Światło

Ludzie tęsknią za Światłem i potrzebują go, szczególnie wtedy, kiedy nie potrafią wydobyć go z głębi swojego serca. Bo w sercu każdego jest Boskie Światło, które wcale nie jest głęboko schowane. Jest! I czeka na odkrycie i wypromieniowanie. Istoty ludzkie, które doświadczają przebudzenia, odkrywają swoją prawdziwą naturę Światła. Sięgają do głębi siebie i odkrywając wewnętrzną moc, promieniują na zewnątrz, by uzdrawiać innych i prowadzić najlepszą drogą.

Wszyscy inni szukają na zewnątrz tego, co mają w sobie. Jest wiele sposobów, by odkryć swoją moc i wiele metod uzdrawiania. Korzystanie z Kronik Akaszy jest rozświetleniem całej ludzkiej Istoty, ponieważ po wejściu w Kroniki poszerza się pole ludzkiej świadomości i podnosi wibracja. W tym procesie zawarta jest sposobność odblokowania i usunięcia starych kodów i traum, także tych niesionych z poprzednich wcieleń. Otwarcie Kronik Akaszy to skok kwantowy w rozwoju człowieka i wielki prezent dla Ziemi, która wzmacnia swoje Światło wraz ze wzrostem Świetlnej Mocy Człowieka.

To co człowiek może otrzymać w Kronikach to uleczenie ran duszy. To także podpowiedź dotycząca jego unikalnej drogi. Teraz jest czas, kiedy wśród wielu technik szukacie dla siebie tej najwłaściwszej. Przyglądacie się nauczycielom, metodom i zadajecie sobie setki pytań: czy to jest dla mnie dobre? Na takie pytanie zawsze dostaniecie odpowiedź, ponieważ to, co dotyczy duchowego wzrastania jest dla Was i dla nas szczególnie istotne. Każdy człowiek ma niezbywalne prawo do rozwoju i do pomocy, prowadzenia go drogą duchową. Takie pytania nie pozostaną bez odpowiedzi.

(spisała Bo Andrzejewska – kwiecień 2019)

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 606
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu