Horoskop karmiczny

Poznaj swoją drogę życiową za pomocą horoskopu

Astrologia sama w sobie jest w pewnym sensie nauką o karmie, ponieważ horoskop urodzeniowy nie jest niczym innym, jak mapą osobowości człowieka w momencie urodzenia. Pokazuje wypadkową kolejnych wcieleń duszy na drodze jej rozwoju. I jak to mapa, może pokazać wyjście z najbardziej zawiłych labiryntów życia, podpowiadając też, jak omijać szczególnie niebezpieczne zakręty.

Aczkolwiek zawsze warto wszędzie szukać pozytywów i w swojej mapie życia dobrze jest zobaczyć piękną misję do radosnej realizacji. Bo ta misja jest u każdego. Podobnie jak rozmaite zdolności i piękno zewnętrzne lub wewnętrzne. Każde istnienie jest jedyne w swoim rodzaju, każde jest bezcenne i tylko od nas zależy, na ile wykorzystamy dane nam możliwości samorealizacji i rozwoju. A czasem po prostu nie wierzymy w siebie i nie ufamy sobie na tyle, by zrealizować to, po co przyszliśmy.

Unikalny program duszy zapisany w horoskopie jest nam doskonale znany. Chociaż lepszym określeniem będzie: jest przez nas wyraźnie odczuwany. Niektórzy z nas umieją podążać za swoim planem na życie i w zasadzie horoskop karmiczny bywa dla nich tylko potwierdzeniem, że odnaleźli swoją ścieżkę. Dla wielu jednak to odkrycie, że to, co zawsze czuli w głębi duszy, to ich własne niezbywalne prawo do życia i rozwoju. Zazwyczaj stoją gdzieś na rozdrożu i całym sobą czują, że utknęli w ślepym zaułku. Nie wiedzą, co dalej i nie rozumieją, dlaczego czują się tak bardzo smutni, a serce przepełnia pustka.

Horoskop karmiczny daje nam odpowiedź na jedno z najważniejszych życiowych pytań: w jakim celu zeszliśmy na Ziemię i co mamy tutaj do zrobienia? Czasem może być najważniejszym odkryciem, jeśli podążając za radą innych ludzi robimy coś, co wcale nie jest nasze i całym sobą buntujemy się przeciw działaniom, które nie sprawiają nam radości. Realizacja programu duszy uskrzydla nas – to najbardziej charakterystyczne. Ten horoskop pokazuje, jakie dobro czeka na nas i w którym miejscu, kiedy tylko otworzymy się na głos swojej duszy. Nie jest to horoskop, jak każdy inny. Różni się przede wszystkim analizą, sposobem interpretacji, w której skupiam się na programie duszy na obecne życie. To moja autorska metoda, która pomaga zrozumieć samego siebie i odnaleźć swoją życiową drogę oraz realizować zaplanowane lekcje duszy.

Do wykonania horoskopu karmicznego potrzebuję datę, miejsce i godzinę urodzenia. Analizę horoskopu wraz z psychologicznymi sugestiami na temat ewentualnych problemów, nagrywam w pliku dźwiękowym w formacie do odsłuchania na każdym komputerze. Umieszczam go w internecie, skąd szybko można pobrać go sobie na własny dysk. Plik znajduje się w folderze niewidocznym dla osób postronnych. Dostęp wyłącznie przez podany przeze mnie link.

Koszt horoskopu wynosi 350zł. 

Na życzenie do każdego horoskopu dodaję imiona i opis trzech ANIOŁÓW OPIEKUNÓW przypisanych do danej osoby. Są to trzej Aniołowie z grupy tzw. Aniołów Merkurego, którzy opiekują się kolejnymi dniami roku oraz godzinami doby. Patronują nam w zależności od naszej godziny oraz daty przyjścia na świat. Znając ich imiona i cechy można z nimi nawiązywać kontakt oraz lepiej poznawać siebie i swoje cele. 

Zainteresowanych zapraszam – bandrzejewska@wp.pl

Horoskop Karmiczny

pokaże plan Twojej duszy na obecne wcielenie, podkreśli pozytywne aspekty, które pomagają Ci w realizacji Twojego indywidualnego programu.

Astronumerologia

to analiza będąca połączeniem astrologii z numerologią i opowiada o człowieku to wszystko co z takiego połączenia wynika.

Odczyty z Kronik Akaszy

to wsparcie i uzdrowienie. To też dawka bardzo osobistej wiedzy o tym, co ważne dla danej osoby...

Portret Numerologiczny

ujawnia, co kryje się pod wibracjami naszych imion, nazwisk i daty urodzenia oraz ocenia harmonię w indywidualnym układzie numerologicznym.

Zmiana numerologiczna

to usunięcie energetycznych blokad z portretu, uzupełnienie brakujących wibracji i wprowadzenie harmonii w polu osobistym, a w następstwie - również w życiu.

Usługi numerologiczne

Proponuję rozmaite usługi numerologiczne, a w szczególności dopasowanie daty otwarcia firmy lub daty ślubu oraz dobranie imion dla dziecka.

Anielska Prognoza na bieżący rok

to rozkład anielskich kart wzbogacony o informacje numerologiczne i astrologiczne, a także inne informacje.

Horoskop anielski

to zupełnie odmienne spojrzenie na horoskop. Jest rozkładem kart anielskich na domy horoskopu, które reprezentują różne obszary naszego życia.

Dotyk Archaniołów

to oczyszczanie niekorzystnych wzorców z pomocą Archaniołów oraz pracy z energią Reiki

Przekazy energetyczne

to zabiegi Reiki robione na odległość. Pomoc nie tylko w kwestiach dotyczących zdrowia.

Bogusława Andrzejewska

Kontakt w sprawie horoskopów i przekazów:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Orientacyjny czas oczekiwania na horoskop karmiczny i partnerski wynosi od 14 – 40 dni roboczych. Termin jest uzależniony warunków technicznych i możliwości przygotowania nagrania.

Uprzejmie informuję wszystkich moich klientów, że nie umawiam się telefonicznie. Ze względu na nienormowany charakter pracy oraz dla dobra mojego życia osobistego, proszę o kontakt wyłącznie mailowy. Tą drogą można o wszystko zapytać i wszystko zamówić.

0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu