Pasja

Pasja jest dla człowieka kompasem, który prowadzi go szczęścia i samospełnienia. Warto odnaleźć swoją pasję właśnie po to, by zabarwić swoje życie szczęściem, radością i poczuciem ogromnego sensu. Pasja to multum energii, która wypełnia człowieka na wszystkich poziomach, kiedy pochyla się nad tym, co naprawdę kocha. Bo pasja to miłość. Miłość bezwarunkowa do działania, do wykonywania określonych rzeczy, do zajmowania się wybranymi przez siebie tematami.

Pasja jak tęcza rozwija przed człowiekiem wielobarwny kobierzec różnorodnych możliwości. Jest czymś, co zachęca, nadaje energii, ale też czymś, co pozwala obrać właściwy kierunek życia. Człowiek pochłonięty pasją, potrafi widzieć wielokierunkowo. Wbrew temu, co się wydaje, pasja nie oślepia i nie zamyka oczu człowieka. Wręcz przeciwnie: człowiek ogarnięty pasją jest otwarty na przepływ miłości. Pozwala, by ta najpiękniejsza ze wszystkich wibracji przepływała przez niego wartkim strumieniem. Dzięki temu pozostaje w wysokich wibracjach  otwiera się na to, co wszechświat ma dla niego w zanadrzu najlepszego.

Pasja i przepływ pozwalają człowiekowi widzieć cel daleko przed nim. Pozwala też zobaczyć różne możliwości. Pokazuje różne drogi i otwarte różne furtki życiowe. Człowiek, który wypełniony jest pasją, przez którego przepływa miłość, dostrzega o wiele więcej niż ludzie, którzy żyją w poczuciu smutku, bezsensu, utraty czasu, zniechęcenia czy nudy. Człowiek pochłonięty pasją dostrzega, że co chwilę otwierają się przed nim nowe możliwości.

Dlatego właśnie w trakcie takiego działania pojawiają się nowe odkrycia. Pojawiają się zupełnie nowe ścieżki dla całej ludzkości. Ponieważ to właśnie człowiek, którego wypełnia pasja, jest tym pionierem, który przeciera szlaki dla innych. Dzięki byciu w przepływie, dzięki poruszaniu się w wysokich wibracjach taki człowiek potrafi zauważyć to, co jest niedostrzegalne dla innych. Patrzy z wyższej perspektywy. Dostrzega mnogość rozmaitych możliwości. Dostrzega także siłę i moc w sobie, a dzięki temu nie waha się postawić nowe kroki na nieznanej ziemi. Nie boi się też zmian i nowości, ponieważ jest świadomy, że tylko ruch, zmiana i otwartość na nowe przynosi człowiekowi to, co dla niego najlepsze, najbardziej korzystne. Człowiek, który porusza się w obszarze miłości jest otwarty na zmiany i na to, co przynosi mu wszechświat. Nie boi się tego, że wyjdzie ze swojej strefy komfortu.

Człowiek, który ma prawdziwą pasję, to człowiek, który czuje sens i piękno swojego życia. Czuje, że jest w harmonii i że odnalazł swoje miejsce tutaj na Ziemi. To bardzo ważne ponieważ w istocie każdy człowiek, każdy bez wyjątku, ma tutaj do zrealizowania swoją misję. Ma tutaj ważną rolę do spełnienia. Nie ma ludzi nieważnych, którzy bez sensu snuliby się po tej planecie. A jednak niektórym tak się wydaje. Niektórzy tak odczuwają swój byt na Ziemi. I właśnie dlatego pasja jest sposobem na odnalezienie celu swojej duszy, a tym samym sensu swojego istnienia.

To pasja wyznaczając kierunek i wypełniając człowieka pięknym przepływem wysokich wibracji sprawia, że człowiek odnajduje radość w swoim życiu i staje w punkcie, w którym z uśmiechem może powiedzieć: “Życie jest piękne. Życie jest wartościowe. Wiem, po co tu jestem. Wiem, jaka jest moja rola”. Ale też tym samym, ponieważ wszyscy są połączeni, człowiek, który odnajdzie swoją pasję i zanurzy się w niej po brzegi, łącząc się z innymi, przekazuje wszystkim ludziom na świecie, że życie jest piękne, że życie jest wartościowe i że każdy, dosłownie każdy, ma tu ważny cel do zrealizowania. Wystarczy otworzyć szeroko serce i znaleźć ten cel. Pozwolić przepływać miłości, by zabarwiała Cię najpiękniejszymi jakościami.

(spisała Bo Andrzejewska – wrzesień 2019)

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 607
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu