Strażnik Światła

Otwórz się na Dobro w sobie, poczuj je na poziomie każdej komórki swojego istnienia. Otwórz się na Światło, którym jesteś. Na miłość, która przez ciebie przepływa, która rozpłomienia Twoje serce. Pamiętaj, jesteś Światłem. Pamiętaj, jesteś Miłością. Ilekroć robisz rzeczy, których potem żałujesz, oznacza to, że wypadasz ze ścieżki, która jest miłością.  Pilnuj tej ścieżki, pilnuj tego Światła. Bądź Boginią, która chroni swój wewnętrzny blask. Oto twoje najważniejsze zadanie: pilnować swojego Światła, pilnować miłości i dobra, które masz w sobie.

W istocie człowiek nie musi niczego się uczyć, nie musi niczego dostawać z zewnątrz. Najważniejszym zadaniem tutaj na Ziemi jest odkrycie swojego wewnętrznego Światła i Dobra, a następnie pilnowanie go, podążanie za tym Światłem i pilnowanie, aby nigdy nie gasło. Każde zejście ze ścieżki jest zejściem w ciemność. Każde zejście ze ścieżki Światła oddala was od miłości i dobroci. Właśnie dlatego waszym najważniejszym zadaniem tu na Ziemi jest podążanie za Światłem i chronienie go.

Każdy z was jest nie tyle Pracownikiem Światła (Lightworkerem), ile Strażnikiem Wewnętrznego Światła. Oto najważniejsze zadanie dla każdego człowieka. Chronić swój wewnętrzny blask. Strażnik Światła to każda czująca istota, która uświadamia sobie, że nosi w sobie blask i że ten blask jest pieśnią serca. Którą uświadamia sobie, że ten blask prowadzi do celu, jakim jest oświecenie. To najważniejsze zadanie każdego człowieka.

(spisała Bo Andrzejewska – maj 2019)

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 627
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu