Poza oczekiwania

Nauczcie się wychodzić poza oczekiwania. To nie oznacza, że nie można mieć marzeń i nie można wierzyć w ich spełnienie. Jak najbardziej warto marzyć, warto dążyć do celu, jak najbardziej warto szukać w swoim życiu piękna, dobra, szczęścia i zachwytu. Warto tak planować swoje życie, aby przynosiło jak najwięcej pięknych wibracji. Ponieważ im więcej radości w Waszym doświadczeniu, tym piękniejsze, bardziej rozświetlone Wasze ciała subtelne. Tym bardziej podnosicie swoje wibracje i tym bardziej otwieracie się na przypływ miłości z Najwyższego Źródła. Dlatego – oczywiście warto marzyć i warto te marzenia spełniać.

Ale dzisiaj chcemy powiedzieć o tym, że jest ważna lekcja w ludzkim doświadczeniu, która polega na tym, by umieć doceniać piękno i wartość życia także wtedy, kiedy niektóre oczekiwania nie zostają spełnione. Właśnie wtedy, kiedy życie wydaje się być trudne, kiedy wydaje się, że opuściły Was Anioły i dobre opiekuńcze siły, właśnie wtedy, kiedy jesteście smutni, rozczarowani, pełni zawodu… Właśnie wtedy pojawia się najważniejsza lekcja dla tych, którzy pracują z duchowym rozwojem. Lekcja ta polega na tym, by nie poddawać się rezygnacji i zwątpieniu, poczuciu rozczarowania czy poczuciu niesprawiedliwości. I na tym, by nauczyć się świadomie szukać wokół siebie dobra.

Dobro i piękno istnieją zawsze. Są one na Waszych oczach, nie są ukryte. Istnieją w tysiącu zjawisk, rozmaitych rzeczy i w ludziach. Zdarza się, że czasem ich nie zauważacie, ponieważ skupieni jesteście na realizacji ważnych życiowych zadań. Tymczasem Ziemia jest takim miejscem, które stale napełnia człowieka pięknymi wibracjami, jeśli tylko człowiek zechce się na to otworzyć. Najpotężniejszą mocą na Ziemi jest piękno natury. Kiedy wszystko zawiedzie, kiedy wokół pojawiają się tylko rozczarowania, można usiąść na łące pod drzewem i wsłuchać się w śpiew ptaków, poczuć zapach nagrzanej słońcem trawy, poczuć miękkość ziemi i poczuć się integralną częścią tego piękna, które rozpościera się dookoła. Oto prosty sposób, by dzięki mocy natury odzyskać radość życia i zachwyt. Ten zachwyt, który nie tylko koi i uzdrawia serce, ale też bardzo mocno podnosi wibracje prowadząc w kierunku duchowego wzrastania.

Nie tylko piękno natury. Każdy człowiek ma wokół siebie mnóstwo takich odniesień, które mogą podnosić mu wibracje. To mogą być spotkania z przyjaciółmi, z roześmianymi, pogodnymi ludźmi, którzy sami w sobie niosą wysokie wibracje. To może być czytanie wartościowych książek i stron, które także bardzo mocno doładowują człowieka energetycznie. To może być zajmowanie się z radością tym, co dodaje człowiekowi skrzydeł. Nie ma znaczenia czy jest to uprawa ogródka, gotowanie, haftowanie, malowanie obrazów czy układanie siatek z ukochanych kryształów. Każde z tych zajęć i jeszcze wiele, wiele innych posiada w sobie moc uszczęśliwiania człowieka. Warto o tym pamiętać, ponieważ niemal każdy na Ziemi ma takie swoje działania, pasje, rzeczy, które pozwalają mu cieszyć się życiem i czerpać z niego radość pełnymi garściami.

I właśnie wtedy, kiedy wszystko wydaje się walić, kiedy upadają plany i projekty, kiedy ludzie na zewnątrz rozczarowują, a świat wydaje się nieść same trudności, właśnie wtedy zwróćcie się ku temu, co ma w sobie zawarte wielkie piękno i wielką wartość. I podnoście swoje wibracje i działajcie z pełną radością, pozwalając by miłość wypełniała Wasze serce. Szukajcie zachwytu, szukajcie optymizmu, szukajcie nadziei, szukajcie tego, co dobre i wypełniajcie każdy swój dzień tym, co dobre i piękne. Tego jest zawsze wokół Was bardzo dużo.

(spisała Bo Andrzejewska – lipiec 2021)

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 607
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu