Anioł Prosperity

To Anioł, który czuwa nad wieloma aspektami Prosperity, ale przede wszystkim wspiera nas w finansowym dobrobycie. Oczywiście sama Prosperita to nie tylko pieniądze i zarabianie. To także wysoka samoocena, wybaczanie, dobre relacje, pozytywne myśli i optymizm. W pewien sposób Prosperita, o której piszę, to mnóstwo rozwojowych tematów. Niemniej jednak przeplatają się one wzajemnie ze sobą. A co najważniejsze, nasz finansowy dostatek jest w dużej mierze zależny właśnie od tego, na ile realizujemy pozostałe kwestie.

Ten Anioł może nas wspierać w zarabianiu pieniędzy, dobrych inwestycjach i obracaniu finansami. Z pewnością pomoże nam znaleźć dobrą pracę lub awansować tam, gdzie właśnie układamy swoją karierę. Można zwracać się do niego we wszystkich materialnych sprawach. Zawsze wtedy, kiedy potrzebujemy podpowiedzi dotyczących kwestii ekonomicznych ten Anioł będzie doskonałym wsparciem.

Najczęściej jednak będzie pomocny właśnie wtedy, kiedy zastanawiamy się, dlaczego nie mamy wystarczająco dużo pieniędzy lub cierpimy z powodu różnorodnych braków. Rolą tego Anioła jest zwrócić nasza uwagę na sposób myślenia, podejście do życia i rozumienie energii pieniądza. Najmądrzej byłoby zapytać go, jakie wzorce w naszej podświadomości wymagają uzdrowienia i co możemy zmienić w naszym myśleniu, aby przyciągnąć do siebie lepsze zarobki, a nawet wprost duże bogactwo, jeśli akurat o tym marzymy.

Anioł Bogactwa, Obfitości, Dobrobytu to inne nazwy tego właśnie Anioła, który troszczy się o naszą prosperującą świadomość. Często jego karta obiecuje dobre finansowe wydarzenia, przypływ pieniędzy, nagrody, okres dostatku. Czasem jednak zapowiada właśnie pracę nad rozwijaniem właściwego myślenia i kształtowanie odpowiedniego stosunku do materii. Jak łatwo się domyślić, nauka kształtowania dobrych wzorców bywa inspirowana trudnym wydarzeniem. To już tak jest, że kiedy wszystko układa się pomyślnie, to my niczego nie poprawiamy, bo i po co. Dopiero braki i kłopoty wyrzucają nas ze strefy komfortu i skłaniają do poszukiwań właściwej dla nas drogi.

Anioł Prosperity zachęca, abyś zaufał w swoje możliwości osiągania sukcesu i w to, że możesz świetnie prosperować. Podpowiada, abyś uaktywnił swojego wewnętrznego przedsiębiorcę. Sugeruje, żebyś uwierzył w siebie i uczynił swoim celem bycie bogatym. Przede wszystkim jednak uczy nas przekonania, że pieniądze są dobre i nie jest grzechem pragnąc dostatku. Pokazuje też, że bogactwo może nas prowadzić do rozwoju i skłaniać do wprowadzania na Ziemi różnych zmian na lepsze.

Bycie bogatym nie musi oznaczać egoizmu i materializmu, lecz umiejętne zarządzanie materią. Można dzięki bogactwu czynić wiele dobra, można samemu wykorzystać tę energię dla rozwoju własnego i innych ludzi. Można ratować ludzkie życie, niwelować głód i biedę. Pieniądz to bardzo silna energia. Ma wielką Moc, która czasem w naszej rzeczywistości potrafi przejawić się także negatywnie. Warto wówczas zrozumieć, że to człowiek zabarwia energię pieniądza tym, jaki jest.

W filmie „Władca Pierścienia” pięknie pokazano, jak magiczny klejnot działa na ludzi, budząc w nich najgorsze instynkty. Dlatego też Frodo niesie go pilnując, aby był głęboko ukryty przed ludzkimi oczami. Szczególnie podobała mi się scena, w której Galadriela przechodzi zwycięsko swoją próbę. Myślę, że podobnie jest z bogactwem. Niewielu z nas umie oprzeć się chciwości, kiedy widzimy dużą ilość pieniędzy i to wszystko, co możemy za nie kupić. Dojrzałość świadomości prosperującej jest jak siła Galadrieli, która nie poddaje się pożądaniu władzy. W pieniądzach widzimy tylko energię i nie oddajemy im swojej Mocy.

AFIRMACJE Anioła Prosperity:

Jestem błogosławiony bogactwem.

Osiągam sukces we wszystkich dziedzinach mojego biznesu.

Moje działania prowadzą mnie w kochane miejsca.

Osiągam korzystne rezultaty dla siebie i innych.

Jestem szczęśliwcem/szczęściarą.

Doceniam swoje szczęście i cieszę się moją prosperitą.

——————————–

KRYSZTAŁ Anioła Prosperity proponowany przez Margaret Ann Lembo: Szmaragd

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 627
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu