Odczyty o Kryształach

Odkąd pracuję z Kronikami Akaszy, proszę o przesłania na temat Kryształów. Te przesłania są dla mnie, ponieważ pytam o nie w swoich Kronikach, zatem to oczywiste. Jestem więc świadoma, że być może nie każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Z drugiej jednak strony jest w tych słowach tyle Mocy i Piękna, że nie można się nimi nie dzielić. Wierzę głęboko, że trafią na moją stronę także te osoby, dla których Kryształowe Światy są ważną częścią ich ziemskiej wędrówki.

*************

Kochasz Kryształy i to jest twoja droga – kryształowa. Twoja pasja prowadzi do wiedzy o innych wymiarach. Zgłębiaj ją. Zanurzaj się w tej wiedzy, by poczuć esencję istnienia.

Kryształy to twoja macierz. Stamtąd pochodzisz. To zastygłe wszechświaty, w których odnajdziesz wszystko, czego szukasz od wieków. Kryształy są twoja Ziemią, ukochanym miejscem, za którym tęskni twoje serce.

Jest planeta cała z kryształu. Lśni w promieniach pięciu słońc. Tam przeżyłaś najwięcej miłości. Kryształowe komnaty to twój dom. Żyłaś pod powierzchnią, bo pięć słońc spalało na popiół. W tęczowym świetle kryształów poznawałaś swoją Moc.

Kochaj kamienie i kryształy, One są twoje i przychodzą do ciebie, by rozwijać w twoim sercu miłość. Twoja wrażliwość na Piękno uruchamia w kryształach najbardziej subtelne wibracje. Kryształy łączą się z innymi i w ten sposób cała Ziemia i wszystkie kamienie odbierają twoją miłość i zachwyt. Miłość płynie złotymi i tęczowymi nitkami i rozjaśnia wszystkie kryształy na całym świecie. Ludzie zatracili swoje połączenie. Kryształy nie. One nadal dzielą się tym, co dostaje jeden z nich. Oto Jedność.

(spisała Bo Andrzejewska – kwiecień 2019)

*************

Kryształy prowadzą cię do Światła i do tego, co dla ciebie najlepsze. Prowadzą cię ścieżką wewnętrznego rozwoju, inspirują cie w sposób niezauważalny dla ciebie. One są po to, żeby regulować twoje poziomy energetyczne, regulować twoją przestrzeń, równoważyć twoje pole. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak wielką pracę wykonują tu koło ciebie. To one podnoszą twoje wibracje. One pracują dla ciebie cały czas, pracują w najpiękniejszy sposób. Zaufaj, że tworzą dla ciebie specjalną świątynię.

(spisała Bo Andrzejewska – sierpień 2019)

*************

Kryształy to wielokolorowe latarnie, które rozświetlają świat człowieka, aby pomóc mu w jego drodze do Boskości. Każdy człowiek może korzystać z mocy kryształów. Kryształy są częścią materii, Matki Ziemi i łączą człowieka z jej piękną, pełną miłości energią. Dzięki pracy z kryształami człowiek może zanurzyć się w matczyną opiekę swojej planety i dzięki temu łatwiej mu w tym świecie, w tym wcieleniu, w tych specyficznych materialnych warunkach odnaleźć swój najlepszy sposób na życie.

Człowiek to istota utkana z ducha i materii. To połączenie ciągle dla wielu jest jeszcze bardzo trudne do zrozumienia. Niektórzy ludzie skupiają się wyłącznie na materii, inni wyłącznie na duchu. Tymczasem prawdziwe życie jest połączeniem – płynnym i pełnym harmonii – ducha i materii. Dlatego właśnie kryształy odgrywają tutaj taką istotną rolę: Przewodników Po Materii, którzy prowadza człowieka do mądrego i pełnego harmonii połączenie tych dwóch pozornie różnych światów. W istocie materia jest tylko zagęszczeniem tego, czym są światy subtelne. Światy subtelne są mniej zagęszczone, ich wibracja jest delikatniejsza, dlatego jest dla człowieka niewidzialna, dlatego bywa czymś nieokreślonym.

Kryształy pomagają zrozumieć wspólne cechy pomiędzy wszystkimi płaszczyznami i wymiarami. Kryształy to wędrowcy międzywymiarowi. Przenikają wymiary. Dla nich jest to zupełnie naturalne. Każdy kryształ, który trzymasz w dłoni, w tym samym momencie, kiedy dotyka twoich palców, przenika subtelne wymiary nawet takie, o których istnieniu nie masz pojęcia. Jeśli poprosisz, pochylisz się nad nim i skupisz się wystarczająco i otworzysz na odbiór, otrzymasz od kryształu informacje właśnie z tych innych wymiarów, które przenika.

Najciekawszą rola kryształów w świecie człowieka jest otwieranie ludzi na to, co dzieje się w subtelnych światach, na to wszystko, co może być narzędziem duchowego rozwoju i co może  człowieka poprowadzić do odnalezienia jego boskiej natury. To właśnie kryształy pomagają zrozumieć, Kim człowiek Jest w Istocie.

(spisała Bo Andrzejewska – wrzesień 2019)

*************

 

Kryształy to portale, które otwierają drzwi do innych wymiarów. Każdy wrażliwy człowiek może wykorzystać pracę z kryształami do tego, aby przejść w inny wymiar mocą swojego umysłu. W tych innych wymiarach można badać strukturę wszechświata i to wszystko, co sprawia, że życie na ziemi ma głęboki sens i cel. Dzięki kryształom człowiek może nauczyć się rozumieć, jaka jest prawdziwa misja jego istnienia tutaj na Ziemi. Kryształy prowadzą człowieka do zrozumienia życia i do zrozumienia wszechświata. To dzięki kryształom człowiek staje się bogatszy wewnętrznie, ponieważ jego umysł zostaje rozświetlony ponadczasową wiedzą. Kryształy są przyjaciółmi i przewodnikami, dzięki którym można rozwijać się wewnętrznie. Prowadzą człowieka z pełnym zrozumieniem, ponieważ kryształy są przecież częścią planety Ziemia, a człowiek jest także dzieckiem tej samej planety. Kryształy z miłością wspierają rozwój człowieka.

(spisała Bo Andrzejewska – październik 2019)

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 616
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu