Szukanie dobra

W tym czasie szczególnie ważne jest skupienie się na tym, co dobre. Świadome podnoszenie energii w kierunku miłości, szczególnie miłości do samego siebie. Pomimo że energia stała się lżejsza, pomimo że wiele problemów zdaje się rozwiązywać, znikać, w gruncie rzeczy cały świat jest przygnieciony energetyką sytuacji. To, co się wydarzyło, miało wpływ nie tylko na ludzkie samopoczucie, ale też na ekonomię. Jest ciężka i smutna energia, która działa przytłaczająco. Dlatego też wiele osób może w tym okresie odczuwać smutek, zniechęcenie, poczucie psychicznego zmęczenia.

To jest czas, w którym warto świadomie podnosić sobie wibrację. Na wiele sposobów – można słuchać pięknej muzyki, można tańczyć, można malować, można wykonywać mnóstwo innych zajęć. Ważne by te zajęcia sprawiały radość i podnosiły energię. Można sobie pomagać także poprzez kontakt z naturą. Każdy, kto tylko może sobie na to pozwolić, powinien czerpać z dobrodziejstwa natury, chodzić do lasu, słuchać śpiewu ptaków, przytulać się do drzew. Oddychać głęboko, szczególnie w sosnowym lesie, ponieważ sosny mają wyjątkowy dar podnoszenia ludzkiej wibracji.

Warto też jak zwykle dać uwagę miłości do siebie, ponieważ to jest najsilniejsza metoda uzdrawiania człowieka i to na wszystkich poziomach. Kochanie siebie pięknie uzdrawia ludzkie ciało, ale dziś chcemy zwrócić uwagę na uzdrawianie ludzkiej duszy, na podnoszenie nastroju, na uzdrawianie smutku, lęku, poczucia przytłoczenia. Miłość do siebie można rozwijać także na wiele sposobów. Jest dostępnych sporo ćwiczeń. My od siebie polecamy bardzo wszelkie ćwiczenia związane z koherencją serca. Poszukajcie takich miejsc, w których możecie tego typu ćwiczenia poznać i wykonywać.

Oprócz tego warto nauczyć się odczuwać miłość. Nie jest to skomplikowane. O wiele lepiej niż wszelkiego rodzaju afirmacje działa odczuwanie. Może to wyglądać następująco: wystarczy położyć dłonie na sercu, pomyśleć o kimś, kogo się kocha bezwarunkowo. O dziecku, psie, kocie, matce, przyjacielu. A następnie poczuć tę miłość i być w niej. Być w niej długą chwilę tak, by ogarnęła, otuliła swoim ciepłem całe serce. Następnie to uczucie można rozprowadzić po swoim ciele myśląc intensywnie: „kocham siebie na wszystkich poziomach. Wypełniam siebie miłością na wszystkich poziomach. Jestem miłością”.

To pomaga jeśli jest robione systematycznie, warto więc każdego dnia poświęcić parę minut na wypełnianie się w ten sposób kochaniem. Właśnie po to, by odnaleźć w sobie siłę, właśnie po to, żeby podnieść swoje wibracje. Po to, by wyjść z zamętu spowodowanego przez specyficzną sytuację na świecie. Sytuacja ta minie, jak wszystko i zmierza ona do tego, by Ziemia podniosła swoje wibracje i rozświetliła się mocniej na poziomie ludzkiego istnienia. Ale to jeszcze potrwa. Właśnie dlatego warto mieć narzędzia, dzięki którym można czuć się dobrze w codzienności. Dzięki którym można funkcjonować z miłością, radością i tym wszystkim, co pomaga człowiekowi odnaleźć sens życia. Szukajcie tego co dobre i pełne miłości. Szukajcie tego, co dobre i pełne radości. Tych zjawisk, tych rzeczy, tych ludzi jest wokół Was mnóstwo. Znajdziecie. Bez problemu.

(spisała Bo Andrzejewska – czerwiec 2020)

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 621
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu