Wiara w dobro

Bardzo ważne jest, aby wierzyć w dobro, wybierać pozytywne myśli i pozytywne warianty przyszłości. Energia płynie za myślą i w każdym momencie swojego istnienia, człowiek może wybrać sobie ścieżkę. Taką ścieżkę, która urzeczywistni się w jego życiu. Ludzie działają z reguły nawykowo. Oznacza to, że nawet jeśli myślą pozytywnie, to brakuje im wiary w wypowiadane afirmacje. Dlatego też nawet wtedy, kiedy człowiek świadomie pracuje z tworzeniem pozytywnych myśli na temat zdrowia, bogactwa czy relacji, w istocie energetyka prowadzi go na ścieżki zgodne z poczuciem braku, który bardzo mocno zakorzenił się w jego rzeczywistości.

Wiara w Dobro oznacza coś więcej niż wypowiadane słowa. Jest to zakotwiczenie w sobie pozytywnych przekonań, które stają się prawdziwą naturą człowieka. Wówczas taki człowiek tworzy swój świat zgodnie ze swoimi marzeniami. Kiedy w głębi duszy wszystkie nitki energii układają się pozytywnie, wówczas wypowiedzenie czy napisanie dekretu lub afirmacji dotyczącej spełnienia marzeń prowadzi do przyciągnięcia od wszechświat dokładnie tego, czego dotyczy konkretne marzenie.

Wiara w Dobro dotyczy nie tylko poczucia szczęśliwości i realizacji oczekiwań. To coś więcej, ponieważ wiąże się z podnoszeniem wibracji każdej czującej istoty. Wiara w Dobro tworzy specyficzną wysoko wibracyjną aurę wokół człowieka, która powoduje, że podnosi się energia całej ludzkości. Wszyscy ludzie są połączeni i każdy człowiek – bez wyjątku – dodaje cegiełkę swojego Światła do tego wielkiego świetlnego łańcucha, który wypełnia Ziemię.

Wiara w Dobro to podążanie za świadomym kreowaniem pozytywnej energii w sobie i wokół siebie. To świadome dokonywanie wyboru pomiędzy tym, co ściąga w dół, co zniechęca, co zniewala, a tym co wznosi, rozwija, rozświetla i uszczęśliwia. Jest to umiejętność tworzenia pozytywnych szlaków w życiu. Dla siebie, ale i dla innych, którzy idą za takim człowiekiem. Każdy człowiek wytycza szlak dla swoich następców. Czasem dla rodziny i dzieci. Czasem dla przyjaciół albo uczniów, A czasem dla zupełnie obcych osób. Każdy może pokazywać innym, jak można żyć i cieszyć się tym życiem, otwierając się na radość, miłość i zachwyt. Każdy może być liderem dla innych. Właśnie dlatego warto – nie tylko dla siebie i własnego spełnienia – ale też dla drugiej osoby.

Kiedy człowiek wierzy w Dobro, potrafi odnaleźć taką ścieżkę, która przynosi pożytek nie tylko jemu, ale i innym. Jest to zawsze dawanie dobrego przykładu i pokazywanie wielu ciekawych możliwości, które przynoszą rozmaite korzyści. Nie tylko te dotyczące rozwoju wewnętrznego, ale i spełnienia marzeń opartych o ziemskie oczekiwania. Warto wierzyć w Dobro. To, w co człowiek wierzy, to wzmacnia, to przyciąga, tego pojawia się coraz więcej i więcej w jego rzeczywistości. Podążanie ścieżką Dobra, tworzenie dobrych myśli jest zasilaniem jasnej strony mocy.

(spisała Bo Andrzejewska – czerwiec 2021)

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 609
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu