Praca z Kartami Aniołów

Kursy i szkolenia

Karty Aniołów są pięknym i efektywnym sposobem komunikowania się z Aniołami. Są także całkowicie bezpieczne, ponieważ korzystając z nich zwracamy się o podpowiedź do Najwyższego Źródła, którego przedłużeniem są Jego Posłańcy – Aniołowie. Nie umniejszając roli i działania innych systemów wróżebnych, podkreślam stale, ze to właśnie Karty Aniołów są dla mnie najciekawsze i najlepsze. Przede wszystkim dlatego, ze dzięki nim możemy usłyszeć swoje Anioły. One mówią do nas cały czas. Szepczą nam do ucha, czego powinniśmy unikać, na czym się skupić, jaka jest nasza droga na dziś – ale my… nie zawsze zauważamy ten głos.  Karty pomagają nam go usłyszeć i zrozumieć.

Dostaję wiele pytań dotyczących rozkładania i interpretacji Kart Aniołów. Przygotowałam zatem wykład, na którym znajdą się odpowiedzi, a także sugestie do wykorzystania przy korzystaniu z Kart Aniołów. Zatytułowałam go PRACA Z KARTAMI ANIOŁÓW, ponieważ zawiera coś więcej niż tylko same rozkłady i informacje o przechowywaniu i oczyszczaniu kart. Zawiera też coś więcej niż interpretacje. Generalnie powinien nazywać się: PRACA Z ANIOŁAMI ZA POŚREDNICTWEM KART ANIELSKICH, ale brzmiałoby to zbyt długo. Jest zatem słowo PRACA i mam nadzieję, że kojarzy się wszystkim pozytywnie:) Ja bardzo kocham swoją pracę, jest dla mnie źródłem twórczości, radości i spełnienia. Wszędzie tam gdzie można zrobić coś nowego, cos twórczego, coś ciekawego – chcę „popracować”. Nad sobą też „pracuję” i jest to dla mnie niezmiennie fascynujące – co wcale nie znaczy, że łatwe:)

Mam nadzieję, że przygotowany przeze mnie wykład pomoże w twórczym korzystaniu z pięknych anielskich talii.

Czas nagrania wynosi około 240 minut (4 godziny) i zawiera wszystkie najistotniejsze informacje pomocne w pracy z Kartami Aniołów. Nagranie przygotowałam w wersji mp3, można je odsłuchać na każdym odtwarzaczu plików audio zarówno w komputerze, jak i w odtwarzaczach przenośnych czy telefonie. Jest to bardzo wygodna forma przyswajania sobie wiedzy, szczególnie wtedy, kiedy nie mamy czasu na czytanie.

Ponadto dodałam w plikach tekstowych opisy przydatnych rozkładów, a także zeskanowane przykładowe karty z 11 różnych anielskich talii, aby ułatwić wybór kart dla siebie.

Koszt wykładu wynosi 50 zł

Gratis dodaję:

 • króciutkie fragmenty znakomitych książek o Aniołach – Doreen Virtue, Diany Cooper, Dawida Lawsona.
 • spis Aniołów Merkurego

GRATISY audio są także plikami mp3 do słuchania w każdym odtwarzaczu, a nawet telefonie komórkowym. Plików jest 4. Zajmują wszystkie razem około 1 godziny. W sumie jest więc około 5 godzin słuchania. Spis Aniołów Merkurego jest tym spisem, z którego korzystam dobierając imiona Aniołów Opiekuńczych na podstawie daty i godziny urodzenia. Wersje graficzne odnaleźć można np. w talii Laury Tuan.

 

Na koniec trzy ważne uwagi:

 1. Wykład nie jest nagraniem profesjonalnym. Przygotowałam go na prośbę zainteresowanych osób we własnym zakresie, nie szukając studia nagrań i wydawcy.
 2. Ponieważ wykład składa się z wielu plików, został spakowany w archiwum.
 3. Nie wysyłam nagrań pocztą. Są dostępne wyłącznie przez internet.

Bogusława M. Andrzejewska

Kontakt w sprawie kursów i szkoleń:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Oferta kursów i szkoleń:

Konsultacja indywidualna z Prosperity

to godzinne spotkanie przez Skype'a. To też oferta dla wszystkich, którzy nie są zainteresowani pełnym kursem, a chcą jedynie krótkiej podpowiedzi w jakiejś ważnej dla siebie sprawie.

Kurs Prosperity

to nauka świadomego życia i gospodarowania energią na wszystkich poziomach. Prosperita uczy przyciągania bogactwa we wszystkich obszarach istnienia i sposobów zmiany życia na lepsze.

Szkolenie Instruktorskie z Prosperity

to specjalne zajęcia i wykłady dla osób, które znają podstawy Prosperity, wykorzystują w praktyce i chcą dzielić się tą ciekawą wiedzą z innymi, bazując też na własnym doświadczeniu.

Kursy Reiki Usui

Reiki jest najpiękniejszą i najlepszą rzeczą, jaka mnie w życiu spotkała. Od wielu lat doświadczam jej dobrodziejstwa i dzielę się z innymi wprowadzając w tę cudowną metodę uzdrawiania.

Kurs numerologii

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać tajemnice wibracji liczbowych, aby wiedzieć więcej o naturze człowieka, czy samodzielnie ustalać najlepsze warianty nazwy dla swojej firmy.

Kurs o Aniołach

to szkolenie, na którym uczę przydatnej na co dzień wiedzy oraz medytacji, wizualizacji i różnych form pracy z Aniołami, szczególnie korzystania z Kart Aniołów.

Kurs Gold Reiki

To piękna złota energia, o delikatnym, miękkim działaniu, której największym walorem jest dar oczyszczania ze wszystkiego, co nam nie służy.

Kurs Imara Reiki

to propozycja dla tych, którzy chcą poznać silną i bardzo skuteczną energię. Metoda niesłychanie prosta, bez żadnych znaków.

Kurs Angel Reiki

Metoda będąca połączeniem Reiki Usui oraz pracy z Archaniołami. Piękna energia i doskonałe efekty. Dla każdego, kto kocha Anioły.

Kurs Money Reiki

Metoda pracy z duchową energią pieniądza, której autorką jest Stephanie Brail. Wbrew nazwie nie ma nic wspólnego z tradycyjnym Reiki Usui.

Proponuję szkolenia on-line:

Proponuję wykłady audio:

Prosperita

to skrócona dawka wiedzy dla tych wszystkich, którzy nie mogą pozwolić sobie na pełne szkolenie.

Prosperita dla zaawansowanych

Wykłady dla tych, którzy pracują z zasadami Prosperity i chcą poszerzyć swoją wiedzę o dodatkowe elementy i ćwiczenia.

Duch i materia

Dla zainteresowanych duchowością nagrałam wykład o duchowych metodach rozwijania Prosperity.

Na życiowym zakręcie

to wykład na temat metod Prosperity, które można wykorzystać w szczególnie trudnym czasie. Wtedy, kiedy wszystko wydaje się walić.

Praca z Kartami Aniołów

Ten wykład to skrócona wersja kursu rozkładania i interpretacji Kart Aniołów. Polecam wszystkim, którzy kochają Anioły i anielskie karty.

Szczęśliwe związki

Szczęśliwe związki są możliwe. Jak uzdrowić swoje małżeństwo lub jak zbudować od podstaw dobrą relację, można się dowiedzieć z tych wykładów.

0
  0
  Twój koszyk
  Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu