Odczyty z Kronik Akaszy

Pełne miłości przekazy od Mistrzów z Kronik Akaszy

Praca z Kronikami jest niezwykła. Uwielbiam wchodzić w ten wymiar i rozmawiać z moimi Mistrzami i Nauczycielami. Czerpię z tych rozmów bezcenną wiedzę dla siebie  oraz piękną energię, wsparcie i konkretne uzdrowienie. Każdy człowiek na Ziemi ma swoich Mistrzów, którzy są przy nim od urodzenia. Każdy człowiek ma też zapisane w Kronikach Akaszy swoje minione wcielenia i losy. Do każdego płynie z Akaszy uzdrawiające Światło. Dla tych, którzy nie umieją sami czytać swoich Kronik, mogę wykonać odczyt, w którym odnajdą wsparcie, miłość i przekaz o tym, co jest dla nich szczególnie ważne w obecnej chwili.

Przekaz podstawowy

Proponuję nagranie przekazu z Kronik w wersji audio do odsłuchania.  Przekaz może trwać ok. 15-20 minut. Będzie zawierał takie informacje, które Mistrzowie uznali za najważniejsze. Może zawierać wspomnienia z innych wcieleń. Ale może też skupiać się na chwili obecnej.

Cena wykonania odczytu – 150 zł

Obecnie nie wykonuję odczytów w formie sesji przez Skype’a. Nie robię też odczytów z odpowiedziami na pytania.


Horoskop Karmiczny

pokaże plan Twojej duszy na obecne wcielenie, podkreśli pozytywne aspekty, które pomagają Ci w realizacji Twojego indywidualnego programu.

Astronumerologia

to analiza będąca połączeniem astrologii z numerologią i opowiada o człowieku to wszystko co z takiego połączenia wynika.

Odczyty z Kronik Akaszy

to wsparcie i uzdrowienie. To też dawka bardzo osobistej wiedzy o tym, co ważne dla danej osoby...

Portret Numerologiczny

ujawnia, co kryje się pod wibracjami naszych imion, nazwisk i daty urodzenia oraz ocenia harmonię w indywidualnym układzie numerologicznym.

Zmiana numerologiczna

to usunięcie energetycznych blokad z portretu, uzupełnienie brakujących wibracji i wprowadzenie harmonii w polu osobistym, a w następstwie - również w życiu.

Usługi numerologiczne

Proponuję rozmaite usługi numerologiczne, a w szczególności dopasowanie daty otwarcia firmy lub daty ślubu oraz dobranie imion dla dziecka.

Anielska Prognoza na bieżący rok

to rozkład anielskich kart wzbogacony o informacje numerologiczne i astrologiczne, a także inne informacje.

Horoskop anielski

to zupełnie odmienne spojrzenie na horoskop. Jest rozkładem kart anielskich na domy horoskopu, które reprezentują różne obszary naszego życia.

Dotyk Archaniołów

to oczyszczanie niekorzystnych wzorców z pomocą Archaniołów oraz pracy z energią Reiki

Przekazy energetyczne

to zabiegi Reiki robione na odległość. Pomoc nie tylko w kwestiach dotyczących zdrowia.

Bogusława Andrzejewska

Kontakt w sprawie horoskopów i przekazów:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Orientacyjny czas oczekiwania na horoskop karmiczny i partnerski wynosi od 14 – 40 dni roboczych. Termin jest uzależniony warunków technicznych i możliwości przygotowania nagrania.

Uprzejmie informuję wszystkich moich klientów, że nie umawiam się telefonicznie. Ze względu na nienormowany charakter pracy oraz dla dobra mojego życia osobistego, proszę o kontakt wyłącznie mailowy. Tą drogą można o wszystko zapytać i wszystko zamówić.

0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu