Kurs Angel Reiki

Kursy i szkolenia

Nazwa oryginalna: ANGEL REIKI. Autor: Danny Currincks

WARUNEK: Posiadanie trzeciego (mistrzowskiego) stopnia w Reiki Usui.

*********************

Od ponad trzydziestu lat pracuję z Reiki Usui. Od wielu lat pracuję też z Aniołami i zdarzało mi się w dość swobodny sposób łączyć te dwa nurty tak, aby nie naruszać zasad ustalonych przez Mikao Usui. Ktoś jednak opracował nowy system i uważam, że to ze wszech miar słuszne. Ponieważ Mikao Usui nie wprowadzał anielskiej pomocy do zabiegów energetycznych, taka kompilacja jest czymś odrębnym i powinna mieć swoją własną nazwę.

Metoda, którą tutaj przedstawiam, została opracowana przez Danny Currincksa jako połączenie tradycyjnego Reiki Usui z wiedzą dotyczącą uzdrawiania z Archaniołami. Po ukończeniu szkolenia można samodzielnie wykonywać zabiegi uzdrawiające zarówno bezpośrednie, jak i na odległość. Jako podstawę wykorzystujemy znajomość i techniki Reiki Usui oraz współpracę z Archaniołami.

W tym systemie nie ma nowych symboli, posługujemy się tylko czterema znakami Reiki, w tym także znakiem mistrzowskim. Dlatego też warunkiem przystąpienia do nauki jest posiadanie trzeciego, instruktorskiego stopnia w Reiki. Po ukończeniu tego szkolenia można inne osoby inicjować w nowy system i uczyć ich pracy z Angel Reiki. Nie ma tu podziału na stopnie. Wszystko jest zamieszczone w jednym kursie. W sieci można znaleźć wersje Angel Reiki podzieloną na trzy poziomy. Warto sprawdzić, kto jest autorem metody. Jeśli autorem jest – Danny Currincks, jest to ten sam podstawowy materiał, który znajdziecie u mnie, tylko podzielony na trzy części z powodów komercyjnych. Nie jest to żaden inny system. Ale inne, opracowane przez innych autorów, też są oczywiście i zapewne czymś się różnią.

Jak zwykle wysyłam skrypt i linki do filmów z wykładem. W materiałach jest sporo cennej wiedzy, ponieważ mam swoje własne doświadczenie w pracy z Aniołami. Wiele pięknych ćwiczeń i medytacji można z powodzeniem włączyć do systemu. Moja wersja skryptu została wzbogacona dodatkową wiedzą teoretyczną, której nie było w oryginalnym materiale.

Szkolenie odbywa się na odległość. Uczeń dostaje materiały filmowe i skrypty. Dostrojenie robię w czasie rzeczywistym – umawiamy się na dzień i godzinę. Po kursie wysyłam certyfikat.

Koszt szkolenia to 500 zł.

Zainteresowanych zapraszam – bandrzejewska@wp.pl

Bogusława Andrzejewska

Kontakt w sprawie kursów i szkoleń:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Oferta kursów i szkoleń:

Konsultacja indywidualna z Prosperity

to godzinne spotkanie przez Skype'a. To też oferta dla wszystkich, którzy nie są zainteresowani pełnym kursem, a chcą jedynie krótkiej podpowiedzi w jakiejś ważnej dla siebie sprawie.

Kurs Prosperity

to nauka świadomego życia i gospodarowania energią na wszystkich poziomach. Prosperita uczy przyciągania bogactwa we wszystkich obszarach istnienia i sposobów zmiany życia na lepsze.

Szkolenie Instruktorskie z Prosperity

to specjalne zajęcia i wykłady dla osób, które znają podstawy Prosperity, wykorzystują w praktyce i chcą dzielić się tą ciekawą wiedzą z innymi, bazując też na własnym doświadczeniu.

Kursy Reiki Usui

Reiki jest najpiękniejszą i najlepszą rzeczą, jaka mnie w życiu spotkała. Od wielu lat doświadczam jej dobrodziejstwa i dzielę się z innymi wprowadzając w tę cudowną metodę uzdrawiania.

Kurs numerologii

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać tajemnice wibracji liczbowych, aby wiedzieć więcej o naturze człowieka, czy samodzielnie ustalać najlepsze warianty nazwy dla swojej firmy.

Kurs o Aniołach

to szkolenie, na którym uczę przydatnej na co dzień wiedzy oraz medytacji, wizualizacji i różnych form pracy z Aniołami, szczególnie korzystania z Kart Aniołów.

Kurs Gold Reiki

To piękna złota energia, o delikatnym, miękkim działaniu, której największym walorem jest dar oczyszczania ze wszystkiego, co nam nie służy.

Kurs Imara Reiki

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać silną i bardzo skuteczną energię. Metoda niesłychanie prosta, bez żadnych znaków.

Kurs Angel Reiki

Metoda będąca połączeniem Reiki Usui oraz pracy z Archaniołami. Piękna energia i doskonałe efekty. Dla każdego, kto kocha Anioły.

Kurs Money Reiki

Metoda pracy z duchową energią pieniądza, której autorką jest Stephanie Brail. Wbrew nazwie nie ma nic wspólnego z tradycyjnym Reiki Usui.

Proponuję kursy on-line:

Proponuję wykłady audio:

Prosperita

to skrócona dawka wiedzy dla tych wszystkich, którzy nie mogą pozwolić sobie na pełne szkolenie.

Prosperita dla zaawansowanych

Wykłady dla tych, którzy pracują z zasadami Prosperity i chcą poszerzyć swoją wiedzę o dodatkowe elementy i ćwiczenia.

Duch i materia

Dla zainteresowanych duchowością nagrałam wykład o duchowych metodach rozwijania Prosperity.

Na życiowym zakręcie

to wykład na temat metod Prosperity, które można wykorzystać w szczególnie trudnym czasie. Wtedy, kiedy wszystko wydaje się walić.

Praca z Kartami Aniołów

Ten wykład to skrócona wersja kursu rozkładania i interpretacji Kart Aniołów. Polecam wszystkim, którzy kochają Anioły i anielskie karty.

Szczęśliwe związki

Szczęśliwe związki są możliwe. Jak uzdrowić swoje małżeństwo lub jak zbudować od podstaw dobrą relację, można się dowiedzieć z tych wykładów.

0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu