Główna Horoskopy i analizy Kursy i konsultacje Kroniki Akaszy Publikacje O mnie Mapa strony
Formy Języka Światła
Do poczytania:
Metoda Evelyn Monahan
Język Światła może występować w rozmaitych formach. Jest wibracją, która może przeniknąć i połączyć się z dowolną energią. Kiedyś Język Światła kojarzył mi się mocno z malowaniem, z kolorami – bo kolory to dla mnie pasma Światła. Potem odkryłam też rozmaite glify i kody. A kiedy szukałam informacji na ten temat, zobaczyłam osobę o pięknej energii, która wykonywała rozmaite gesty. Tymczasem jest tych form o wiele więcej.
1. Dźwięk
O tym wiem najmniej. Można jednak Język Światła przekazywać śpiewając, nucąc, wydając rozmaite głosy. Ludzie, którzy kochają dźwięk wybiorą właśnie taką formę przekazu.
2. Słowa
Mówienie językami jest znane od lat. Być może niektórzy z Was spotkali uzdrowicieli – znachorów, którzy w procesie uzdrawiania wypowiadali dziwne słowa. Brzmiały one jak zaklęcia, ale wcale niemi nie były. Płynęły samoistnie. Na YT możecie znaleźć nagrania wykonane przez takich praktyków, którzy wypowiadają słowa w nieznanym na Ziemi języku. Czy to właśnie Język Światła? Trzeba poczuć samemu.
3. Gra na instrumentach
Najbliższe mi są w tym obszarze misy kryształowe i wiem, czuję, że gra na misach uwalnia Światło, które przenika do mojego wnętrza. Ale czuję też Język Światła w bębnach. Zakładam, że każdy instrument może być narzędziem dla Języka Światła. A raczej dla praktyka, który się nim posługuje. Ważne, by rozumieć, że nie każda gra jest kanałem dla Światła. Nie jest to zresztą kwestia umiejętności. Można być wspaniałym artystą muzykiem, ale nie współpracować ze Światłem. To kwestia dostrojenia do bycia kanałem przepływu.
Wspominałam kiedyś, że byłam na kilku koncertach gry na kryształowych misach. Kompletnie mi się nie podobały. Byłam bardzo zagubiona w moim ogromnym pragnieniu posiadania takich mis, kiedy uświadamiałam sobie, że nawet nie chcę słuchać tego "skrzypienia". Do czasu. Któregoś dnia uczestniczyłam w koncercie gry na misach, który przeniósł mnie w inne wymiary, uzdrowił moje ciało i poczułam Język Światła w dźwięku.
4. Glify
To mi bardzo bliskie. Znaki, znaczki, hieroglify pisane automatycznie. Kiedy odnalazłam u kogoś identyczne znaki jak te, które widzę wewnętrznym okiem, zrozumiałam, że przekaz płynie "z góry". Nie tylko do mnie. Do wielu osób. Niektórzy łączą to z malowaniem i wypełniają glifami swoje obrazy. Jak wspominałam, nie muszą one mieć jednego logicznego znaczenia. Mogą symbolizować wyrazy, zdania, akapity, całe pojęcia i historie. Każda osoba może doszukać się w nim czegoś dla siebie. Kształt glifu jest impulsem dla podświadomości, dla komórek, dla naszego DNA. Działa w naszym polu energetycznym, a my wcale nie musimy wiedzieć, co oznacza...
5. Obrazy
Malowanie Światłem. Niektórzy ludzie tak malują. I znowu – nie jest to kwestia artyzmu. Można tworzyć dzieła sztuki, a niekoniecznie być praktykiem Języka Światła. Można też malować abstrakcje, które uzdrawiają, bo Światło przez nie po prostu przepływa. Najlepiej oczywiście, kiedy artysta jest praktykiem metody. Mamy wówczas miejsce na czysty zachwyt. Znajduję wielu takich malarzy. Oprócz kształtu i koloru widzę w obrazie przepływające falami Światło. Coś absolutnie bajecznego.
"Język Światła" - obraz Vesny Delevskiej
6. Gesty, ruchy, taniec.
To także forma często spotykana. Możecie na YT znaleźć filmy praktyków, którzy przekazują Język Światła z pomocą ruchów rąk. Ruchy te są bardzo charakterystyczne, płynne. Dość łatwo zauważyć, czym się wyróżniają. Natomiast nie sądzę, by były tu jakieś sztywne zasady. Język Światła może wyrażać się dowolnym ruchem, są zatem nawet taneczne formy.
Na Zachodzie istnieją nauczyciele i praktycy, którzy dostrajają w określone formy pracy z Językiem Światła. Mają też sposoby na weryfikację swoich uczniów. Myślę, że to pozytywne zjawisko, ponieważ zapobiega rozmaitym nadużyciom. U nas nie znalazłam nic takiego. Pozostaje nam odczuwać i sprawdzać efekty.
Bogusława M. Andrzejewska