Czas zmiany

To, co ważne dla Was dzisiaj, to skupić się na swojej energii. Zobaczyć, jak wibruje w Was Wasze Światło i Wasza prawdziwa natura. Stańcie się czujnymi, otwartymi na zmiany strażnikami energii, która Was zasila. Obecnie na Ziemi zachodzą poważne energetyczne zmiany. One są dobre i przyniosą dobro. Nie trzeba się tych zmian bać. Natomiast wywołują pewien energetyczny chaos i powodują napięcia emocjonalne, kłótnie, załamania, złe samopoczucie i różne inne dolegliwości.

Warto nad tym się zatrzymać na chwilę i dać sobie prawo, aby to wszystko się działo. Pozwolić, aby energia przepływając przez Wasze ciała fizyczne, emocjonalne, mentalne – oczyszczała wszystkie złogi, które są dla Was niekorzystne. Warto dać sobie czas i pozwolić na spokojne uzdrowienie siebie na wszystkich poziomach.

To, co pomaga to spokój i duchowa praktyka – medytacja, wyciszenie. Ale pomaga też podnoszenie sobie nastroju wszelkimi możliwymi sposobami. Poprzez słuchanie muzyki, oglądanie pięknych obrazów i dobrych filmów, rozmowy z pozytywnymi osobami, robienie tego, co sprawia Wam radość. To może być na przykład jakaś twórczość – malowanie czy komponowanie muzyki, tworzenie grafik lub dekorowanie czegoś, robienie takich przedmiotów jak łapacze snów czy bransoletki z kamieni szlachetnych. Każde twórcze zajęcie, które przynosi radość, harmonizuje Was wewnętrznie, pozwala energii swobodnie się układać.

Pomaga oczywiście też kontakt z naturą – spacer wśród drzew lub wyciszenie, kiedy siedząc nad brzegiem wody, słuchacie śpiewu ptaków. Nie każdy z Was ma dostęp do natury i nie każdy może w spokoju posiedzieć i popatrzeć na wodę, posłuchać ptaków. Ci wszyscy, którzy są zamknięci w betonowych pustyniach, mogą oglądać zdjęcia przyrody, słuchać nagrań ptasiego śpiewu. Mogą też zajmować się różnymi innymi działaniami, które przynoszą radość i ukojenie.

Ten czas potrwa jeszcze trochę, warto zatem wiedzieć jak sobie radzić i dać temu uwagę. Podnoszenie energii, pilnowanie swojego wewnętrznego Światła jest zawsze – zawsze bez względu na wszystko – Waszą nadrzędną rolą. Po to tutaj jesteście, aby rozwijać to Światło, rozpłomieniać je w sobie, a potem pilnować, by nie zgasło. W takich okresach energetycznych zawirowań ten proces jest zwykle bardziej skomplikowany, ponieważ dzieje się dużo i człowiek może czuć się rozbity. Dlatego też więcej wysiłku wymaga utrzymanie wewnętrznego spokoju.

Ale warto też dać na to wewnętrzne przyzwolenie, ponieważ jeśli nie stawiacie oporu, wówczas energia przepływa swobodnie, oczyszczając wszystko, co musi oczyścić. Kiedy pozwalacie płynąc wartkiemu strumieniowi, zabiera wszystkie zanieczyszczenia z Waszej przestrzeni, pozwalając Wam pozostać czystymi i pozwalając na wzrost. Jeśli natomiast zaczniecie budować tamy i stawiać opór, tupać nogami i przeciwstawiać się temu wartkiemu strumieniowi, będziecie odczuwać ból i dyskomfort. Proces oczyszczenia stanie się trudniejszy. Będzie to tak, jakbyście byli uderzani mocnym strumieniem wody, które niesie w sobie kawałki drzewa i różne inne ciężkie nieczystości.

Cały ten proces najłagodniej przechodzi właśnie wtedy, kiedy pozwalacie, aby się działo. Oddychając głęboko, medytując, pracując z energią duchową. Pamiętajcie, że energia duchowa pomaga Wam w każdym procesie oczyszczania, w każdym procesie rozwoju, dlatego praktyki duchowe są takie ważne, szczególnie w okresach zmian energetycznych i oczyszczania. Jeśli oczyszczanie jest bolesnym procesem, to właśnie praktyka duchowa pomaga w tym, ponieważ podnosząc swoje wibracje wychodzicie poza to, co normalnie odbieralibyście, jako coś nieprzyjemnego. Starajcie się pamiętać o tym, aby Wasza duchowa ścieżka była dla Was codziennie aktywna, abyście  codziennie stawiali na niej chociaż kilka kroków.

(spisała Bo Andrzejewska – lipiec 2019)

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 607
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu