Uzdrawianie relacji

Wszystko co dobre jest w Was, w centrum Waszych serc. Jeśli kiedykolwiek poczujecie, że świat wokół Was traci swój blask, kiedy poczujecie się smutni, sięgnijcie do głębi własnego serca, ponieważ tam ukryte są największe skarby. Tam ukryta jest największa miłość, największe dobro, największe piękno i to wszystko, co sprawia, że chce się żyć, że życie nabiera wewnętrznego Światła.

Poprzez portal Waszego serca przypływa z Najwyższego Źródła potężna siła, mająca moc rozświetlania każdej chwili Waszego istnienia. Jeśli pozwolicie sobie, by zanurzyć się w tej pięknej energii, Wasze istnienie nabierze całkiem innej jakości. Macie tę Moc w każdym momencie swojego życia. Warto o tym pamiętać, że nie potrzebujecie żadnych specjalnych rzeczy, wydarzeń czy nawet pomocy z zewnątrz. W każdym momencie możecie usiąść w wyciszeniu, położyć dłoń na sercu, połączyć się z jego polem i sięgnąć do ukrytego tam bogactwa. Możecie połączyć się z tym wewnętrznym Światłem i świadomie powoli wypełniać nim całe swoje istnienie.

To proste ćwiczenia, ta prosta medytacja pomoże Wam poczuć, że macie władzę nad jakością swojego życia. Ponieważ bez niczyjej pomocy jesteście w stanie wprowadzić do niego mnóstwo Światła, piękna i miłości. Wasze serce zawiera w sobie odpowiedzi na wszystkie pytania i sposób na podniesienie energii.

Wasze serce zawiera też metodę na uzdrowienie związków. Ilekroć w jakiejś relacji zaczyna dziać się źle, pojawi się kłótnia, spór czy różnica zdań, której w żaden sposób na poziomie mentalnym nie jesteście w stanie rozwiązać, znajdźcie dla siebie taką chwilę, w której w wyciszeniu kładąc  dłoń na sercu wyprowadzicie z niego Światło. Wypełnijcie tym światłem najpierw Wasze ciało, szczególnie na poziomie czwartej czakry – klatki piersiowej. Następnie pozwólcie, by to Światło rozprzestrzeniło się na całą Waszą istotę. Pobądźcie w tym. Tyle czasu, ile potrzebujecie, aby poczuć się we właściwym miejscu i czasie. Aby poczuć, że jesteście częścią Wszystkiego Co Jest. Aby poczuć, że wszystko jest w harmonii i że wszystko można rozwiązać dzięki miłości.

Odnajdźcie w swoim sercu i w swoim ciele, w całym swoim istnieniu mnóstwo tej pięknej jakości. Zanurzcie się w niej. Pozwólcie, by obmyła Was ze wszystkich smutków, żalu, gniewu, pretensji i wszystkich innych trudnych emocji. Pozwólcie, by rozświetliła całą Waszą istotę i całą sytuację, która sprawia Wam problem. A potem powtarzajcie to tak często, jak potrzebujecie.

To proste ćwiczenie wykonywane systematycznie pozwala człowiekowi odnaleźć w sobie wystarczająco dużo cierpliwości, łagodności, tolerancji, by umieć tworzyć piękne związki z druga osobą. To proste ćwiczenie uczy też kochania, wypełniania swojego pola energetycznego taką jakością, która będzie przyciągać od drugiej osoby wyłącznie dobre uczucia, wyłącznie miłość, serdeczność, tolerancję, akceptację, szacunek. To skuteczna metoda uzdrawiająca wszelkie relacje, które tego wymagają.

(spisała Bo Andrzejewska – styczeń 2021)

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 627
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu