Anioł Przyjaźni

Karta tego Anioła pojawia się szczególnie wtedy, kiedy zapominamy o bliskich. Zwraca nam uwagę, że żadne materialne sprawy nie są tak ważne, jak przyjaźnie, a droga do domu przyjaciela nigdy nie jest zbyt daleka. Bardzo często to też podpowiedź, że właśnie przyjaciel znajdzie dla nas rozwiązanie i wesprze w ważnym dla nas aktualnie problemie. W sercu przyjaciela znajdzie się często to miejsce, które jest tak bardzo potrzebnym dla nas ukojeniem.

Może też być całkiem odwrotnie to nasz przyjaciel może potrzebować naszej pomocy i taka karta podpowiada, by z otwartym sercem rozejrzeć się dookoła. Czasem zajęci swoimi sprawami nie zauważamy, że ktoś bliski nam cierpi w ciszy, nie chcąc zawracać nam głowy swoimi zmartwieniami. W prawdziwej przyjaźni warto być czujnym na taką sytuację.  To przypomnienie o tym, byśmy uważnie przyjrzeli się hierarchii swoich spraw i zatroszczyli o innych ludzi, którzy są koło nas.

Dla wielu z nas to też karta, która pokazuje, że nawet w czasie największej ciemności, stoi obok nas przyjaciel, ten z pięknymi skrzydłami, na którego zawsze możemy liczyć. Nasz Anioł Stróż jest naszym największym przyjacielem, który zawsze ma dla nas czas i uważnie słucha naszych modlitw. A oprócz niego obok nas są także inne Anioły, które chętnie pomagają nam w różnych sytuacjach. I od razu przypomina mi się piosenka o tym, że być może …tuż za rogiem stoi Anioł z Bogiem…. No właśnie. Zawsze jesteśmy pod opieką.

Na kartach nosi nazwę Anioła Przyjaźni lub Anioła dobrych albo bliskich relacji. Bezcenny to Anioł, który przypomina nam, że nie jesteśmy sami. Nigdy nie jesteśmy sami. Każdy z nas bez względu na wiek i stan rodzinny ma obok siebie kogoś, kto dobrze mu życzy. Nawet ci, którym wydaje się, że dosięgła ich samotność, znajdują oparcie w życzliwej sąsiadce lub cichym wielbicielu. To osoby, na które zawsze mogą liczyć, nawet jeśli one nie afiszują się ze swoją serdecznością.

Anioł Przyjaźni chce, byśmy pamiętali, jak ważne są bliskie i pełne miłości relacje. Podpowiada, by o nie dbać. Ale przypomina też stale o tym, że każdy dobry związek zaczyna się od samoakceptacji. To miłość do samego siebie jest kluczem do szczęśliwych relacji z innymi. Zachęca do kochania samego siebie, by w ten sposób przyciągać do swojego życia romantyczny układ i inne serdeczne związki.

Przez całe życie przeglądamy się w oczach drugiego człowieka, ponieważ to on nadaje sens naszej egzystencji. To w relacjach z innymi odkrywamy samych siebie i uczymy się rozumieć życie i to, Kim W Istocie Jesteśmy. Najbliżsi nam ludzie to obok oponentów i przeciwników nasi najważniejsi nauczyciele. Przyjaciele to te dobre i pełne miłości lustra, które utwierdzają nas w przekonaniu, że zasługujemy na miłość i szczęście, że jesteśmy dobrzy. Gdyby nie oni, nie udźwignęlibyśmy ciężaru naszych innych lekcji. Widzę to bardzo wyraźnie szczególnie wtedy, kiedy ktoś sprawi mi przykrość i zanim wkręcę się w żal, do moich drzwi dzwoni ktoś inny, serdeczny i kochający z piękną niespodzianką w ręce. Tak tworzy się równowaga. Widzę, że obok mnie jest też Dobro, a moje lustra pokazują nie tylko wyzwania, ale także te pozytywne aspekty.

Kocham ciszę, nie umiem się nudzić i mogłabym całymi dnami pisać i robić inne rzeczy, które dają mi radość. Jednak nie wyobrażam sobie istnienia bez tych wszystkich kochanych przyjaciół, którzy sprawiają, że moje życie jest tak bajecznie cudowne. W jakiś sposób to właśnie oni tak działają, że się uśmiecham i cieszę na kolejny piękny dzień. To oni zabarwiają mój świat i to dla nich robię to wszystko, co robię. Czasem, by im pomóc. A czasem tylko po to, by byli ze mnie dumni.

AFIRMACJE Anioła Przyjaźni:

Kocham siebie w pełni i przyciągam życzliwych mi ludzi.

Jestem wdzięczny za moich przyjaciół i inne ważne w moim życiu osoby.

Z radością spędzam czas z przyjaciółmi i kochanymi osobami.

Moje serce jest w pełni otwarte na miłość i przyjaźń.

Szanuję i celebruję swoje przyjaźnie

—————————————–

KAMIEŃ Anioła Przyjaźni proponowany przez Margaret Ann Lembo: Kwarc Różowy

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 609
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu