Szukaj Dobra

Zaufaj dobru, które wypełnia twój świat. Ono jest, nawet wtedy, kiedy wydaje się być niedostrzegalne. Właśnie w najcięższych chwilach, zgodnie z zasadą równowagi, dobra jest więcej, niż można sobie wyobrazić. Zawsze w najcięższych chwilach dobro równoważy swoim światłe wszystkie skomplikowane sytuacje. Zaufaj, otwórz szeroko oczy, otwórz szeroko serce i szukaj dobra wokół siebie. Ono zawsze będzie na wyciagnięcie reki. Możesz je znaleźć tam, gdzie się tego najmniej spodziewasz. Wystarczy jednak zacząć szukać.

To, że czasem ludzie dostrzegają tylko skomplikowane sytuacje, wynika z tego, że pojawia się zwątpienie. Zwątpienie zamyka bramy. Zwątpienie zamyka serce. Powoduje, ze zgodnie z prawem przyciągania w życiu człowieka pojawia się jeszcze więcej trudnych sytuacji. Człowiek spontanicznie na problem odpowiada smutnym, ciężkim myśleniem i obniżeniem energii. Otwarcie serca i przeniesienie uwagi na to, co dobre jest jedynym skutecznym sposobem na to, by wyjść  z niskich energii.

Jeśli chcesz doświadczać w swoim życiu dobra, potrzebujesz podnieść swoje wibracje tak, by to dobro przyciągnąć. To ogólna zasada, która dotyczy wszystkich aspektów rzeczywistości. Podobnie jak w sytuacji, kiedy człowiek potrzebuje więcej pieniędzy – powinien podnieść swoją finansową wibrację na taki poziom, jakby był rzeczywiście bogaty. Tylko wtedy przyciąga swoją energią bogactwo. Kiedy człowiek chce być szanowany i kochany, potrzebuje podnieść swoją energię tak wysoko, jakby właśnie odczuwał miłość i szacunek.

To wbrew pozorom wcale nie jest trudne. Można w sobie rozwinąć każde uczucie. Można poczuć się zarówno bogatym, jak i szanowanym i kochanym. Można wypełniać siebie miłością. Miłość podnosi wibracje na wszystkich poziomach. Zatem miłość może podnieść energię człowieka do tego poziomu, którego człowiek w danym momencie potrzebuje, aby przyciągnąć do swojego życia więcej dobrych jakości: przyjaźni, szacunku, bogactwa, dobrobytu, zdrowia, spełnienia marzeń, osiągnięcia sukcesu. To wszystko przyciąga miłość. Właśnie dlatego miłość do siebie jest takim doskonałym narzędziem uzdrawiającym wielopoziomowo. Niezależnie od tego, czego człowiek najbardziej potrzebuje.

Ważne, by zrozumieć, ze każdy ma w sobie moc podnoszenia energii na zawołanie. Nie potrzebuje do tego żadnych innych czynników. Chociaż może korzystać z muzyki, z dobrej lektury, z rozmowy z innym człowiekiem, który ma wysoko energię. Ale można tez poradzić sobie samemu, ogniskując uwagę na tym co dobre. Ważne, by nauczyć się wychodzić poza nawyk spontanicznego reagowania smutkiem czy złością na trudne wydarzenia. Można nauczyć się brać głęboki oddech i w jednym momencie zmieniać energetykę, skupiając uwagę na tym, co dobre, obracając w żart to wszystko, co oczywiście w żart można obrócić.

Natomiast wszystko pozostałe można uzdrawiać wyliczając dobre rzeczy w swoim życiu, w swoim otoczeniu, w swoim doświadczeniu. Dobro jest wszędzie wokół. Dobro jest wszędzie, gdziekolwiek odważysz się je zobaczyć. Człowiek, który otwiera serce na dobro, zawsze je znajdzie. Człowiek, który otwiera szeroko oczy i wierzy, że wszechświat jest dobry, że życie jest dobre, zawsze odnajdzie w swojej rzeczywistości dobre wydarzenia, dobrych ludzi i pomyślność. I to wszystko, czego ów człowiek pragnie, zawsze znajdzie do niego drogę.

(spisała Bo Andrzejewska – wrzesień 2023)

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 592
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu