Moc Natury

Ziemia jest wyjątkowo pięknym miejscem ze względu na moc natury. To natura nieprzypadkowo rozpościera się wokół człowieka, aby napełniać jego zmysły pozytywnymi wibracjami. To natura koi, wycisza, uzdrawia i podnosi energię. Nie tylko w sposób dosłowny poprzez rozmaite zioła, które działają uzdrawiająco na ludzkie ciała. Ale też poprzez piękno i harmonię, która równoważąc energetykę w ciele człowieka przyczynia się do poprawy jego zdrowia i samopoczucia.

Natura niesie w sobie mnóstwo skarbów, które ludzie stopniowo odkrywają. Każdy we własnym tempie. Niektórym wystarczy zanurzenie się w energii natury. Wystarczy, że usiądą na trawie, pod drzewem, że będą patrzeć na płynąca rzekę, że będą słuchać śpiewu ptaków. Napełniając zmysły takimi doznaniami dbają o równowagę swoich ciał subtelnych, wypełniają je korzystnymi energiami i sprawiają tym samym, że ich ciało wraca w swoim tempie do zdrowia, do sił, do równowagi, której tak bardzo potrzebuje, aby mieć dobrą kondycję.

Inni korzystają z uroków natury w sposób bardziej konkretny i świadomy, dotykając drzew, przytulając się do nich, łącząc się na poziomie świadomości i podświadomości z roślinami, ze zwierzętami, z ptakami, z owadami. Każdy szuka swojej własnej ścieżki, aby połączyć się z przyrodą, aby odkryć przy okazji, że sam również jest częścią tego pięknego królestwa i właśnie w objęciach natury odzyskuje siły. To jest jak powrót na łono matki, która otulając z miłością pomaga przywrócić w wyczerpanym organizmie harmonię.

Uzdrawiająca siła natury nie ogranicza się tylko i wyłącznie do piękna i harmonii. Nie ogranicza się też do równoważenia energii. Natura ma w sobie ogromną moc, moc porządkowania wibracji na poziomie subatomowym. Człowiek, który świadomie korzysta z energii natury, może – znajdując się w lesie, na łące, w parku, w takim miejscu, w którym jest otoczony ze wszystkich stron piękną energią – czerpać z jej mocy, wchodząc w rozmaite uzdrawiające medytacje, w których otwiera swoje serce i pozwala, aby otaczające go cudowne energie działały korzystnie na jego ciało.

Nie można zapominać o Duchach Natury, które bardzo często ignorują człowieka, żyjąc swoimi sprawami. Jednak w momencie, kiedy człowiek zwróci się do nich o pomoc lub poprosi o wsparcie, udzielają jej i to skutecznie, ponieważ mają zupełnie inny wgląd i większe możliwości niż człowiek. Mogą sięgnąć do ludzkich ciał subtelnych i oczyścić je, uporządkować, poukładać w nich określone pasma wibracji.

Natomiast czy to uczynią, jest zależne od tego, na ile człowiek z miłością otwiera się na przyrodę. Czy chroni ją, czy niszczy. Czy dba o nią, czy zaniedbuje. Czy natura jest mu bliska, czy ciepło myśli o niej, czy całkowicie ją ignoruje, bądź nawet wykorzystuje, zaśmieca, dewastuje. Duchy Natury są bardzo uwrażliwione na stosunek człowieka do ich królestwa. Jeśli zatem ktoś chciałby skorzystać z ich pomocy i uzdrawiających zdolności, musi najpierw uczciwie odpowiedzieć sobie na pytanie, czym jest dla niego natura i czy ma w sobie wystarczająco dużo miłości dla otaczającej go przyrody.

(spisała Bo Andrzejewska – styczeń 2023)

 

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 621
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu