Światło uzdrawia

Starajcie się wypełniać Światłem każdego dnia, przy każdej okazji. Szukajcie Światła wokół siebie. Zauważajcie Światło w promieniach wiosennego słońca. Pozwalajcie, by to Światło wypełniało wszystkie komórki waszego ciała. Nie chodzi o temperaturę. Chodzi o jasność, chodzi o blask. Ponieważ za każdym razem kiedy wybieracie jasność i Światło, wypełniacie się uzdrawiającą siłą energii z Najwyższego Źródła.

Światło niesie w sobie zapis miłości bezwarunkowej, Światło niesie w sobie zapis boskości. Światło zatem jest takim elementem, który pomaga wam przypomnieć sobie swoja prawdziwą boską naturę. Za każdym razem kiedy świadomie wybieracie Światło, odnajdujecie część swojej prawdziwej boskiej Istoty. Odnajdujecie swoją prawdziwą ścieżkę, swoje prawdziwe dziedzictwo i to wszystko, co ma moc uzdrawiania także tego życia na Ziemi. Ilekroć wasze życie staje się trudne, oznacza to, że wypadliście z harmonii. Światło pomaga wam odzyskać na powrót tę harmonię, ponieważ dosłownie oświetla wam ponowną drogę do zadowolenia, powodzenia, spełnienia, miłości i radości.

Światło odżywia wszystko, co żyje. Światło jest siłą, która wzmacnia każde istnienie, Właśnie dlatego szukając Światła możecie być pewni, że szukacie dobra, miłości, pozytywności, tego wszystkiego, co przynosi wam wzrost a nie upadek. Światło naprawia, Światło uzdrawia, Światło koryguje, Światło przywraca. Jest siłą, która niesie w sobie boską moc. Właśnie dlatego z pełnym zaufaniem można zawsze odwoływać się do Światła.

Każdy człowiek ma w sobie mnóstwo dobrej energii. Każdy człowiek jest w swej istocie cząstką boskości i jego boska natura jest spójna z tym wszystkim, co określamy Światłem. A zatem szukanie Światła jest zawsze odnajdywaniem samego siebie, swojej własnej mocy i możliwości. Ilekroć zainteresujecie się Światłem i zwrócicie ku niemu swoją twarz, tylekroć odnajdujecie swoją prawdziwa naturę i swoje ogromne możliwości, o których zdążyliście wcześniej zapomnieć. Te możliwości są do wykorzystania w życiu na Ziemi. W codzienności, w rozmaitych codziennych problemach. Ta uzdrawiająca, piękna moc Światła jest w stanie wyprostować wasze ścieżki, uzdrowić ciało, rozwiązać wiele różnych spraw. Wystarczy zaufać i przypomnieć sobie Kim Jest Się W Istocie.

Światło niesie w sobie zapisy ponadczasowej mądrości. Wielu spośród was potrafi odbierać takie pozawerbalne przekazy. I nawet jeśli nie potraficie tego nazwać, opisać i w jakikolwiek sposób przedstawić, to i tak rozumiecie co do was przychodzi. Odbieracie te wszystkie przekazy i układacie w sobie na nowo  harmonię rozumienia wszechświata i tego wszystkiego, co związane jest z dobrym szczęśliwym życiem.

Świetlne zapisy uzdrawiają, prostują, naprawiają, ale też informują i uczą. To jest wiedza przyjmowana przez większość ludzi na poziomie podświadomym. Układa się  w komórkach ciała, w płynach ustrojowych. Programuje organizm człowieka na większą wydajność, na lepsze funkcjonowanie i na to wszystko, co człowiek określa dobry zdrowiem, dobrym samopoczuciem i szczęśliwym istnieniem w ziemskich warunkach. Światło zawsze prowadzi do tego, co najlepsze. Warto za nim podążać, warto powierzać się Światłu, ponieważ płynie ono bezpośrednio z Najwyższego Źródła.

(spisała Bo Andrzejewska –  marzec 2022)

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 606
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu