Wybieranie

Często powtarzamy w swoich przekazach, że najważniejsze jest serce i najważniejsze jest odczuwanie sercem. Dokonywanie wyborów jest jednym z najważniejszych elementów rozwoju tutaj na Ziemi. Jest to świat wielowymiarowy, bardzo mocno zabarwiony dualizmem. Pojawiają się na nim różne odcienie Światła: jaśniejsze, ciemniejsze, kolorowe, różnobarwne. Rolą człowieka jest dokonywanie suwerennego wyboru.

Każdy oczywiście może korzystać z różnych podpowiedzi. Można zaglądać w Kroniki, można się modlić, można medytować. Można rozwijać jasnowidzenie, otwierać Trzecie oko i wykonywać tysiące ćwiczeń, dzięki którym człowiek może pojmować, odbierać więcej.  Natomiast to zawsze człowiek decyduje komu uwierzy, za czym pójdzie. To człowiek ma dokonać wyboru.

Rozwój duchowy nie polega na przekonywaniu kogokolwiek do czegokolwiek. Rozwój duchowy nie może polegać na prowadzeniu za rękę i nakłanianiu do czegoś. Każdy duchowy nauczyciel siedzi w swoim domu i pozwala, by uczniowie do niego przychodzili. Także ci nauczyciele, którzy wędrują po świecie, siadają pod drzewem i pozwalają, by uczniowie gromadzili się wokół nich. Nikt nie chodzi od drzwi do drzwi, nie puka i nie mówi: „słuchaj właśnie mnie, ponieważ to ja mam rację”.

Dlatego też pojawiają się w Waszej rzeczywistości teksty, materiały, przekazy sprzeczne z tym, co jest prawdą pochodzącą ze Światła. Są one po to, abyście mogli dokonywać wyboru. Są one przeciwwagą. Jeśli człowiek nie ma wyboru, wówczas się nie rozwija. Gdyby Was wszystkich posadzić w świątyni przed posągiem Buddy i zamknąć drzwi, wszyscy modlilibyście się do tego właśnie posągu. Dlatego też są różne świątynie, są różne religie, są różni nauczyciele duchowi, są rożne ścieżki. Po to byście mogli wybierać, byście mogli ufać. Po to, byście mogli kładąc rękę na sercu odkrywać, co jest Waszą Prawdą, ponieważ to Wasze życie i Wasz rozwój i tylko Wasz wybór się tutaj liczy. Tylko Wasz wybór jest dla Was istotny. Żadne argumenty, żadne przekonywanie nie ma racji bytu w tym wszystkim, co jest duchowością.

Kroniki są otwarte dla wszystkich, którzy chcą słuchać. Światło z Kronik płynie do wszystkich serc, które chcą je przyjąć. Nikogo nigdy nie będziemy zmuszać ani przekonywać do tego, że tylko my jesteśmy jedynym prawdziwym Światłem z Najwyższego Źródła.

(spisała Bo Andrzejewska – kwiecień 2019)

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 627
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu