Moc słów

Słowa są nośnikiem energii, właśnie dlatego są takie ważne i dlatego warto zwracać uwagę na to, co jest wypowiadane. Z jednej strony należy uważać na to, by nikogo nie ranić negatywną energią płynącą z przekleństw, złorzeczeń i słów naładowanych złością. Z drugiej strony słowa mają też uzdrawiającą moc i dzisiaj chcieliśmy się skupić na tej drugiej opcji. Na tym, że można wykorzystywać moc słów do uzdrawiania życia, sytuacji czy ciała.

Jednym z najsilniejszych słów o najpiękniejszej uzdrawiającej energii jest słowo „kocham” wypowiadane z pełnym przekonaniem, z uczuciem. Takie słowo niesie w sobie uzdrowienie. Dlatego właśnie w większości procesów healingowych, kiedy pracujecie nad komórkami własnego ciała lub dowolnych innych elementów czasoprzestrzeni, używacie tego właśnie słowa i mówicie „kocham”.

Szczególną formą uzdrawiania energią słowa są tzw. „Słowa Mocy”, dekrety, afirmacje. Zwracamy Wam szczególna uwagę na Słowa Mocy i modlitwy, które są dyktowane w Kronikach Akaszy. Wielu konsultantów Kronik przekazuje Wam modlitwy uzdrawiające. Modlitwy, które zawierają w sobie piękny ładunek uzdrowienia. Czasem możecie wątpić w moc takich przekazów, ponieważ słowa w nich zawarte są proste, wyglądają jak zwykły dekret ułożony w prozaiczny sposób. Tymczasem pod tymi zwykłymi zdaniami płynie mocna energia uzdrawiania bezpośrednio z mocy Kronik Akaszy. Warto zwrócić uwagę na tę formę, ponieważ pomimo pozornej prostoty niesie w sobie bardzo dużo siły.

Jest to jednocześnie wielopoziomowa forma uzdrawiania, ponieważ dociera do wielu płaszczyzn. Dociera do podświadomości programując ją w określony sposób. Dociera także poprzez energetykę do komórek Waszego ciała i transformuje je. Ale działa także w ciałach subtelnych na poziomie mentalnym, ponieważ logika słów dociera także tam. I wreszcie oddziałuje na Wasze emocje uspokajając Was.

Podobnie działają mantry. Ci z Was, którzy pracują systematycznie z mantrami, wiedzą, jak mantry pięknie mogą wyciszać, uspokajać i harmonizować. I nie jest to wyłącznie wyobraźnia. Mantry oddziałują na ciała subtelne harmonizując je, porządkując i układając w nich w sposób prawidłowy energię. Podobnie działają Słowa Mocy, które są nagrywane w Kronikach Akaszy. Można z nimi pracować tak, jak z mantrami, słuchając ich na okrągło, otwierając się na przepływ uzdrawiającej energii, która płynie ponad słowami.

Warto zapamiętać, że przekazy z Kronik Akaszy mają działanie wielopoziomowe. Zdarza się Wam o tym zapominać, ponieważ często postrzegacie przekaz wyłącznie informacyjnie, doszukując się w nim konkretnych odpowiedzi, wyjaśnień i pojęć, które mogłyby poszerzyć Waszą wiedzę ezoteryczną i psychologiczną. Tymczasem niektóre przekazy są proste. Mówią o tym, czym jest Światło, czym jest miłość, czym jest piękno, czym jest zachwyt i stajecie zdziwieni, że oto Mistrzowie przekazują Wam rzeczy, o których doskonale wiecie. Nie zauważacie mocy, która płynie pod tymi słowami. Ta moc jest o wiele ważniejsza niż sens samych słów.

(spisała Bo Andrzejewska – lipiec 2021)

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 583
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu