Dotyk Archaniołów

Oczyszczanie z pomocą Archaniołów i energii Reiki

Ta metoda pojawiła się spontanicznie, kiedy oczyszczałam zaprzyjaźnioną osobę w Kronikach Akaszy. Zachwyciła mnie, a kiedy okazało się, że poddawana oczyszczaniu osoba czuła się w czasie całego procesu równie cudownie jak ja, zrobiłam notatki i zaczęłam pracować w ten sposób z innymi. W przeciwieństwie do wyczerpującego procesu, z którym pracowałam kilka lat temu, ta forma oczyszczania jest niesłychanie przyjemna. Co zrozumiałe, jeśli wziąć pod uwagę, że ja nie muszę pracować swoim polem energetycznym, ponieważ wszystko robią Kochani Archaniołowie.

Na czym polega? W wielkim skrócie jest to praca z Archaniołem Michałem i Archaniołem Zadkielem, którzy oczyszczają pole energetyczne człowieka i wypełniają je czystym Światłem. W zależności od tematu, proszę o pomoc Archaniola Rafaela, Archanioła Raguela, Archanioła Uriela albo Archanioła Chamuela czy Archaii Ametyst. Czasem zapraszam jeszcze innych Archaniołów. To dość indywidualne, bo przypadki też są rozmaite. Archaniołowie często sami się pokazują i proponują swoją pomoc. Wierzę – a właściwie wiem, otrzymałam przecież taką informację – że dzięki zainicjowaniu w Angel Reiki zostałam włączona w krąg Anielskich Uzdrowicieli, co sprawia, że Archaniołowie zawsze są przy mnie, kiedy kogoś uzdrawiam. To wsparcie, które trudno przecenić.

Jednym z najpiękniejszych elementów procesu jest moment, kiedy Archanioł Chamuel kładzie dłonie na sercu człowieka i wypełnia go swoim złoto różowym Światłem Miłości. Dlatego nazwałam tę metodę „Dotykiem Archaniołów”. Chociaż szczerze mówiąc inni Archaniołowie również dotykają klienta, szczególnie kiedy pracujemy nad tematem zdrowia. Ogólnie towarzyszy w tym procesie zachwycająca ciepła energia, wypełniona tęczowym blaskiem Archanielskich Promieni. Te promienie w końcowym fragmencie procesu wypełniają pole energetyczne człowieka. Trudno opisać to lśnienie, ale piękna energia wprost rozsadza dłonie .

W czasie procesu robię także zabieg Reiki Usui, aby zakotwiczyć  efekt oczyszczania i nowe pozytywne programy. W trudniejszych przypadkach włączam Reiki Imara. Ponieważ wszystko robię w Kronikach Akaszy, dopytuję Mistrzów i Nauczycieli, co jest ważne w tym konkretnym uzdrowieniu. Reiki otula człowieka ukojeniem i chociaż działanie Reiki jest mocne również w obszarze oczyszczania czy kasowania, to zapewnia także dobre samopoczucie. Wszyscy moi znajomi, którym robiłam ten proces, czuli się w trakcie bardzo dobrze.

Natomiast warto pamiętać, że u niektórych osób następnego dnia może pojawić się przejściowe pogorszenie samopoczucia. Nie u wszystkich – jest to związane z indywidualną reakcją i siłą przywiązania do starego programu. Moim zdaniem – przy oczyszczaniu zapisów karmicznych oczyszczanie pojawiające się po procesie energetycznym jest zawsze silniejsze, niż oczyszczanie wzorców nabytych w dzieciństwie. Tak czy owak nic złego się nie dzieje i złe samopoczucie dość szybko mija. Przypominam też, że picie dużej ilości wody szybko niweluje nieprzyjemne uczucie ciężkości, zmęczenia czy rozdrażnienia.

**********************

Do wykonania oczyszczenia potrzebuję imię i nazwisko osoby oraz krótką charakterystykę problemu, nazwanie wzorca, z którego człowiek chce być oczyszczony. Nie musimy wiedzieć, czy jest to zapis karmiczny czy nabyty w obecnym życiu. Umawiamy się na konkretny termin. Oczyszczam w czasie rzeczywistym. Proces trwa ok. 35-45 minut. Koszt 250 zł. 

Zainteresowanych zapraszam – bandrzejewska@wp.pl

Horoskop Karmiczny

pokaże plan Twojej duszy na obecne wcielenie, podkreśli pozytywne aspekty, które pomagają Ci w realizacji Twojego indywidualnego programu.

Astronumerologia

to analiza będąca połączeniem astrologii z numerologią i opowiada o człowieku to wszystko co z takiego połączenia wynika.

Odczyty z Kronik Akaszy

to wsparcie i uzdrowienie. To też dawka bardzo osobistej wiedzy o tym, co ważne dla danej osoby...

Portret Numerologiczny

ujawnia, co kryje się pod wibracjami naszych imion, nazwisk i daty urodzenia oraz ocenia harmonię w indywidualnym układzie numerologicznym.

Zmiana numerologiczna

to usunięcie energetycznych blokad z portretu, uzupełnienie brakujących wibracji i wprowadzenie harmonii w polu osobistym, a w następstwie - również w życiu.

Usługi numerologiczne

Proponuję rozmaite usługi numerologiczne, a w szczególności dopasowanie daty otwarcia firmy lub daty ślubu oraz dobranie imion dla dziecka.

Anielska Prognoza na bieżący rok

to rozkład anielskich kart wzbogacony o informacje numerologiczne i astrologiczne, a także inne informacje.

Horoskop anielski

to zupełnie odmienne spojrzenie na horoskop. Jest rozkładem kart anielskich na domy horoskopu, które reprezentują różne obszary naszego życia.

Dotyk Archaniołów

to oczyszczanie niekorzystnych wzorców z pomocą Archaniołów oraz pracy z energią Reiki

Przekazy energetyczne

to zabiegi Reiki robione na odległość. Pomoc nie tylko w kwestiach dotyczących zdrowia.

Bogusława Andrzejewska

Kontakt w sprawie horoskopów i przekazów:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Orientacyjny czas oczekiwania na horoskop karmiczny i partnerski wynosi od 14 – 40 dni roboczych. Termin jest uzależniony warunków technicznych i możliwości przygotowania nagrania.

Uprzejmie informuję wszystkich moich klientów, że nie umawiam się telefonicznie. Ze względu na nienormowany charakter pracy oraz dla dobra mojego życia osobistego, proszę o kontakt wyłącznie mailowy. Tą drogą można o wszystko zapytać i wszystko zamówić.

0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu