Anioł Oczyszczania

Anioł Oczyszczania pojawia się jako zapowiedź pracy nad sobą, albowiem oczyszczanie to nic innego, jak pozbywanie się toksyn ze wszystkich poziomów naszego bytu. W gruncie rzeczy, chociaż brzmi groźnie, nie powinien nas przerażać, ponieważ ten proces powtarza się często i jest naturalnym elementem naszego wzrastania. Jednak karta ta zwraca nasza uwagę na to, co będzie się pojawiać, ponieważ efekty oczyszczania są też dowodem naszego postępu w rozwoju.

Nie powinniśmy od tego wszystkiego uciekać w żaden sposób, ponieważ wówczas cały nasz wysiłek idzie jakby trochę na marne. Oczyszczanie to jak sprzątanie samego siebie nie można tego robić w ubłoconych butach, a czymś takim jest wchodzenie w niepotrzebne emocje. Znając zasady pracy z energią łatwiej przyjmujemy różnorodne niedogodności.

Czasem taka informacja jest nam szczególnie potrzebna, ponieważ dotykają nas problemy, których nie rozumiemy i martwimy się, że rozgoszczą się w naszym życiu na stałe. Świadomość, że weszliśmy w proces oczyszczania, który tak naprawdę jest przede wszystkim częścią postępu na drodze rozwoju, o wiele lżej przyjmujemy to, co nas spotyka. Wiemy też, jak sobie z tym poradzić. Najczęściej dobry efekt daje znalezienie dla siebie czasu na relaks i spokojna praca z energią, która przyspieszy cały proces.

Anioł Oczyszczania nazywany też Aniołem Detoksykacji może czasem pełnić również rolę Anioła Duchowego Rozwoju. W gruncie rzeczy wszystkie te procesy są tym samym. Tam, gdzie jest rozwój, tam są doświadczenia wydobyte  jako lustro naszych wewnętrznych wzorców i musi wtedy pojawić się oczyszczanie z toksyn, powstałych na bazie negatywnych emocji.

Anioł oczyszczania zachęca do picia dużej ilości wody, ponieważ woda wypłukuje z naszego ciała toksyny nagromadzone w wyniku pracy rozwojowej. Każdy kto pracuje z energią, np. z Reiki wie o tym, że musi pić dużo wody, ponieważ inaczej toksyny powodują złe samopoczucie. Ponadto warto też pływać, spłukiwać się pod prysznicem lub brać oczyszczająca kąpiel w wodzie z dodatkiem soli.

Ludzie czasem boją się oczyszczania. Niepotrzebnie. To nasza codzienność. Przeżywamy to nawet wtedy, kiedy nie jesteśmy świadomi całego procesu. To wyrzucanie wzorców, które nam juz nie służą i w sumie dobre to dla nas. Nie ma sensu blokować własnego rozwoju, czy wręcz pracy z pozytywną energią, strachem przed jakimś doświadczeniem, które nas oczyszcza. Podobnie, jak nie warto bać się zmian, ponieważ one są częścią składowa naszego istnienia.

Oczyszczanie jest nowym początkiem, ponieważ kolejnym etapem po zakończeniu procesu jest emanowanie piękną energią, która przyciąga do nas miłe doświadczenia. Od tej chwili nasze życie pulsuje zgodnie z nowymi wzorcami. Podobnie jak po wielkim sprzątaniu nasze mieszkanie lśni czystością albo jak po długim leczeniu wracamy wreszcie do zdrowia i cieszymy się świetnym samopoczuciem.

AFIRMACJE Anioła Oczyszczania:

Błogosławieństwa przepływają przeze mnie uzdrawiającą rzeką.

Jestem czysty i lśniący.

Woda, którą piję, oczyszcza moje ciało.

Znajduję czas na relaks i odprężenie.

Pozwalam naturze wspierać proces mojego oczyszczania.

Kiedy pływam, woda oczyszcza moje ciało na wszystkich poziomach.

——————————————–

KAMIEŃ Anioła Oczyszczania proponowany przez Margaret Ann Lembo: Howlit

 

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 583
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu