Zdrowie

Zdrowie to nic innego jak harmonia, czyli pozostawanie w harmonii z wszechświatem. Kiedy człowiek wypełniony jest energią o wysokiej wibracji, energią miłości, radości i spokoju, wówczas wypełnia swoje ciało jakościami, które sprzyjają zdrowiu jego fizycznej istoty. To, co uszkadza materię – tkanki ciała – to niskie wibracje płynące z negatywnych emocji takich jak złość, agresja, nienawiść, zazdrość, poczucie winy, rozpacz. Te wszystkie emocje – chociaż zupełnie naturalne i ludzkie, chociaż nie oznaczają niczego złego, są tylko wskaźnikami do uzdrowienia określonych części ludzkiego życia – te wszystkie emocje powodują uszkadzanie materialnych cząstek fizycznego ciała.

Człowiek w swojej istocie jest całkowicie harmonijny i kiedy nie poddaje się rozmaitym negatywnym energiom, wówczas funkcjonuje w doskonałym zdrowiu. A zatem zdrowie jest wypadkową tego wszystkiego, co wypełnia człowieka na poziomach subtelnych. I tego, na ile potrafi dostroić się do Najwyższego Źródła i płynącej z Niego bezwarunkowej miłości. To jakości serca kształtują silne i harmonijne pole energetyczne. Jakości serca, czyli miłość, wdzięczność, radość, pokój, współczucie. Te jakości powodują, że ciało fizyczne pracuje prawidłowo.

Kiedy człowiek zgubi tę harmonię i przestaje odczuwać pozytywne jakości serca, kiedy przestaje się nimi otaczać, zaczyna chorować. Kiedy wchodzi w negatywne emocje, zaczyna chorować. Kiedy pozwala, by te wszystkie trudne emocje drążyły jego ciała subtelne przez dłuższy czas, zaczyna chorować. Im więcej tych trudnych emocji, a także im dłużej człowiek pogrąża się w tych emocjach, tym słabsze jego fizyczne ciało i tym więcej rozmaitych dolegliwości.

To, co ludzie nazywają oczyszczaniem, jest wypieraniem negatywnych wzorców z ciał subtelnych. To wypieranie powoduje poruszenie w energetyce ciała, dlatego też ludzie doświadczają tego na poziomie fizycznym poprzez rozmaite dolegliwości i krótkie przejściowe stany chorobowe. Kiedy konsekwentnie pracuje się z wysokimi wibracji wchodząc w jakości serca i podnosząc wibracje na poziomie ciał subtelnych, wówczas ciało fizyczne pomału nadąża za tymi energiami, a tym samym zaczyna dostrajać się do harmonii wszechświata.

Ciało fizyczne jest najwolniej reagującą częścią struktury człowieka, dlatego też czasem na pozytywne efekty uzdrawiania trzeba cierpliwie poczekać. Uzdrawianie zaczyna się zawsze na poziomie subtelnym i to tam właśnie zaczyna się układać harmonijnie energia. Kiedy tam wszystko zostanie uporządkowane, wówczas ciało fizyczne zaczyna odzwierciedlać tę harmonijną, prawidłową, boską matrycę i zaczyna pracować w taki sposób, który określany jest jako stan doskonałego zdrowia.

(spisała Bo Andrzejewska –  luty 2022)

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 607
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu