Wiara w siebie

Warto, by człowiek wierzył w siebie, ponieważ wiara w siebie jest częścią zaufania w Boski Plan. Każda dusza schodzi tutaj na Ziemię ze swoim programem, z zestawem lekcji, których potrzebuje do tego, żeby odnaleźć swoją prawdziwą naturę. Żeby odnaleźć w sobie światło miłości i swoją wewnętrzną Moc. Wiara w siebie jest przyspieszeniem wielu lekcji. Jest też celem wielu lekcji i doświadczeń, które dotykają ludzi na Ziemi.

Jeśli ktoś niezależnie od tego, czego doświadcza i co obserwuje, nadal wierzy w siebie i nie traci tej wiary, to taki człowiek nie traci też zaufania w harmonię wszechświata i w Boski Plan. A to oznacza, że w pewien sposób zalicza większość lekcji z wyprzedzeniem. Jest jak piątkowy uczeń, który nie czytając podręcznika doskonale wie, co ma tutaj do zrobienia. Dlatego właśnie wiara w siebie jest potrzebna. Jest potrzebna do tego, by wierząc w harmonię wszechświata przyciągać do siebie jeszcze więcej tej harmonii. By wierząc w Boski Plan i ufając, że ten plan jest najlepszy na dany moment, pozwalać się prowadzić. Powierzać się.

Wiara w siebie to część miłości do siebie i to też sposób na mocniejsze kochanie samego siebie, na docenianie i szacunek za wszystko, co udało się w życiu osiągnąć. Dlatego też warto wierzyć w siebie, aby wzmacniać i rozwijać kochanie siebie, aby podnosić poczucie własnej wartości, stawać się coraz lepszym poprzez miłość, która wypływa z ludzkiego serca i otula każdego człowieka.

Wiara w siebie jest Mocą. Prostuje człowieka, prostuje jego plecy i ramiona. Pozwala mu z podniesioną głową iść przez życie. Pozwala mu sięgać po nowe doświadczenia. Pozwala mu otwierać się na to, co całkiem nieznane. Daje więc odwagę podjęcia ryzyka, które w istocie okazuje się przynosić dobre doświadczenia. Przynosi też bardzo często poznawanie rzeczy wartościowych i cennych, mądrych i ciekawych. Wiara w siebie toruje człowiekowi drogę do wielu osiągnięć, ponieważ tylko wtedy, kiedy wierzy się w siebie, można odważyć się podjąć trudne zadania.

Czasami o wiele łatwiej wydaje się powiedzieć: „nie, to nie da mnie”, „nie, ja rezygnuję”, „nie, to nie mój czas”. Czasami łatwiej. Ale to wiara w siebie pozwala człowiekowi wyjść poza takie ograniczenia i sięgnąć po sukces, który może naprawdę fantastycznie smakować. Aby osiągnąć w życiu rzeczy dobre, rzeczy piękne, trzeba sięgać wyżej niż lęk. Wiara w siebie pozwala wyjść poza lęk i odnaleźć w sobie przekonanie, że to po co człowiek sięga, jest właśnie dla niego. Że zasługuje na to, co najlepsze, najpiękniejsze i z najwyższej półki. Pozwala też sięgać do najwyższych półek w różnych obszarach życia. I właśnie dlatego warto wierzyć w siebie.

Wiara w siebie jest mocą, która wypełnia człowieka dodatkową energią. To zapas energetyczny, z którego można korzystać wtedy, kiedy brakuje sił, kiedy brakuje motywacji lub chęci. Wiara w siebie pozwala uzupełnić ten zapas i osiągnąć to, co wydawało się nieosiągalne. Jest jak doładowanie, które powoduje, że energia w człowieku rośnie, że podnoszą się jego wibracje i że człowiek osiąga o wiele więcej, niż mógłby marzyć. Wiara w siebie jest jak wiara w Najwyższe Źródło. W istocie może być nawet tym samym, ponieważ kto wierzy w siebie, wierzy w Najwyższe Źródło i pozwala się prowadzić.

(spisała Bo Andrzejewska – styczeń 2020)

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 621
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu