Wizja świata

Utrzymujcie wizję dobrej, pogodnej przyszłości. Utrzymujcie wizję pokoju, dobrobytu i zdrowia. Każdy człowiek ma w sobie moc stwarzania świata. Im bardziej świadomie ją wykorzystuje, tym więcej efektów pojawia się w jego rzeczywistości. Ale największą siłę ma wspólne działanie w intencji dobra i pokoju. Kiedy wiele serc łączy się razem w intencji tworzenia na świecie dobrobytu, pokoju i zdrowia, wtedy szybciej pojawiają się efekty. Dlatego też za każdym razem zachęcamy do tego, by zamiast martwić się i lękać, tworzyć obrazy takiej rzeczywistości, jakiej pragniecie.

Ziemia podniosła swoją wibrację, ale i ludzkość podniosła swoje wibracje. Oznacza to, że każdy człowiek ma teraz jeszcze większą siłę. Zmiany na Ziemi zachęcają do tego, by sprawdzać i wykorzystywać w praktyce swoją moc materializacji rzeczywistości. Ta moc nie jest dana człowiekowi tylko po to, by mógł się nią bawić. Ta moc nie jest dana również po to, by człowiek zaspokajał swoje prywatne potrzeby, chociaż nie ma w tym niczego niewłaściwego. Ta moc jest dana ludziom po to, aby wspólnie w odpowiedzialny sposób kształtowali życie na świecie.

To, co nazywa się Nową Erą nie zostanie ludziom ofiarowane z góry w postaci prezentu. Nowa Złota Era zostanie zbudowana przez każdego  człowieka, który zechce przyłączyć się do tego poprzez swoją moc. Chociaż zawsze w każdy działaniu ważne jest wykonywanie konkretnych czynności oraz dzielenie się konkretna wiedzą, to tutaj na pierwsze miejsce wysuwa się miłość, współpraca, a także moc tworzenia za pomocą siły umysłu.

Potężna stwórcza moc, którą ludzie w sobie noszą ma być podstawowym narzędziem kształtowania nowej ery. Ludzie mają w ten sposób zdać swój egzamin z rozwoju i poziomu swojego przebudzenia – poprzez kształtowanie mocą swojego umysłu nowego lepszego świata. Świata w którym nie będzie wojen, nie będzie nienawiści, nie będzie chciwości, nie będzie wykorzystywania człowieka przez człowieka, nie będzie okrucieństwa ani przemocy. Tym samym będzie  to świat, w którym ludzie będą żyli w dobrobycie, zgodzie, zdrowiu i pokoju.

Ten świat – powtórzmy raz jeszcze – nie zostanie dany ludziom w prezencie. Ludzie mają go zbudować sami. A budowanie tego świata oparte będzie w większości na mocy serca i umysłu. Właśnie dlatego dzisiaj ludzie zdają egzaminy z rozwijania w sobie pokoju, miłości, umiejętności wybaczania i akceptacji, z rozwijania w sobie tolerancji. To, czego człowiek powinien się nauczyć to szukanie jak największej ilości dobra wokół siebie. A to na czym powinien się skupić, to szukanie myślą pozytywnych obrazów rzeczywistości, tworzenie wizji świata wypełnionego pokojem i dobrobytem. To najważniejsze dzisiaj zadanie dla każdego.

Nowy świat powstanie na bazie miłości, Światła i pokoju, a zatem żeby położyć fundament pod takie właśnie istnienie, trzeba uruchomić w sobie maksymalnie całą moc Światła, miłości i pokoju. Tylko wtedy, kiedy człowiek wypełni taką jakością całe swoje pole energetyczne, wówczas będzie mogło to się zmaterializować. Tylko wtedy powstanie Nowa Złota Era, za którą dzisiaj tęskni większość ludzi na Ziemi.

(spisała Bo Andrzejewska –  kwiecień 2022)

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 621
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu