O Pięknie

Piękno jest formą miłości. Piękno jest dane jako wysoka wibracja, dzięki której można rozświetlać swoją duszę. Piękno pomaga podnosić energię, ponieważ piękno uruchamia zachwyt, radość, entuzjazm i miłość. Miłość bezwarunkowa i piękno są ze sobą blisko związane. W miłości zawiera się piękno. W pięknie zawiera się miłość. Kiedy odczuwasz zachwyt patrząc na piękny zachód słońca, na cudowny widok, na kwiaty rozkwitające w twoim ogrodzie albo na dziecko, które bawi się z małym pieskiem lub kotkiem, kiedy patrzysz na taki obraz, twoje serce rośnie, podnosi się twoja energia, podnoszą się wibracje. Zmieniasz się wewnątrz. Jaśniejesz. Piękno jest narzędziem, które może z łatwością rozświetlać twoją duszę.

Piękno można znaleźć wszędzie, wystarczy uważnie rozglądać się dookoła. Wielkim darem jest umiejętność zauważania go w codzienności. W kroplach rosy na liściu, w kwitnących na łące kwiatach, w chmurach  układających się w skomplikowane wzory na błękitnym niebie, w drzewach, w lesie, w ptakach, w uśmiechu dziecka. Piękno otacza cię z każdej strony, natomiast  to, czy je zauważysz zależy od indywidualnej wrażliwości twojego serca. Im więcej w tobie pozytywnego nastawienia do świata, tym więcej piękna dostrzegasz.

Piękno jest obrazem dostrzeganym tylko wtedy, kiedy myśli są pozytywne, kiedy człowiek jest pozytywny, kiedy nastawienie człowieka jest pozytywne. Malkontent, osoba narzekająca, nie dostrzeże tego, co oczywiste. Drzewo będzie dla niej tylko drzewem. Zachód słońca będzie dla niej tylko końcem dnia. A w uśmiechniętym dziecku zobaczy tylko brudne ręce, które trzeba szybko umyć.

To od nastawienia człowieka zależy, czy będzie on dostrzegał piękno. Ludzie pozytywnie myślący maja wyższe wibracje i zauważają to, co przybliża ich do miłości. Jest to harmonia. Ponieważ w nich są wysokie wibracje, to błyskawicznie wyłapują inne wysokie wibracje, po prostu z nimi harmonizują. Kiedy człowiek jest smutny, ponury, zgorzkniały, to jego energia jest nisko i wtedy bardziej rezonuje z negatywnymi wydarzeniami i negatywnymi widokami. Oznacza to, że osoba, która nie umie myśleć pozytywnie, szybciej zauważy, że wybrudziła sobie buty, niż to, że słońce zachodzi w wyjątkowo piękny sposób.

Rezonujemy najszybciej z tym, co jest spójne z naszym poziomem energetycznym. Dlatego też, jeśli chcesz być osobą, która dostrzega wokół siebie piękno, warto podnieść swoje wibracje, czyli zacząć myśleć pozytywnie, stać się optymistą. Tworzyć swoje życie w pozytywny sposób i przyciągać do siebie w ten sposób pozytywne widoki. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę, że nie tylko je przyciągamy, ale też zauważamy to, co po prostu jest. To, co każdego dnia jest wokół nas, tylko człowiek by dostrzec piękno musi się do niego dostroić.

Są na świecie ludzie, którzy piękno tworzą świadomie. Ludzie, którzy dzięki wysokim wibracjom i szczególnej wrażliwości napełniają się piękną energią po to, żeby potem w określony sposób emanować tym pięknem poprzez swoją twórczość. Emanować można malując obrazy, robiąc bransoletki, komponując muzykę, robiąc zdjęcia, wykonując grafiki na komputerze, pisząc wiersze, tworząc literaturę, opowiadając baśnie, aranżując przestrzeń, szyjąc suknie, wykonując kolorowy manicure, haftując serwetki… Możliwości jest mnóstwo.

Każdy człowiek niezależnie od indywidualnych zdolności może napełniać się pięknem i podawać je dalej. Bo piękno można wykrzesać z siebie nawet wtedy, kiedy bawiąc się z dziećmi budujemy zamek z klocków i ten zamek może stać się czymś wyjątkowo pięknym. Emanować pięknem możemy, kiedy układamy rzeczy na swoim biurku albo przygotowujemy reklamę. W tych wszystkich miejscach możemy dzielić się twórczością i pięknem z innymi.

(spisała Bo Andrzejewska – maj 2019)

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 621
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu