Anioł Kreatywności

Anioł Kreatywności jest nam bardzo potrzebny do najważniejszej realizacji naszego życia i jego celu. Przede wszystkim bez twórczego działania nie rozwiniemy swojej prosperity i nie zarobimy pieniędzy. To nasza praca przynosi nam efekty w postaci finansowego zabezpieczenia. Nie możemy czuć się zniechęceni ani wypaleni, by rzeczywiście zarabiać. Potrzebujemy nowych pomysłów do rozwijania swojej ścieżki zawodowej.

Jest jednak coś o wiele ważniejszego: samospełnienie. Pojawia się ono w wyniku robienia czegoś, co sprawia nam radość. Zupełnie nie ma znaczenia, czym jest to działanie. To może być malowanie obrazów, pisanie pracy naukowej, ale może to być też uprawianie ogródka, gotowanie czy pielęgnowanie kogoś chorego. Najważniejsze dla nas jest to, czy odnajdujemy w tej pracy satysfakcję, czy czujemy się potrzebni i zrealizowani. A w każdym działaniu potrzebna jest nam pomysłowość. Wcale nie jest ona zastrzeżona wyłącznie dla artystycznej twórczości czy prac naukowych. Często w codziennym funkcjonowaniu potrzebujemy jej o wiele więcej niż gdzie indziej.

Anioł Kreatywności pomaga nam nie tylko wtedy, kiedy zabraknie nam weny do pisania, komponowania czy malowania. Pojawia się jako nieocenione wsparcie właśnie wtedy, kiedy zastanawiamy się, czym nakarmić osobę na ciężkiej diecie lub jak urządzić mieszkanie dla kogoś, kto porusza się na wózku. Zasadniczo to bardzo zapracowany Anioł, który pomaga nam wiele razy dziennie, kiedy szukamy rozwiązań w powszednich kłopotach. Pojawia się jak błysk i olśnienie, po którym rozpromienia nam się twarz w radosnym: „już wiem!”.

W różnych taliach różnie się nazywa. Może być Aniołem Twórczości, Kreatywności, Inspiracji, Natchnienia, Olśnienia. Kiedy się pokazuje zapowiada twórcze działanie i zachęca do szukania nowych pomysłów. Szczególną rolę spełnia wobec osób leniwych lub znudzonych, którym już nic się nie chce. To właśnie ten Anioł sprawia, że mogą odnaleźć w życiu swoją pasję i z miłością robić coś, co da im spełnienie i satysfakcję.

Anioł Kreatywności zachęca do wymyślania nowych projektów. Wspiera naszą wiarę w siebie, przypominając, że naszą najprawdziwszą naturą i potrzebą zarazem jest bycie twórczym. Przypomina, by uwierzyć, ze możemy zrobić coś cudownego, wyjątkowego i ważnego czymkolwiek się nie zajmujemy na co dzień. Zachęca, by znaleźć w sobie odwagę do realizowania własnych marzeń, bo one nie bez powodu pojawiają się w naszej rzeczywistości.

Każdy z nas ma w sobie wielkiego stwórcę, który może tworzyć niesamowite rzeczy. Tacy już jesteśmy – na wzór i podobieństwo Najwyższego Źródła, które stwarza światy. Moc kreacji jest jedną z najważniejszych dla naszego rozwoju. Potrzebujemy zrozumienia, że nikt z nas nie jest jak liść niesiony wiatrem, lecz każdy z nas jest kowalem własnego losu i losu całej planety. Nie powinniśmy siedzieć bezradnie, przyglądając się temu, co wokół nas, lecz każdego dnia tworzyć coś pięknego i dobrego.

Nie lubię gotować, mam inne pasje. Jednak wczoraj przyglądałam się z cichym zachwytem, jak mój mąż po całym dniu pracy w niskiej temperaturze, pochłaniał swój ciepły obiad. Po wielu latach gotowania z miłością, ale i odrobiną poświęcenia, wreszcie zrozumiałam z pokorą, ile znaczy gorący posiłek dla zmęczonego i zmarzniętego człowieka. Zawsze postrzegałam gotowanie, jako konieczną i denerwującą stratę czasu. Wczoraj pojęłam, że nie chodzi o „stanie przy garach”, tylko o dobroć ofiarowaną drugiej osobie. Nawet ugotowanie obiadu może być tworzeniem dobra. Tego też nas uczy Anioł Kreatywności.

AFIRMACJE Anioła Kreatywności:

Jestem twórczy na poziomie ciała, umysłu i ducha.

Kreatywność przepływa przeze mnie na wiele sposobów.

Jestem odważny i daję moim pomysłom możliwość realizacji.

Moje marzenia są kluczem do mojego sukcesu.

Planuję swoją przyszłość i z radością uczestniczę w jej tworzeniu.

——————————–

KAMIEŃ Anioła Kreatywności proponowany przez Margaret Ann Lembo: Karneol

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 621
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu