Horoskop Anielski

Pełne miłości przekazy z anielskich kart

Proponuję zupełnie inną niż zazwyczaj analizę urodzeniowego horoskopu. Może być samodzielnym opisem interpretacyjnym, a może również być dodatkiem do klasycznej analizy karmicznej czy porównawczej. Zawiera cenne sugestie, dotyczące życia, pracy, związków, miłości, oparte na podpowiedzi Aniołów. W odróżnieniu od typowego horoskopu, który opisuje człowieka i mówi jacy jesteśmy, jakie mamy zdolności – ten opis skupia się na tym, co robić powinniśmy, jakie przepracowania są dla nas najważniejsze. Często będzie to również odpowiedź na wiele trudnych pytań, typu: co robić, by więcej zarabiać? Jak znaleźć miłość? Jak poprawić rodzinne układy? Jak osiągnąć sukces?

Nie jest to typowe rozłożenie kart, ponieważ podpowiedzi Aniołów odnoszą się do różnych aspektów naszego życia i są efektem kilkunastu rozkładów, z których każdy nawiązuje do innej sfery ludzkiego życia.

Anioły lepiej od nas wiedzą, jak najbardziej optymalnie realizować programy wpisane w planety i inne punkty urodzeniowej mandali. Podpowiadają, na co warto zwrócić naszą uwagę. Nawet kiedy znając astrologię, wiemy dobrze, na czym powinniśmy się skupić, to pomimo tego mogą nam umknąć pewne ważne dla naszego rozwoju i realizacji tematy. Czasem jednak po prostu nie mamy, pomysłu od czego zacząć. Nasza oporna na zmiany podświadomość „wyrzuca” to, co dla niej trudne do zmiany. Przeglądamy horoskop, patrzymy na planetki i w kółko powtarzamy w myślach te same frazy, z których nic twórczego dla nas nie wynika. Właśnie wtedy przyda się taka „ściąga”,  jaką proponuję. Przyda się ona również tym wszystkim, którzy wcale nie zajmują się astrologią, a chcą dowiedzieć się, co jest dla nich ważne.

Anielska analiza jest przygotowana indywidualnie dla każdego, z uwzględnieniem każdej planety i każdego astrologicznego symbolu. Opisuję ją, dzieląc horoskop na domy, bo to one wyznaczają pewne obszary naszego życia. Napisana jest celowo w punktach, ponieważ wtedy o wiele łatwiej uchwycić konkretne sugestie, aby następnie wprowadzić je w życie. Można niektóre fragmenty sobie wydrukować lub przepisać, aby lepiej je zapamiętać. Warto do takich punktów wracać co jakiś czas, odczytywać i zastanawiać się, czy realizujemy anielskie zalecenia. „Słowa kluczowe”, które podaję, to nie tylko nazwy kart, ale również inspiracja do indywidualnych przemyśleń. Warto skupić się na nich przez chwilę i pomyśleć, z czym nam się kojarzy słowo lub problem. Nasza intuicja chętnie podpowie, co jeszcze może być w tej kwestii ważne.

*************************

Do wykonania Anielskiej Analizy Horoskopu potrzebuję datę, miejsce i godzinę urodzenia. Opis zajmuje kilka stron. Wysyłam go mailem. Koszt takiego opisu horoskopu wynosi 100zł. 

Na życzenie do każdego horoskopu dodaję imiona i opis trzech ANIOŁÓW OPIEKUNÓW przypisanych do danej osoby. Są to trzej Aniołowie z grupy tzw. Aniołów Merkurego, którzy opiekują się kolejnymi dniami roku oraz godzinami doby. Patronują nam w zależności od naszej godziny oraz daty przyjścia na świat. Znając ich imiona i cechy można z nimi nawiązywać kontakt oraz lepiej poznawać siebie i swoje cele. 

Zainteresowanych zapraszam – bandrzejewska@wp.pl

Horoskop Karmiczny

pokaże plan Twojej duszy na obecne wcielenie, podkreśli pozytywne aspekty, które pomagają Ci w realizacji Twojego indywidualnego programu.

Astronumerologia

to analiza będąca połączeniem astrologii z numerologią i opowiada o człowieku to wszystko co z takiego połączenia wynika.

Odczyty z Kronik Akaszy

to wsparcie i uzdrowienie. To też dawka bardzo osobistej wiedzy o tym, co ważne dla danej osoby...

Portret Numerologiczny

ujawnia, co kryje się pod wibracjami naszych imion, nazwisk i daty urodzenia oraz ocenia harmonię w indywidualnym układzie numerologicznym.

Zmiana numerologiczna

to usunięcie energetycznych blokad z portretu, uzupełnienie brakujących wibracji i wprowadzenie harmonii w polu osobistym, a w następstwie - również w życiu.

Usługi numerologiczne

Proponuję rozmaite usługi numerologiczne, a w szczególności dopasowanie daty otwarcia firmy lub daty ślubu oraz dobranie imion dla dziecka.

Anielska Prognoza na bieżący rok

to rozkład anielskich kart wzbogacony o informacje numerologiczne i astrologiczne, a także inne informacje.

Horoskop anielski

to zupełnie odmienne spojrzenie na horoskop. Jest rozkładem kart anielskich na domy horoskopu, które reprezentują różne obszary naszego życia.

Dotyk Archaniołów

to oczyszczanie niekorzystnych wzorców z pomocą Archaniołów oraz pracy z energią Reiki

Przekazy energetyczne

to zabiegi Reiki robione na odległość. Pomoc nie tylko w kwestiach dotyczących zdrowia.

Bogusława Andrzejewska

Kontakt w sprawie horoskopów i przekazów:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Orientacyjny czas oczekiwania na horoskop karmiczny i partnerski wynosi od 14 – 40 dni roboczych. Termin jest uzależniony warunków technicznych i możliwości przygotowania nagrania.

Uprzejmie informuję wszystkich moich klientów, że nie umawiam się telefonicznie. Ze względu na nienormowany charakter pracy oraz dla dobra mojego życia osobistego, proszę o kontakt wyłącznie mailowy. Tą drogą można o wszystko zapytać i wszystko zamówić.

0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu