Zapisy

To co ważne dla ludzi teraz, to dostrzegać piękno świata pomiędzy wszystkimi trudnymi doświadczeniami. Czasy są specyficzne, zarówno piękne, jak i wymagające. W tym okresie, kiedy energia bardzo mocno wzrasta, ludzie oczyszczają swoje rozmaite tematy. Wychodzą resztki dawnych spraw. Pojawiają się różne przepracowania i wyzwania, które mogą zaskakiwać ludzi pewną powtarzalnością. I to, na co chcielibyśmy dzisiaj zwrócić uwagę, to ten fakt, aby nie przejmować się powracającymi starymi tematami.

Kiedy na nowo pokazują się lekcje sprzed wielu lat człowiek dochodzi do wniosku, że cała praca nad sobą poszła na marne, że wszystko co do tej pory zrobił w obszarze swojego rozwoju nie przyniosło oczekiwanego efektu, skoro ponownie mierzy się z tym samym tematem. W rzeczywistości jest to tylko układanka energetyczna. Gdy wibracje rosną bardzo mocno, kiedy zmienia się gęstość energetycznego ciała człowieka, wyczyszczają się również resztki starych zapisów. Jest to pełny reset tego wewnętrznego energetycznego komputera połączonego pamięcią z poprzednimi wcieleniami.

Warto uświadomić sobie, że w obecnym czasie karma zaczyna wygasać. Wygasają więc również wszystkie stare zapisy. Czasem wymagają one aktywnego oczyszczenia poprzez rozmaite techniki, w tym także poprzez wejście w Kroniki Akaszy i prace z Mistrzami i Nauczycielami. To oczyszczenie starych zapisów pozwala na nowo tworzyć energetyczne świetlne struktury. Takie struktury, w których nie gromadzą się już negatywne wzorce.

Natomiast cały ten proces owocuje tym, że w ludzkim doświadczeniu pojawiają się wspomnienia starych przeżyć. Warto pamiętać, że jest to tylko echo tego, co było. Należy przyjąć ze spokojem wszystkie emocje i skojarzenia, które się wtedy pojawiają. Warto głęboko oddychać, ponieważ głęboki oddech pozwala usuwać te stare zapisy jeszcze szybciej i efektywniej. Warto ze spokojem przyjmować to, co się pojawia, rozumiejąc, że to nie oznacza, że trzeba całą pracę zaczynać od początku. Jest to tylko wyczyszczanie resztek zapisów.

To co ważne, to podnosić swoje wibracje, być świadomym, że w wysokiej energii te zapisy szybciej gasną, szybciej się oczyszczają. Kiedy człowiek świadomie zaakceptuje pojawiające się echa dawnych wspomnień i jednocześnie ze spokojem zajmuje się pracą i ćwiczeniem podnoszącym jego energetykę, wówczas zmieniają się te emocje, wyciszają się, wygasają, problem znika. Jeśli człowiek czuje się przeciążony pojawiającymi się tematami, może wykorzystać oczyszczanie za pomocą złoto fioletowego płomienia lub jakąkolwiek inną metodę. Można w tym czasie pracować z energią ukierunkowując intencje na objawy, czyli na szybki powrót do dobrego samopoczucia, czyli na wygaszenie niekorzystnych emocji i myśli, niekorzystnych wzorców.

To wszystko, co teraz się dzieje, może prowadzić do poczucia zagubienia i niepewności, a nawet do zwątpienia w sens rozmaitych działań i duchowej pracy. Ale w istocie to właśnie ta duchowa praca pozwala pozbyć się negatywnych wzorców i przejść na zupełnie inny poziom funkcjonowania.  Rozpoczyna się inna era, nie tylko w teorii, ale i w praktyce. Przynosi ze sobą zupełnie nowe, nieznane dotąd doświadczenia. Dlatego właśnie bardzo ważną jakością wydaje się w tym czasie zaufanie i powierzenie tego, co się wydarza Najwyższemu Źródłu.

(spisała Bo Andrzejewska – luty 2023)

Bogusława M. Andrzejewska
Bogusława M. Andrzejewska

Promotorka radości i pozytywnego myślenia, trenerka rozwoju osobistego i duchowa nauczycielka. Pisarka i publicystka, Redaktor Naczelna elektronicznego magazynu „Medium”. Autorka wielu poradników rozwoju. Astropsycholog i numerolog oraz konsultantka NAO. Prowadzi szkolenia na temat wiedzy duchowej i prosperity. Pracuje z Aniołami, robi odczyty w Kronikach Akaszy. Jest nauczycielką Reiki i miłośniczką kryształów, kotów oraz drzew. W wolnym czasie pisze wiersze.

Artykuły: 606
0
    0
    Twój koszyk
    Nie masz żadnych produktówPowrót do sklepu