Kurs numerologii

Kursy i szkolenia

Numerologia to metoda poznania kosmicznego ładu i jego odwzorowania w naturze człowieka, opierająca się na znajomości symboli kosmicznych, jakimi są liczby i litery. Podstawy tej ezoterycznej wiedzy, która może stać się magicznym kluczem do zrozumienia własnego wnętrza, stworzył Pitagoras, który postrzegał liczbę jako zasadę istnienia wszechświata.

Kurs podstaw numerologii umożliwia samodzielną pracę z liczbami, pojawiającymi się w życiu. Ułatwia dobór właściwego podpisu, imion dla dzieci, opracowanie nazwy firmy, wybór daty ślubu, wchodzenie w spółki z odpowiednimi ludźmi itp. Uczy analizy numerów telefonicznych, numerów konta, dat, rejestracji samochodowych i wyjaśnia, jaki potencjał energetyczny niesie dana liczba i w jaki sposób jej subtelna wibracja wspiera człowieka w dowolnej sytuacji.

Ponadto znajomość numerologii pozwala zbudować portret człowieka, w którym zobaczymy jego mocne i słabe strony, wyłapiemy długi karmiczne oraz dowiemy się, skąd biorą się ewentualne trudności i kłopoty w życiu. Na portret numerologiczny składa się kilka danych. Przede wszystkim Liczba Przeznaczenia wyliczona z daty urodzenia. Liczba ta w połączeniu z dniem, w którym przyszliśmy na świat, pokazuje nasz podstawowy program życiowy, to, co mamy tutaj do zrealizowania. Niejednokrotnie jest to bardzo trudne, bo chociaż zazwyczaj swój program czujemy całą duszą i tęsknimy za choćby dotknięciem tego, co reprezentuje, to jednocześnie tysiące przeszkód blokuje spełnienie.

Kolejnym niesłychanie ważnym elementem są liczby wynikające ze zsumowania samogłosek i spółgłosek wszystkich imion i nazwisk, kiedykolwiek używanych. Taki zestaw nazywany jest kombinacją i pokazuje nasze „narzędzia” do realizacji podstawowego programu. Tutaj numerolog odnajduje cechy charakteru, skłonności, zdolności, dzięki którym człowiek może funkcjonować w społeczeństwie. Porównuje się go do tzw. potencjału, czyli wypisanej w tabelce ilości poszczególnych wibracji, charakterystycznej dla danej osoby. Potencjał wyliczamy również z imion i nazwisk, uzyskując w ten sposób pełny obraz osobowości.

Dodatkowo można wykorzystać numerologię do analizy prognostycznej, budując tzw. Kryształ życia. Pokaże on ważne okresy, określając jakie wibracje zabarwiają swoją mocą dane cykle w naszym życiu. Rozpoznamy również dzięki temu nasze najważniejsze wyzwania i będziemy wiedzieć, na czym przede wszystkim należy się skupić.

Dostępne są dwa poziomy nauki.

POZIOM 1

Szkolenie numerologiczne I stopnia prowadzę w wersji indywidualnej za pośrednictwem Skype’a. To 6 godzin intensywnej pracy plus oczywiście wszystkie potrzebne materiały. Tego typu spotkanie można podzielić na kilka etapów, w zależności od potrzeb. Koszt szkolenia wynosi 600 zł. Wystawiam certyfikat w języku polskim lub angielskim.

Proponuję także godzinne konsultacje numerologiczne dla praktykujących numerologów w cenie 150 zł.

PROGRAM Numerologii I stopnia:

 1. Jak działa numerologia?
 2. Liczby podstawowe i mistrzowskie
 3. Interpretacja portretu numerologicznego
  a) Wibracja liczby urodzenia
  b) Wibracja liczby psychiki
  c) Potencjał zawarty w literach „imienia”
      – nadmiar
      – niedobór
  d) Liczba duszy
  e) Liczba ekspresji
  f) Cele życiowe
  g) Liczby karmiczne
 4. Diament życia
  a) Cykle życia
  b) Punkty zwrotne
  c) Wyzwania życiowe
 5. Podpis i przeznaczenie
 6. Nazwa i przeznaczenie firmy
 7. Prognoza i lata osobiste

Kurs I stopnia to poznanie podstaw numerologii i nauka obliczania portretu. Po takim kursie warto przez pewien czas wykonywać samodzielnie portrety i próbować robić spójne analizy. Zalecam wykonanie co najmniej 100 portretów – dopiero wówczas możemy w pełni odczuwać działanie liczb. Niemniej już po pierwszym stopniu w czasie praktyki robimy analizy dla innych osób i bezpiecznie dobieramy im korzystne podpisy.

POZIOM 2

Szkolenie numerologiczne II stopnia prowadzę za pośrednictwem Skype’a. To 8 godzin intensywnej pracy plus oczywiście wszystkie potrzebne materiały, w tym przygotowane przez mnie spisy starannie policzonych do harmonizacji imion. Tego typu szkolenie można podzielić na kilka etapów, w zależności od potrzeb. Koszt szkolenia wynosi 1000 zł. Ponieważ pracujemy indywidualnie, możemy nauczyć się sprawnie wykonywać harmonizację portretu dla innych osób. 

W cenie znajdują się także jedna dodatkowa półgodzinna konsultacja numerologiczna dla praktykujących numerologów, którą można wykorzystać w dowolnym czasie w trakcie swojej samodzielnej praktyki.

PROGRAM Numerologii II stopnia:

 1. Ćwiczenie interpretacji i tworzenie opisu portretu numerologicznego.
 2. Harmonizacja karty numerologicznej dla potrzeb własnych
  a) zasady dopasowania kombinacji
  b) charakterystyka działania poszczególnych układów
  c) uzupełnianie potencjału
  d) wybór odpowiednich imion
  e) techniki wprowadzania zmiany
  f) ćwiczenia
 3. Numerologiczne wyznaczniki predyspozycji i skłonności
 4. Numerologia karmiczna

Kurs II stopnia zawiera głównie naukę harmonizacji portretu. Ponieważ jest to temat trudny i obszerny, wymaga wielu praktycznych ćwiczeń. Kurs można zrobić zaraz po numerologii I stopnia, jednak wprawy nabieramy w wyniku intensywnej praktyki. Przez pierwszy rok po kursie zalecam konsultowanie ze mną proponowanych zmian.

Wyłącznie dla moich uczniów, którzy ukończyli u mnie dwa stopnie numerologii, przygotowałam specjalne dodatkowe materiały – nagrania video, ćwiczenia oraz pliki pdf, z których mogą bezpłatnie korzystać. W skład materiałów gratisowych wchodzi między innymi:

 • Informacje o tym, co można usunąć z portretu i w jaki sposób
 • Dodatkowe materiały o liczbach karmicznych i mistrzowskich
 • Podstawy Kryształowej Numerologii
 • Podstawy Astronumerologii (w przygotowaniu)

Bogusława M. Andrzejewska

Kontakt w sprawie kursów i szkoleń:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Oferta kursów i szkoleń:

Konsultacja indywidualna z Prosperity

to godzinne spotkanie przez Skype'a. To też oferta dla wszystkich, którzy nie są zainteresowani pełnym kursem, a chcą jedynie krótkiej podpowiedzi w jakiejś ważnej dla siebie sprawie.

Kurs Prosperity

to nauka świadomego życia i gospodarowania energią na wszystkich poziomach. Prosperita uczy przyciągania bogactwa we wszystkich obszarach istnienia i sposobów zmiany życia na lepsze.

Szkolenie Instruktorskie z Prosperity

to specjalne zajęcia i wykłady dla osób, które znają podstawy Prosperity, wykorzystują w praktyce i chcą dzielić się tą ciekawą wiedzą z innymi, bazując też na własnym doświadczeniu.

Kursy Reiki Usui

Reiki jest najpiękniejszą i najlepszą rzeczą, jaka mnie w życiu spotkała. Od wielu lat doświadczam jej dobrodziejstwa i dzielę się z innymi wprowadzając w tę cudowną metodę uzdrawiania.

Kurs numerologii

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać tajemnice wibracji liczbowych, aby wiedzieć więcej o naturze człowieka, czy samodzielnie ustalać najlepsze warianty nazwy dla swojej firmy.

Kurs o Aniołach

to szkolenie, na którym uczę przydatnej na co dzień wiedzy oraz medytacji, wizualizacji i różnych form pracy z Aniołami, szczególnie korzystania z Kart Aniołów.

Kurs Gold Reiki

To piękna złota energia, o delikatnym, miękkim działaniu, której największym walorem jest dar oczyszczania ze wszystkiego, co nam nie służy.

Kurs Imara Reiki

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać silną i bardzo skuteczną energię. Metoda niesłychanie prosta, bez żadnych znaków.

Kurs Angel Reiki

Metoda będąca połączeniem Reiki Usui oraz pracy z Archaniołami. Piękna energia i doskonałe efekty. Dla każdego, kto kocha Anioły.

Kurs Money Reiki

Metoda pracy z duchową energią pieniądza, której autorką jest Stephanie Brail. Wbrew nazwie nie ma nic wspólnego z tradycyjnym Reiki Usui.

Proponuję szkolenia on-line:

Proponuję wykłady audio:

Prosperita

to skrócona dawka wiedzy dla tych wszystkich, którzy nie mogą pozwolić sobie na pełne szkolenie.

Prosperita dla zaawansowanych

Wykłady dla tych, którzy pracują z zasadami Prosperity i chcą poszerzyć swoją wiedzę o dodatkowe elementy i ćwiczenia.

Duch i materia

Dla zainteresowanych duchowością nagrałam wykład o duchowych metodach rozwijania Prosperity.

Na życiowym zakręcie

to wykład na temat metod Prosperity, które można wykorzystać w szczególnie trudnym czasie. Wtedy, kiedy wszystko wydaje się walić.

Praca z Kartami Aniołów

Ten wykład to skrócona wersja kursu rozkładania i interpretacji Kart Aniołów. Polecam wszystkim, którzy kochają Anioły i anielskie karty.

Szczęśliwe związki

Szczęśliwe związki są możliwe. Jak uzdrowić swoje małżeństwo lub jak zbudować od podstaw dobrą relację, można się dowiedzieć z tych wykładów.

0
  0
  Twój koszyk
  Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu