Serdeczność

Serdeczność oznacza pełną ciepła i życzliwości energię, która przepływa przez portal serca. Stąd nazwa. Serdeczność powiązana jest mocno z tym portalem i płynie z Najwyższego Źródła, niosąc w sobie skrawki miłości. Serdeczność pojawia się wszędzie tam, gdzie człowiek podchodzi do drugiego człowieka z otwartym sercem, gdzie miłość bezwarunkowa przepływała bezpośrednio do odbiorcy. Tam gdzie człowiek nie powstrzymuje tych uczuć i z pełnym zaufaniem i z wiarą pozwala na to, by jego serce było w tej relacji otwarte.

Ta otwartość serca sprawia, że stosunki między ludźmi stają się lepsze. Pomiędzy dwiema osobami przepływa wówczas mnóstwo dobra, wsparcia, sympatii i ciepłych uczuć. Bardzo często pojawiające się tam emocje są bliskie miłości bezwarunkowej. Bywa i tak, że emocje towarzyszące  serdeczności rodzą miłość bezwarunkową. Serdeczność pomaga w relacjach przede wszystkim dlatego, że pozwala ludziom działać w przepływie energii z Najwyższego Źródła. Także dlatego, że pomaga być ludziom w najlepszych emocjach, tych które prowadzą do przyjaźni i okazywania sobie wzajemnie dobra, wszelkiej pomocy i ciepłych uczuć.

Jest ona taką jakością, która w codziennym życiu pozwala też lepiej funkcjonować. Charakteryzuje ona ludzi otwartych na dobro i współpracę. Jest ona też czymś bardzo szczególnym dla ludzi, którzy działają bezinteresownie. Prawdziwa serdeczność nie ma nic wspólnego z wymiana energetyczną. Pojawia się jako spontaniczny odruch właśnie w wyniku szczerego otwarcia serca. Energia po prostu płynie, działania się dzieją, słowa się wypowiadają. To jest część prawdziwej natury człowieka.

W istocie zarówno serdeczność, jak i miłość bezwarunkowa, czy spontaniczne czynienie dobra i wiele innych rzeczy, które są efektem kochania bez stawiania warunków, to prawdziwa natura boskiej istoty, jaką jest każdy człowiek. Wchodzenie w serdeczność, działanie w tej energii, to działanie zbliżone do prawdziwej esencji tego, czym jest każdy człowiek na  Ziemi. Warto zatem przyglądać się tej jakości, warto ją w sobie rozwijać i warto pozwalać, by działo się dobro, by tego dobra było na Ziemi jak najwięcej.

Nie wymaga to żadnej szczególnej nauki ani poświęcenia. Ponieważ kiedy człowiek robi cos dobrego na siłę, to chociaż jest to oczywiście pozytywne, ale nabiera zupełnie innej jakości. To już nie jest serdeczność, tylko o prostu właściwe postępowanie. Jak najbardziej godne szacunku i uwagi, bo lepiej postępować właściwie, niż nie. Jasne. Jednak serdeczność jest czymś zupełnie innym. Jest spontanicznym działaniem w automatycznym przepływie energii z Najwyższego Źródła i na to zwracamy tutaj szczególną uwagę – na umiejętność otwarcia serca, na umiejętność bycia serdecznym na co dzień, na umiejętność łączenia się z Najwyższym Źródłem poprzez portal serca.

To zmienia jakość życia, ponieważ relacje są istotnym elementem funkcjonowania każdego człowieka tutaj na Ziemi. Stąd też wszystkie te umiejętności i dary, które poprawiają jakość ludzkich relacji, wpływają też na poziom życia człowieka, na jego zadowolenie, na jego odczuwanie szczęścia i spełnienia. Warto być serdecznym i być w przepływie. Wszystko, co robi się w przepływie, przy otwartym portalu serca zawsze przynosi człowiekowi radość i poczucie zadowolenia.

(spisała Bo Andrzejewska – listopad 2019)

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 607
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu