Horoskop karmiczny

Poznaj swoją drogę życiową za pomocą horoskopu

Astrologia sama w sobie jest w pewnym sensie nauką o karmie, ponieważ horoskop urodzeniowy nie jest niczym innym, jak mapą osobowości człowieka w momencie urodzenia. Pokazuje wypadkową kolejnych wcieleń duszy na drodze jej rozwoju. I jak to mapa, może pokazać wyjście z najbardziej zawiłych labiryntów życia, podpowiadając też, jak omijać szczególnie niebezpieczne zakręty.

Aczkolwiek zawsze warto wszędzie szukać pozytywów i w swojej mapie życia dobrze jest zobaczyć piękną misję do radosnej realizacji. Bo ta misja jest u każdego. Podobnie jak rozmaite zdolności i piękno zewnętrzne lub wewnętrzne. Każde istnienie jest jedyne w swoim rodzaju, każde jest bezcenne i tylko od nas zależy, na ile wykorzystamy dane nam możliwości samorealizacji i rozwoju. A czasem po prostu nie wierzymy w siebie i nie ufamy sobie na tyle, by zrealizować to, po co przyszliśmy.

Unikalny program duszy zapisany w horoskopie jest nam doskonale znany. Chociaż lepszym określeniem będzie: jest przez nas wyraźnie odczuwany. Niektórzy z nas umieją podążać za swoim planem na życie i w zasadzie horoskop karmiczny bywa dla nich tylko potwierdzeniem, że odnaleźli swoją ścieżkę. Dla wielu jednak to odkrycie, że to, co zawsze czuli w głębi duszy, to ich własne niezbywalne prawo do życia i rozwoju. Zazwyczaj stoją gdzieś na rozdrożu i całym sobą czują, że utknęli w ślepym zaułku. Nie wiedzą, co dalej i nie rozumieją, dlaczego czują się tak bardzo smutni, a serce przepełnia pustka.

Horoskop karmiczny daje nam odpowiedź na jedno z najważniejszych życiowych pytań: w jakim celu zeszliśmy na Ziemię i co mamy tutaj do zrobienia? Czasem może być najważniejszym odkryciem, jeśli podążając za radą innych ludzi robimy coś, co wcale nie jest nasze i całym sobą buntujemy się przeciw działaniom, które nie sprawiają nam radości. Realizacja programu duszy uskrzydla nas – to najbardziej charakterystyczne. Ten horoskop pokazuje, jakie dobro czeka na nas i w którym miejscu, kiedy tylko otworzymy się na głos swojej duszy. Nie jest to horoskop, jak każdy inny. Różni się przede wszystkim analizą, sposobem interpretacji, w której skupiam się na programie duszy na obecne życie. To moja autorska metoda, która pomaga zrozumieć samego siebie i odnaleźć swoją życiową drogę oraz realizować zaplanowane lekcje duszy.

Do wykonania horoskopu karmicznego potrzebuję datę, miejsce i godzinę urodzenia. Analizę horoskopu wraz z psychologicznymi sugestiami na temat ewentualnych problemów, nagrywam w pliku dźwiękowym w formacie do odsłuchania na każdym komputerze. Umieszczam go w internecie, skąd szybko można pobrać go sobie na własny dysk. Plik znajduje się w folderze niewidocznym dla osób postronnych. Dostęp wyłącznie przez podany przeze mnie link.

Koszt horoskopu wynosi 350zł. 

Na życzenie do każdego horoskopu dodaję imiona i opis trzech ANIOŁÓW OPIEKUNÓW przypisanych do danej osoby. Są to trzej Aniołowie z grupy tzw. Aniołów Merkurego, którzy opiekują się kolejnymi dniami roku oraz godzinami doby. Patronują nam w zależności od naszej godziny oraz daty przyjścia na świat. Znając ich imiona i cechy można z nimi nawiązywać kontakt oraz lepiej poznawać siebie i swoje cele. 

Zainteresowanych zapraszam – bandrzejewska@wp.pl

Horoskop Karmiczny

pokaże plan Twojej duszy na obecne wcielenie, podkreśli pozytywne aspekty, które pomagają Ci w realizacji Twojego indywidualnego programu.

Horoskop Osobisty

pokaże najważniejsze cechy osobowości, a także możliwości i uzdolnienia. Odnajdzie się w nim także skrócona informacja na temat programu karmicznego.

Horoskop Partnerski

pokaże co łączy i co dzieli dwoje ludzi. Pomoże ocenić rodzaj związku oraz jego perspektywy.

Portret Numerologiczny

ujawnia, co kryje się pod wibracjami naszych imion, nazwisk i daty urodzenia oraz ocenia harmonię w indywidualnym układzie numerologicznym.

Zmiana numerologiczna

to usunięcie energetycznych blokad z portretu, uzupełnienie brakujących wibracji i wprowadzenie harmonii w polu osobistym, a w następstwie - również w życiu.

Usługi numerologiczne

Proponuję rozmaite usługi numerologiczne, a w szczególności dopasowanie daty otwarcia firmy lub daty ślubu oraz dobranie imion dla dziecka.

Anielska Prognoza na bieżący rok

to rozkład anielskich kart wzbogacony o informacje numerologiczne i astrologiczne, a także inne informacje.

Horoskop anielski

to zupełnie odmienne spojrzenie na horoskop. Jest rozkładem kart anielskich na domy horoskopu, które reprezentują różne obszary naszego życia.

Przekazy energetyczne

to zabiegi Reiki robione na odległość. Pomoc nie tylko w kwestiach dotyczących zdrowia.

Odczyty z Kronik Akaszy

to wsparcie i uzdrowienie. To też dawka bardzo osobistej wiedzy o tym, co ważne dla danej osoby...

Bogusława Andrzejewska

Kontakt w sprawie horoskopów i przekazów:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Orientacyjny czas oczekiwania na horoskop karmiczny i partnerski wynosi od 14 – 40 dni roboczych. Termin jest uzależniony warunków technicznych i możliwości przygotowania nagrania.

Uprzejmie informuję wszystkich moich klientów, że nie umawiam się telefonicznie. Ze względu na nienormowany charakter pracy oraz dla dobra mojego życia osobistego, proszę o kontakt wyłącznie mailowy. Tą drogą można o wszystko zapytać i wszystko zamówić.

0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu