszystko wydaje się walić.

Praca z Kartami Aniołów

Ten wykład to skrócona wersja kursu rozkładania i interpretacji Kart Aniołów. Polecam wszystkim, którzy kochają Anioły i anielskie karty.

Szczęśliwe związki

Szczęśliwe związki są możliwe. Jak uzdrowić swoje małżeństwo lub jak zbudować od podstaw dobrą relację, można się dowiedzieć z tych wykładów.

0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu