Wrażenia z warsztatów

Organizuję, współorganizuję lub uczestniczę w wyjątkowych spotkaniach, pełnych dobrej energii. Niektóre z nich chcę Wam pokazać, aby zachęcić Was do udziału w takim wydarzeniu. Ale nie tylko. Czasem ktoś nawet nie wie, że takie rzeczy są organizowane. Czasem wie, ale zupełnie nie ma pojęcia po co to i jaki ma sens? Czy przynosi jakieś konkretne korzyści poza zmianą klimatu? Każdego dnia podejmujemy decyzje o tym, co chcemy zrobić z wolnym czasem, dokąd pojechać, jak zainwestować w siebie, w swój rozwój, co jest dla nas dobre. Właśnie po to zamieszczam te opisy, abyście mogli łatwiej podjąć takie decyzje. Abyście mogli przyjrzeć się zdjęciom, poczuć, czy to jest coś dla Was, czy nie.

Motylove Kręgi 2020

To już siódmy raz spędziłyśmy twórczy czas w pięknej przestrzeni mądrych, poszukujących kobiet na Motylovych Kręgach. Spotykają się tu energie Motyli, Achaniołów, Aniołów, Bogiń, Jednorożców, Kryształów i Czarodziejek. Przypomnę, że inicjatorką tych cyklicznych spotkań jest Iwona Aruna Mazurek, wrażliwa wizjonerka, malarka, terapeutka, twórczyni metody "Kolorowe Motyle".

Motylove Kręgi 2019

Cudowny czas. Cudowni ludzie. Cudowne energie. I w takiej kolejności chcę Wam opowiedzieć o tym magicznym kręgu. Jednak na początek, o tym jak powstały. Autorką pomysłu jest Iwona Aruna Mazurek, wrażliwa wizjonerka, malarka, terapeutka, twórczyni metody Kolorowe Motyle. Początkowo raz w roku odbywał się "Zlot Motyli", pod różnymi zresztą nazwami.

Warsztaty Świadomości Bogactwa Lanzarote 2017

W maju 2017 całą wyjątkowo dobraną grupą polecieliśmy na piękną i pełną magii wyspę Lanzarote. Warsztaty pod hasłem Świadomość Bogactwa to jedno z najpiękniejszych moich doświadczeń. To coś, co oczywiście można opisać słowami, ale bez wątpienia przede wszystkim trzeba tego dotknąć samemu.

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 607
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu