Odczyty z Kronik Akaszy

Pełne miłości przekazy od Mistrzów z Kronik Akaszy

Praca z Kronikami jest niezwykła. Uwielbiam wchodzić w ten wymiar i rozmawiać z moimi Mistrzami i Nauczycielami. Czerpię z tych rozmów bezcenną wiedzę dla siebie  oraz piękną energię, wsparcie i konkretne uzdrowienie. Każdy człowiek na Ziemi ma swoich Mistrzów, którzy są przy nim od urodzenia. Każdy człowiek ma też zapisane w Kronikach Akaszy swoje minione wcielenia i losy. Do każdego płynie z Akaszy uzdrawiające Światło. Dla tych, którzy nie umieją sami czytać swoich Kronik, mogę wykonać odczyt, w którym odnajdą wsparcie, miłość i przekaz o tym, co jest dla nich szczególnie ważne w obecnej chwili.

Przekaz podstawowy

Proponuję nagranie przekazu z Kronik w wersji audio do odsłuchania.  Przekaz może trwać ok. 15-20 minut. Będzie zawierał takie informacje, które Mistrzowie uznali za najważniejsze. Może zawierać wspomnienia z innych wcieleń. Ale może też skupiać się na chwili obecnej.

Cena wykonania odczytu – 150 zł

Obecnie nie wykonuję odczytów w formie sesji przez Skype’a. Nie robię też odczytów z odpowiedziami na pytania.


Horoskop Karmiczny

pokaże plan Twojej duszy na obecne wcielenie, podkreśli pozytywne aspekty, które pomagają Ci w realizacji Twojego indywidualnego programu.

Horoskop Osobisty

pokaże najważniejsze cechy osobowości, a także możliwości i uzdolnienia. Odnajdzie się w nim także skrócona informacja na temat programu karmicznego.

Horoskop Partnerski

pokaże co łączy i co dzieli dwoje ludzi. Pomoże ocenić rodzaj związku oraz jego perspektywy.

Portret Numerologiczny

ujawnia, co kryje się pod wibracjami naszych imion, nazwisk i daty urodzenia oraz ocenia harmonię w indywidualnym układzie numerologicznym.

Zmiana numerologiczna

to usunięcie energetycznych blokad z portretu, uzupełnienie brakujących wibracji i wprowadzenie harmonii w polu osobistym, a w następstwie - również w życiu.

Usługi numerologiczne

Proponuję rozmaite usługi numerologiczne, a w szczególności dopasowanie daty otwarcia firmy lub daty ślubu oraz dobranie imion dla dziecka.

Anielska Prognoza na bieżący rok

to rozkład anielskich kart wzbogacony o informacje numerologiczne i astrologiczne, a także inne informacje.

Horoskop anielski

to zupełnie odmienne spojrzenie na horoskop. Jest rozkładem kart anielskich na domy horoskopu, które reprezentują różne obszary naszego życia.

Przekazy energetyczne

to zabiegi Reiki robione na odległość. Pomoc nie tylko w kwestiach dotyczących zdrowia.

Odczyty z Kronik Akaszy

to wsparcie i uzdrowienie. To też dawka bardzo osobistej wiedzy o tym, co ważne dla danej osoby...

Bogusława Andrzejewska

Kontakt w sprawie horoskopów i przekazów:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Orientacyjny czas oczekiwania na horoskop karmiczny i partnerski wynosi od 14 – 40 dni roboczych. Termin jest uzależniony warunków technicznych i możliwości przygotowania nagrania.

Uprzejmie informuję wszystkich moich klientów, że nie umawiam się telefonicznie. Ze względu na nienormowany charakter pracy oraz dla dobra mojego życia osobistego, proszę o kontakt wyłącznie mailowy. Tą drogą można o wszystko zapytać i wszystko zamówić.

0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu