Zdrowie

Podobno żyjemy w ciekawych czasach, które jednak powodują, że przestajemy nadążać za własnym życiem. Coraz częściej czujemy się zagubieni, wpadamy w depresję, przestajemy panować nad nerwami, poddajemy się frustracji. Generalnie psychoterapia staje się coraz bardziej potrzebna. Szukamy sposobu na rozładowanie napięcia, odnalezienie sensu życia, naprawienie zaburzonych więzi partnerskich lub po prostu odczuwania zwykłej ludzkiej radości. Czasem sami odkrywamy, że jest nam źle. Nie potrafimy niczym się cieszyć. Odczuwamy dyskomfort psychiczny. Nie umiemy poradzić sobie z codziennymi sprawami, z rolą matki lub ojca, szefa lub partnera. Zazwyczaj nasze odczucia pokazują, że jest coś do uzdrowienia. Najczęściej jakiś stary chory wzorzec, który tkwi w nas od dzieciństwa. To jest ten moment, kiedy warto poddać się odpowiedniej terapii.

Kiedy mówimy o psychoterapii, niektórzy postrzegają to, jako leżenie na kozetce i opowiadanie terapeucie o swoich odczuciach lub wędrowanie po psychologicznych gabinetach i niekończące się spotkania w grupie. Tymczasem są to tylko niektóre z wielu jej form. Proces uzdrawiania może zachodzić poprzez rozmowę z terapeutą, poprzez ruch, poprzez pracę, poprzez medytację, poprzez taniec, poprzez określone działania. W zasadzie każda szkoła psychologiczna pracuje według własnych sposobów, opracowując charakterystyczne dla siebie metody uzdrawiania psychologicznego.

Dodać też należy, że każdy z nas jest inny i może wymagać innej formy terapeutycznej. Stąd też taka mnogość technik. Ciągle powstają nowe i znajdują swoich zadowolonych zwolenników. Doborem odpowiedniej psychoterapii powinien zająć się doświadczony terapeuta. Niemniej jest wiele technik przyjaznych, łagodnych, dostępnych dla każdego, takich, które nikomu nie szkodzą, lecz wzmacniają naszą psychikę, dają jej świeżość, a nam nowe siły do pracy. Szczególnie wtedy, kiedy psychologia zaczyna splatać się z ezoteryką, a psychoterapia łączy się z duchowością, właśnie wtedy pojawiają się najciekawsze i najskuteczniejsze metody. Ich efektywność wynika zazwyczaj z całościowego podejścia do człowieka. Możemy spokojnie do nich sięgnąć.

To wszelkie łagodne formy terapeutyczne, które nie szkodzą, a przynoszą ogromne korzyści. Wszystkim gorąco polecam moje ukochane Reiki, a także wszelkie duchowe działania takie, jak Praca z Aniołami czy zasięgnięcie rady w Kronikach Akaszy, w których można wiele uzdrowić czy odciąć to, co nam nie służy. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam metody, które są pełne Miłości, Dobra i Światła. Sama też korzystam głównie właśnie z tych trzech opcji. Są dla mnie najlepsze.

Ponieważ wcześniej poznałam jeszcze inne techniki pracy nad sobą, polecam również i to, co sama sprawdziłam i co przyniosło ważne zmiany w moim życiu. Pokazuję na swojej stronie pracę z wybaczaniem, afirmacją i Mapą Marzeń, metodę Evelyn Monahan, proste kodowanie, oddechy żywiołów, czakroterapię, technikę Aura Soma i uzdrawianie zapachami. Nie może tu zabraknąć terapii kotem i kamieniami szlachetnymi.

Na szczególną uwagę zasługuje praca z bezwarunkową miłością. Doświadczam, że to właśnie ta jakość cudownie uzdrawia wszystkie komórki naszego ciała. Testuję i podziwiam moc uczucia i to, jak może wpływać na nas. Przygotowuję też książkę na ten temat, bo wydaje mi się, że wiele osób w ogóle nie zdaje sobie sprawy z tego, że można uzdrawiać się siłą własnych uczuć.

Oprócz tego maluję obrazy, które okazują się uzdrawiać różne obszary naszego życia. Harmonizacja z pomocą Języka Światła jest również duchową metodą i swoistą magią, która nie jest jeszcze dobrze znana. Ważne, ze przynosi pozytywne efekty. Czasem cuda się dzieją także wtedy, kiedy pracuję nad numerologicznymi portretami. Bywa, że najlepszą pomocą może być właśnie zmiana numerologiczna, która prostuje nasze życiowe ścieżki. Zobaczcie sami, co mogę Wam ofiarować z bogactwa mojej własnej duszy, która przez wiele eonów przygotowywała się, by dzisiaj być nauczycielem i przewodnikiem na drodze do Światła. W każdy obraz, każdy horoskop, każdą zmianę numerologiczną i każdy wykład wkładam cząstkę siebie i skrawek ponadczasowej wiedzy o Wszechświecie…

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 616
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu